OAKLAND BET's

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Jhanee Dátum augusztus 20, 2016, 11:10:21
Bet365 lehet dobogora fogadni?
nem lehet. ha azt írtam valahol, akkor elírtam. unibeten lehet

Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 20, 2016, 10:08:34
http://www.fortunaweb.hu/Rio_2016_tippek__Kajak-kenu_dontok365

csak egy rövid írás

C2 1000-en a brazil kettős a bukik favoritja, de a németek nyernek majd 3.50-en! Még a dobogó is 1.25-öt fizetett este, most is adnak vagy 1.20-at a német 1-3-ra unibeten. Aztán ér kb 1.02-t...

K4 500 méteren mindenki a négy magyar csaj győzelmét favorizálja 1.25-ön, holott az unibeten a fehérorosz siker 1.22-őt ér. Kb a magyar és a fehérorosz hajó között lesz fél méter (nem tudom, kinek a javára, miközben a fehérorosz hajó és a negyedik között lesz minimum egy hajó.
1.22-ért a belorusz dobogó sokkal nagyobb value, mint a magyar négyes győzelme.

K4 1000 méter
Tegnap a csehek a németek tűntek nagyon erősnek, 2-es és 4-0es odds, német az esélyesebb, de én úgy láttam, nagyon egyben vannak a csehek. Én 4.-es odds mellett nem hagyom ott, de itt a dobogó nagyjából 1.20-1.25-öt fizet, nagy ziccer.

Ami még érdekes, az C2-ban a magyar kettős vergődése. Ott valami nagyon nincs rendben, ahogy írva is vagyon. Kurva gyengék, szóval ott egy ukrán dobogót (2.15-ért unibeten) be lehet húzni. Bukiknál 3. esélyes a sorban a magyar kettős, szerintem jó, ha nem lesznek utolsók...
C2 1000-en az ukrán tűnik esélyesnek a dobogóra, de 'csak' 2.15-öt ér a top3. Ám most, így jobban átgondolva, egész fasza odds a 2.15 az ukrán dobogóra, itt nem lesz magyar feltámadás!

ha minden így jönne...

Unibet még volt annyira bamba, hogy K4 1000-en kitette 3.50-ért a világbajnok szlovák négyest 1-3-ra :d 3.50-ért :D...
bet365-ön 1.80-190 volt végig a német négyes, csehek 3.75-ért voltak kinn végig. Egy 35% haszon kb nulla kockázattal.
K4 500 nőknél belorusz dobogó nem volt olyan sima, de azért bejött. Németek sokkal jobbak voltak, mint vártam.
C2 1000-en a brazil páros pont azt csinálta, amire számítottam. Ez 1000 méter, Brendelék 750-nél 5. helyen voltak, több, mint egy hajóval a brazilok mögött, aztán paff, pár húzás, és magabiztos első hely. Nem hittem, hogy onnan megcsinálják, de amikor már mindenki elllőtte a puskaport, akkor robbantottak. Ukrán dobogó 2.15-ért is leesett
*élőben az unibet H2H-ban betette a magyar kettőst a némettel párosítva, 1.40-ért adva a népmet egységet :D Huhhúúúú, nagyon nem lennék a helyébe, aki azt az oddsot megállapította  ;D Bár szerintem kevesen kapták el, én rátettem mindent, amit engedett...
K1 200 meg lutri volt, arra nem is nagyon tettem. Heath nagyon erős volt, tán a legszarabb rajt után nyert 200-on, tényleg brutál erős volt ma is. Rauhe dobogó azért bejött, Beaumont is ráált, szóval közel tökéletes nap volt.


Na, lépjünk is tovább.
Az Olimpia mellett kb semmi más sporttal nem foglalkoztam, BL, EL, stb.. semmi. Ma azonban már a Barcát meg kéne nézni, remélem, hogy lesz egy 6-2.
De arra csak picike téttel megyünk.

Olimpia, foci, férfi döntő nem igazán izgat fel, a bronzmeccs viszont hozhat szerintem 4-5 gólt. Honduras és Nigéria szerintem játszik egy jó kis flúgos meccset, ott én gólokra megyek.

Amit viszont akartam mondani:
este az MLS-ben
NYCFC-LA Galaxy

Egész jól áll mindkét csapat, szerintem rámennek a showra. Ugye mivel mindketten jól állnak, lehetne egy unalmas 1-1, de New York és LA csapatai, az amerikaiak meg értenek a szórakoztatáshoz. Ez a két együttes tavaly 5-1-et játszott, 5-6 gól ma is lehet.

Amire viszont fel akarom hívni a figyelmet:
A NY City kegyetlen sok gólt kap, és rengeteget pontrúgás után. A REd Bulls elleni meccsen, amikor 7-et kapott  :o ,talán 4-et is pontrúgás után nyeltek be, de lehet, hogy ötöt. Aztán a RB elleni visszavágón szintén...
A Galaxy sűrűbb, masszívabb csapat. Jelle van Damme az egyik belső védőjük, egy igazi kopasz gyerek. Olyan Stam-féle. A LA védelmének oszlopa, mindent kifejel. Na, én viszont arra gondolok, hogy ma be is fejel egyet az NY City kapujába. JElle van Damme gólja 12.50-es oddsot ér unibeten, én 2000-et tettem rá. Botrányos a City légelhárítása, ha ma nem talál be (vélhetően fejjel) van Damme, akkor soha. CSak legyen sok szöglet, szabadrúgás...

Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 20, 2016, 15:48:52
Amit viszont akartam mondani:
este az MLS-ben
NYCFC-LA Galaxy

CSak legyen sok szöglet, szabadrúgás...

Aki látott már NYC hazai meccset, annak feltűnhetett, hogy pici a pálya, hisz a Yankee stadion a lehető legkisebb megengedett méretekkel bír...10 szögletnek jönnie kell, GL a majomnak

Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 20, 2016, 15:48:52
Na, lépjünk is tovább.
Az Olimpia mellett kb semmi más sporttal nem foglalkoztam, BL, EL, stb.. semmi. Ma azonban már a Barcát meg kéne nézni, remélem, hogy lesz egy 6-2.
De arra csak picike téttel megyünk.


Lett, te állat  :D :D :D

Gratula remélem megfogadtad  :beerchug: :beerchug: :beerchug:

#3125 augusztus 21, 2016, 10:10:29, oakland23
USA-Szerbia kosárlabda-döntő

unibet player specials
Durant támadó pattanói 0.5 felett @ 2.20 (!)
Irving szerzett labdát 0.5 felett @ 1.85

ezek elég erős tippek, de jó még Cousins pattanói 4.5, Anthony pattanói 4.5 over, Jordan pontjai 7.5 over, Jordan dupla-dupa 3.75-ért, Anthony 12.5 pont felett, Raduljica 3.5 pattanó felett @ 1.85-ért jönnie kell.

Én a két kiemelt tippben nagyon bízom, főleg Irving labdaszerzésében. Legutóbb nem volt steals a neve mellett, de én azt hiszem, ma több is lesz. Látva a szerb-ausztrál meccset, hát annyira szar volt, hogy végig sem néztem. Szerbek is sok labdát szórtak el, fáradtak már fizikálisan, fejben, Irving meg egy, de inkább-két három labdát össze fog kaparni véleményem szerint.

Durant meg nem a támadó pattanókról híres, de ezt az opciót ez előtt 2.75-ért adták, aztán kettőt is szedett. Egyet épp saját kihagyott triplája után :D

Egyébként látva a szerb csapatot ausztrália ellen, USA kegyetlenül agyonveri majd Szerbiát, kivéve persze, ha Teodosic nem őrül meg, és nem dob 10-ből 8 triplát, mert ő azért lépes eldobni az agyát...

Ausztrália-Spanyolország bronzmeccs

player specials unibet:
igazából egy tetszik, Rury Fernandez ladbaszerzései 1.5 felett @ 1.85. Sokat játszik, érzi a paszsávokat, és látva az ausztrálok játékát a szerbek ellen, lesz itt turnover bőven.
igazából van még egy két opció, amit szívem szerint behúznék, de hagyom. Ausztrália nagyon gyenge volt az előző meccsen, nem tudom, hogy kipukkant a csapat, vagy a szerb védekezés volt folytogató, de kegyetlen szarul ment nekik.

Bár így, hogy ezt leírtam, jövök rá, hogy a Gasol dupla-dupla 2.40-ért akár jó is lehet. Ugye Gasolnál a 10 ponttal nem kéne, hogy baj legyen, nem is tudom, volt-e olyan meccse, ahol nem jutott el 10 pontig. Viszont, ha az ausztrálok megint olyan gyenge százalékkal dobnak, mint az elődöntőben, akkor lesz pattanó bőven, és abból jópár Gasolé lesz. Gasolnál volt szó kisebb sérülésről, de az elődöntőben semmit sem láttunk a mozgásán, ami hátráltatná. Igen, a Gasol double-double 2.40-ért egy játszható opció, bár megjegyzem, ez az odds szerintem teljesen reális.

#3126 augusztus 24, 2016, 12:10:14, oakland23
női BL holnap
Osijek - Minszk

3.75-ért a Minszk ajándék!

Tegnap az Osijek a macedón ZFK-t 14-1-re verte, talán ez tévesztette meg a bukikat. Viszont a minszk a nigériai légiósokkal 3-1-re verte a magasabbra taksált Standard Liege-t.
Én úgy vélem, nagyon el lett baszva a szorzó, 3.75 a Minszkre ajándék! Most bet365-ön 1.50 van az Osijeken, lehet túlzok, de talán fordítva lenne reális. Szerintem, de hát vagy ők tudnak valamit, vagy én.  :D

Én azt mondom, 3.75-ért be kell húzni a Minszk győzelmet, mert egyszerűen value. Nálam nagyon, nagyon maximum 2.00 lenne az odds a monkeybetnél, de inkább 1.85-1.90,és még azt is sajnálnám

Ha minden igaz, akkor ez a 3.75 holnapra nagyon megsüllyed :D Legalábbis ez lenne a reális

#3127 augusztus 24, 2016, 13:05:10, oakland23
Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 24, 2016, 12:04:29
női BL holnap
Osijek - Minszk

3.75-ért a Minszk ajándék!

Tegnap az Osijek a macedón ZFK-t 14-1-re verte, talán ez tévesztette meg a bukikat. Viszont a minszk a nigériai légiósokkal 3-1-re verte a magasabbra taksált Standard Liege-t.
Én úgy vélem, nagyon el lett baszva a szorzó, 3.75 a Minszkre ajándék! Most bet365-ön 1.50 van az Osijeken, lehet túlzok, de talán fordítva lenne reális. Szerintem, de hát vagy ők tudnak valamit, vagy én.  :D

Én azt mondom, 3.75-ért be kell húzni a Minszk győzelmet, mert egyszerűen value. Nálam nagyon, nagyon maximum 2.00 lenne az odds a monkeybetnél, de inkább 1.85-1.90,és még azt is sajnálnám

Ha minden igaz, akkor ez a 3.75 holnapra nagyon megsüllyed :D Legalábbis ez lenne a reális

Mire megebédeltem, helyre is állt a rend  ;D Remélem volt, aki elcsípte még 3.75-ön, mert most csak 1.80 már ... Na, kb ez a reális.

Nem bíztam eléggé magamban, 'csak' 10750 Ft-ot tettem a Minszkre 3.75-ön, így erre a 10750-re most 8436 Ft-ot szedtem ki 'tisztán' a felvehető most funkcióval. Azért ez így kb 8500 Ft ajándék, és bár valószínűleg nyer a Minszk, azért én elfogadtam a biztos 8500 Ft-ot. Ez a tuti  ;D

#3128 augusztus 24, 2016, 17:25:29, oakland23
na, még két női bl holnapra

csak a gondalataim, aztán kezdtek vele, amit

Szóval
Wexford-Gintra
6.00-4.33-1.40

Előző körben a Gintra nyert valami 13-0-ra, vagy mit tudom én, de a moldáv bajnokot győzte le, így ez nemzetközi szinten nem eredmény. A WExford sokkal keményebb dió! Ez a Wexford ugyan 3-1-re kikapott a Kazah BIIK-től, de ez a BIIK egy kurva kemény kis csapat, egy vagy két éve a német bajnokkal is iksz közeli eredményt játszott, vagy tán ikszelt is, nem emlékzsem már. Vannak légiósok, van pénz, szóval nem egy gyenge csapat.

A Wexford a Biik ellen 3-1re kapott ki, igazából benne volt, sőt reális volt, sőt azt hittem, jobban kikap a Wexford.stat alapján sem voltak annyira alárendelve a kazah bajnoknak.

És most jön, ami a lényeg.

Tavaly is egy selejtezőcsoportban volt a Gintra és a Wexford, és akkor a Wexford semleges pályán 1-0-ra győzött. Azóta a Gintra elveszítette három elefántcsontparti légiósát (!), akik azért oda minőséget vittek. Most pedig ráadásul a Wexford a négyes csoport házigazdája.

Na mármost, ha tavaly semleges pályán egy ennél erősebb Gintra ellen 1-0-ra nyert a Wexford, akkor most egy meggyengült Gintra ellen otthon nem fog nyerni? Nem a faszt nem  ;D

A másik megérzés, ami igazából tényleg nem több, az a PAOK-KÍ meccs.
A Paok kedden a koszovói HAjvalia ellen csak 1-1-et játszott, statisztika alapján az 1-1 reális. Közel ugyanannyi lövés, stb...
A KÍ feröeri együttes, és tudjuk, hogy a női foci azért északon, izland, svéd, norvég, dán elég erős. A KÍ kedden az Apollon ellen kapott ki 5-0-ra, de vagy 45 percig tartotta a 0-0-t. Az Apollon pedig ugyan Ciprusi csapat, de tele van amerikai, svéd, olasz stb, légióssal, kedden mutatóban két ciprusi lány volt a kezdőben. Ez a PAOK lehet túl van értékelve. Lehet, hisz tavaly egy olyan gyenge selejtezőcsoportba került, ahol nagyon könnyen nyert 3-ból három meccset. Aztán jött a svéd Örebro, aztán tükörsima 8-0-ás összesítéssel esett ki a PAOK.

Egy szó, mint száz, én kinézem a KÍ-ból hogy 17.00-es odds mellett szintén ikszre kényszeríti a PAOK-ok. Ez tényleg csak ilyen okoskodás, de azért a 17.00-es odds megér 1-2 Eurót, ha többet nem is


*Szinte szégyellem is beírni a bika oddsok, gondolatok után, hogy szerintem az ukrán Harkov, vagy Harvik szerintem 1.80-as oddson egész korrekt a a bet365-től, én Harkivra 1.40-nél többet nem adnék az izraeli Ramat ellen. De bevallom, én sem teszem így az 1.80-at. Hátha tartja magát az odds (bár kétlem), és majd élőben valami hendit vagy gólokat húzok, szerintem két gól minimum van a két csapat között az ukránok javára

**illetve tippmixprón a Fradi siker a Konak ellen  még 2.50-es odds, bet365 már levette az FTC oddsát 2.00-ra. Szerintem a bet365-ös 2.00 is játszható, a mixprós 2.50 már-már arra ösztönöz, hogy befizessek :D

Na, nagyjából minden meccsen úgy alakulnak az oddsok (Női BL), ahogy vártam. Viszont a Wexford oddsát 6.00-ról 11.00-re emelték, holott nekem a 6.00 is nagyon tetszett. Nem nagyon értem, szóval itt megint kétesélyes a dolog, vagy én néztem be valamit, vagy a bet365 oddsmesterei. Mindesetre a DNB Wexford 8.00-as odds mellett, és a 4.33 kétesélyben elég fasza, még rátöltöttem. Nagyképűen hangozhat, de a keddi kasza után most még az is beleférhet, ha netán benéztem ezt a meccset. De nagyon bízom benne, hogy nem, hisz akkor nem ajánlanám. Nem létezik, hogy ennyire benézzem, most már nagyon kíváncsi leszek, mi lesz itt :D

Fc Zurich - KS Vllazina meccsrol mi a velemenyed? KS Vllazina eleg jol tartotta magat, sot vezettek is felidoben a Pomurje ellen, igaz hogy a  vege 6-1 lett de akkor is  ;D A Zurich pedig "csak" 3-1 re verte a szerintem eleg gyenge Slovan Brasitlavat...

Itt egy X2 meglehetne probalni esetleg?  :)

Idézetet írta: Jhanee Dátum augusztus 25, 2016, 08:54:21
Fc Zurich - KS Vllazina meccsrol mi a velemenyed? KS Vllazina eleg jol tartotta magat, sot vezettek is felidoben a Pomurje ellen, igaz hogy a  vege 6-1 lett de akkor is  ;D A Zurich pedig "csak" 3-1 re verte a szerintem eleg gyenge Slovan Brasitlavat...

Itt egy X2 meglehetne probalni esetleg?  :)

Mindent meg lehet próbálni, de látod, a Pomurje ellen is elfáradtak a végére. a Zürich klasszisokkal jobb csapat még a Pomurjénél is, szóval ha netán félidőben itt is vezetne az albán csapat, max egy jó 1.17-1.20-ra ugrana a Zürich oddsa.
Én kizártnak tartom, hogy jöjjön az X2, ez a Zürich erős csapat több svájci válogatott játékossal, szerintem nyerni fognak. Aztán ha a Pomurje végül is 6-1-re nyert, ezek alapján a Zürich akár 8-10 gólt is lőhet. De hát csajok, fene tudja.
engem az idegesít, hogy a Wexford oddsa mintha kőbe lenne vésve. 11.00 és meg sem mozdul, pedig józan ész szerint meg kéne. Már az gyanús, hogy honnan ment föl 11-ig...

Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 25, 2016, 09:17:20

engem az idegesít, hogy a Wexford oddsa mintha kőbe lenne vésve. 11.00 és meg sem mozdul, pedig józan ész szerint meg kéne. Már az gyanús, hogy honnan ment föl 11-ig...

2,75-ről zsír....  ;)
Én sem értem ráadásul a Wexford hazai pályán játszik....!!!

Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 25, 2016, 09:17:20
Mindent meg lehet próbálni, de látod, a Pomurje ellen is elfáradtak a végére. a Zürich klasszisokkal jobb csapat még a Pomurjénél is, szóval ha netán félidőben itt is vezetne az albán csapat, max egy jó 1.17-1.20-ra ugrana a Zürich oddsa.
Én kizártnak tartom, hogy jöjjön az X2, ez a Zürich erős csapat több svájci válogatott játékossal, szerintem nyerni fognak. Aztán ha a Pomurje végül is 6-1-re nyert, ezek alapján a Zürich akár 8-10 gólt is lőhet. De hát csajok, fene tudja.
engem az idegesít, hogy a Wexford oddsa mintha kőbe lenne vésve. 11.00 és meg sem mozdul, pedig józan ész szerint meg kéne. Már az gyanús, hogy honnan ment föl 11-ig...

Akkor ezek szerint a Slovan - Pomurje konnyed V lehet? :D

Idézetet írta: Nezocsa Dátum augusztus 25, 2016, 09:36:54
2,75-ről zsír....  ;)
Én sem értem ráadásul a Wexford hazai pályán játszik....!!!

Jaja, és ahogy írtam is, tavaly egy erősebb Gintrát megvert a Wexford semleges pályán. Mindenképp büdösnek tűnik, és tényleg gyanús, hogy már 11.00-es az odds, aztán amíg szinte minden meccsen mozog picit, itt semmit...

Idézetet írta: Jhanee Dátum augusztus 25, 2016, 09:50:26
Akkor ezek szerint a Slovan - Pomurje konnyed V lehet? :D

hát ja, könnyen  ;) Bár a szlovénekre is 2.40 volt a nyitó odds, most már csak 1.50. Abban olyan sok értéket nem látok. de elvileg jönnie kéne