OAKLAND BET's

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Köszi szépen az észrevételt!
Hát ja, majd meglátjuk. Tényleg ezer opció van, még arra is gondoltam, hogy Valverdének ha ma is kap bőven, még a vége felé rámegy egy szakaszgyőzelemre  ;D

Közben a Frankfurt 6 perc alatt 2-0-ra vezet, abból iksz már nehezen lesz...  :redchug:

Vuelta - 2016

Végső győztes: Contador @ 34.00 unibet

Sok esély nincs rá, de a GT-k közül számámra a Vuelta a legkiszámíthatatlanabb. Nagyjából sosem az történik, amire úgy eéúzetesen lehetszámítani.
Én úgy vélem, Quintana bukik, Froome a 3. hétre elszáll, Contador meg jön, aztán behúzza  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 05, 2016, 13:59:06
Vuelta - 2016

Végső győztes: Contador @ 34.00 unibet

Sok esély nincs rá, de a GT-k közül számámra a Vuelta a legkiszámíthatatlanabb. Nagyjából sosem az történik, amire úgy eéúzetesen lehetszámítani.
Én úgy vélem, Quintana bukik, Froome a 3. hétre elszáll, Contador meg jön, aztán behúzza  ;D
Simán jönni fog. Alap tipp. Vamos Alberto  :great:

#3213 szeptember 06, 2016, 11:30:03, oakland23
strandfoci
11:30-tól élő
bet365, talán unibet is kilöki

Hollandia-Litvánia
két egyformán lúzer csapat, egyik sem juthat tovább. így nézve tét nélküli meccs.
Az iksz 9.00-es, a litván siker 7.00-es oddsal fizet. Simán benne van, hogy iksz lesz, vagy nyernek a litvánok.

hasonló a helyzet majd a köv. meccsen az ukrán-ceh találkozón. Ez is tét nélküli, mindkettő továbblépett már. Az ukrán csapat erősebb, de nincs tét, az iksz meg 10-es, a cseh siker 11-es oddsal fizet... vagy fordítva, de lényeg, hogy mindkettő 10 vagy 10 feletti odds

a svájc görög meccs is tét nélküli, mindkettő továbblépett. Sokkal jobb Svájc, hátha lesz kedük játszani Ottéknak. Eddig 10 és 16 gólt lőttek két meccsen, hátha most sem adják alább 10-nél, 2-3 skúlóra meg a görögök is jók lehetnek.

észt-dán és spanyol-lengyel is tét nélküli

A francia-magyar viszont erősen tétmeccs, de csak nekünk. Továbbjutunk akkor, ha nyerünk, ha iksz lesz, vagy még akkor is, ha eggyel kapunk ki. Reméljük, hogy a franciák nem nagyon akarnak már küzdeni, nem akarnak megsérülni, hátha lesz egy barátságos iksz, vagy egye fene, adják ide  a meccset nekünk  :)

Magyarország-Feröer

Tipp:Feröer gólt lő @ 1.98
unibet

unibeten van ez kis promó, minden gólért 1000 Ft-os ingyenes fogadás, ha meccs előtt 3000-ért fogadsz. Szerintem max ha kettőt lövünk, de abban sem vagyok biztos.
Visszaemlékezve az Eb-selejtezőre, amint kinn játszottunk, hát Dibusz hatalmasakat védett, sokkal jobbak voltak a feröeriek. Simán benne van, hogy kapunk egyet. Reméljük, hogy csak egyet...

Vuelta mai etapjára:

Behúztam 4 srácot dobogósra, csak úgy megérzésre.
Yates @ 41.00
Mamykin @ 81.00
Hermans @ 41.00
Hansen @ 16.00

Igazából csak úgy az izgalom kedvéért. Az Orica két versenyzője, Yates és Chaves is lőtávolon belül van, de nagyon úgy néz ki, a top3-ba egyik sem fér oda. Yates hátha töri valamin a fejét. Mamykin-nek az oddsa tetszik. Hermans mindig mozgolódik, miért ne mozgolódna ma is ott elöl. Hansen-re meg csak a tizstelet miatt is teszek egy kis zizit, de neki a dobogóra egész 'emberi' szorzója van, a bukik is érzik, ma szökni fog  :D

#3216 szeptember 09, 2016, 17:12:41, oakland23
vuelta live

Tobi Ludvigsson 10. vagy rosszabb @ 2.75
Szerintem jó tipp jó oddson. Mindig azt mondják, jó időfutam menő, aztán szerintem meg annyira nem.


Hát persze, hogy ma megy nagyot, amikor ellene teszek  ;D De derékon tudnám baszni egy vascsővel az ilyet  ;D

Gondoltam meghagyom magamnak ezt a tippet, de végül is jobban belegondolva csöppet sem zavar, ha más is nyer vele. Mert nyerő tipp lesz, szó se róla

kosár - Eb-selejtező
Luxemburg-Macedónia
Tipp: Luxemburg nyer @ 9.50 bet365

Megnéztem kíváncsiságból 13.000 Ft-ot engedett volna maximum a bet365 Luxemburgra. Na, azért ennyire nem tuti a tipp, de én 2000 Ft-ot rátettem Luxemburgra. Macedónia romokban, szoptak a britek ellen, aztán ellenünk is. Jobban teszik, ha ezt a sorozatot elengedik (bár lehet már ellenünk is ezt tették  ::) ) és keresnek még egy kis pénzt.


Halihó!

Nem tud valaki még fogadóirodát (unibeten kívül), ahol lehet a most rajtoló Futsal VB gólkirályára fogadni?

Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 10, 2016, 09:30:11
Gondoltam meghagyom magamnak ezt a tippet, de végül is jobban belegondolva csöppet sem zavar, ha más is nyer vele. Mert nyerő tipp lesz, szó se róla

kosár - Eb-selejtező
Luxemburg-Macedónia
Tipp: Luxemburg nyer @ 9.50 bet365

Megnéztem kíváncsiságból 13.000 Ft-ot engedett volna maximum a bet365 Luxemburgra. Na, azért ennyire nem tuti a tipp, de én 2000 Ft-ot rátettem Luxemburgra. Macedónia romokban, szoptak a britek ellen, aztán ellenünk is. Jobban teszik, ha ezt a sorozatot elengedik (bár lehet már ellenünk is ezt tették  ::) ) és keresnek még egy kis pénzt.
+17,0 a hendikep, én azon vagyok, fordítva 89-75 lett, jónak tűnik nagyon. Te is védd le szerintem a 2000 forintot a hendikeppel.

Tippek ömlesztve

unibeten:
futsal vb gólkirálya Eder Lima @ 8.50
nem erős tipp, de húzható. Oroszok szeretnek overezni, Kubát, Thaiföldet is meg tudják szórni, és 4 éve is Lima volt a gólkirály, igaz, akkor Salamon szigetek is a csoportban volt. egyébként az unibeten a kazah srác is jó opció lenne, hisz Salamon szigeteket meg lehet szórni, de kinn sincs Zhamankulov a vb-n...
Akkor futsal eb, méghozzá a győztes Európából kerül ki 2.20-ért remek tippnek tűnik. A bukiknál brazília a favorit, hát úgy kell nekik. Spanyolország és Olaszország is jobb, de ha jó napja van pl. a portugáloknak vagy az oroszoknak, akkor ők is üthetik a brazilokat. Kolumbia házigazdaként jó lehet, de egy szar bekkelős csapat, nem hiszem, hogy akár döntőbe is tudna jutni, vagy csak a top4-be

Aztán foci
Celta-Atleti
Ilyen buzi időpontban focizni nem lehet, de ha lesz meccs, akkor lesz piros lap is. Gól biztosan nem lesz, de piros lehet 3.15-ért az unibeten

Aztán Vuelta:

utsó szakasz, ahol lehet még alakítani a végső sorrenden
9.00-es odds van Contadorra, egy ezrest megér. Unibeten dobogója 2.75, szerintem az is jó tipp.

két ötlet

jéghoki - MOL liga
DAB-Galac

A román Galac idegenbeli túrán van Magyarországon. A román együttes 5 nap alatt 4 meccset játszik le, ma jön a negyedik. A DVTK ellenit úgy-ahogy láttam, egy elég alapjáraton pörgő DVTK-tól kaptak hetet talán Aztán a másik két meccsük nem is sikerült rosszul, de volt még hosszabbításos meccsük is.
Itt az idény elején egy amúgy sem túl acélos csapat 5 nap alatt a 4. meccsére készül. Azért ez fizikálisan sokat kivesz a román csapatból, és ugye utazás is van még a meccsek mellett...
A bet365 is érzi, hogy lesznek itt gólok, így 7.5 gól a határ, de reméljük, hogy élőben lehet majd kaszálni a meccsel.
Szerintem a DAB akár 10 ig is eljuthat, aztán majd meglátjuk.

A másik egy lengyel jéghoki meccs. A PZHL az első meccsén 13-2-ra kikapott, emlékszem rá, tavaly is volt erre a csapatra többször live, mindig kaptak is egy raklapnyi gólt, aztán érthető módon utána már nem erőltette a bet365. Hátha lesz ma is 18:30-tól live a PZHL-MMKS meccsre, aztán oda is mehet az over.

MÁS
nem tudom, most mi a határ, de unibeten tettem még 13:00 körül azt, hogy a Barca kaput eltaláló lövéseinek száma 7.5 fölött lesz. 1.95 volt az odds.
Hétvégén ugye beégtek, most a legjobbak kezdenek, és szerintem ki akarják engesztelni a szurkolókat. Persze nem tuti tipp, de ha kijön a lépés, lőnek vagy 5 gólt, ami jó esetben egyből 5 kaput eltaláló lövés, lesz egy-két szabadrúgás, egy-két tizi, meg a kapus is véd 5-6 alkalommal szerintem. Én jónak vélem, de Barca-fan vagyok

Oak, az létezik, hogy a Barca tippet már levette az unibet a kínálatból?

Idézetet írta: forzainter Dátum szeptember 13, 2016, 15:00:06
Oak, az létezik, hogy a Barca tippet már levette az unibet a kínálatból?

Bocsánat, de a hozzászólásom után már nem néztem be ide. De igen, igazad volt, kivették a kínálatból. Még én is akartam utána rátölteni, aztán már semmilyen statisztikai fogadást nem találtam. Még féltem attól is, nehogy amit megtettem, azt is töröljék, de jóváírták.

Amúgy jó tipp volt, de nagyon neccesen jött le. Amikor 6-0 volt, összesen 7 kaput eltaláló lövése volt a Barcának  ;D Azzal lett meg a 80. perc után, amikor Messi lövését kapufára tolta a skótok kapusa. Szóval a Barca kapuralövései 7.5 over egy 7-0-ás meccsen épphogy lejött. Nonszensz  ;D

Beírom gyorsan, nehogy megint kivegyék:

Real Madrid - Sporting

Real M. kaput eltaláló lövései 7.5 over @ 2.00  ;)
unibet


Tegnap Messi hármat vágott, de Suarez is kettővel nyitott. Ronaldo ezt nem hagyhatja annyiban :D Egyébként ha jól nézem, CR7-nek 93 BL-gólja van, szerintem célja elérni a 100-at még a csoportkörök meccsein. De ott lesz Morata, aki nagyon akar bizonyítani, ott lesz Bale, távolról Kroos és Modric is verhet gólt, de kapura biztos küld egy-két bombát. Ramos fejessel veszélyeztet, szóval alap tipp szerintem, ráadásul ismerjük a MAdridot, Ronaldóék azért lőnek becsülettel, és nem cselezik ki még az alapvonalat is, mint Neymarék.
Nagyon csalódott lennék, ha ez a remek formában lévő Madrid ne hozná ezt a tippet! Szerintem jó tipp, be kell húzni, nehogy megint kivegye az unibet