Befizetés/Kifizetés Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: liticarb Dátum február 24, 2012, 23:01:10
Van egy elég nagy problémám az MB-vel és fogalmam sincsen mi a megoldás, már leveleztem is velük, de így sem oldódott meg. A lényeg, hogy MB-ről akarok feltölteni a bet365-re. Eddig MC-ról utaltam az MB-re, de ott gondom volt a gaming/non-gaming dologgal, így utaltam ki átutalással OTP számláról, 2 nap alatt ott is volt, viszont így sem tudok feltölteni, mert ugyanazt a hibát írja ki, mintha non opcióval küldtem volna ki pénzt. Az MB megírta a válaszlevélben, hogy ezt az összeget amit utaltam az OTP-ről, ezt tudom sportfogadásra használni, viszont a gyakorlatban ez továbbra sincs így.
Ötlete van valakinek?
Még egy dolog, egyféleképpen tudok csak feltölteni, ha valakinek a pénzt elküldöm és visszaküldi, viszont tudom, hogy ezt nem szerencsés sűrűn csinálni.

Ha jelenleg a Skrill számládon van non-gaming feltöltésből származó összeg, ami hamarabb került rá, mint az átutalásból származó, akkor lehet hogy az a probléma, hogy a Skrill a FIFO-módszert (first in - first out) alkalmazza a pénz felhasználásánál, vagyis az először bekerült (azaz a non-gaminges) pénzt próbálja felhasználni a csökkenést eredményező tranzakciónál, jelen esetben a bet365-ös feltöltésnél. Ha valóban ez a probléma, akkor a non-gaminges feltöltésből származó pénzt kérd ki átutalással a bankszámládra! Esetleg beollózhatnád ide a válaszlevelüket, hátha kiderül belőle valami.

Sziasztok!
Most szeretnék először MB- re pénzt utalni banki átutalással. Kell-e az MB számlámon aktiválni, hozzáadni vmit, vagy csak simán utalok a leírtak szerint? Mi ez a gaming/no gaming dolog amiről itt olvastam? Lehet ha nincs jól beállítva valami, akkor nem is tudok fogadóirodához utalni? Illetve az MB számlám forint alapú, igényelhetek-e hozzá kártyát, vagy csak Euroshoz lehet? Ha igen, akkor meg tudom-e változtatni euro alapúra? A válaszokat köszi!

Idézetet írta: hierro Dátum február 25, 2012, 11:43:17
Sziasztok!
Most szeretnék először MB- re pénzt utalni banki átutalással. Kell-e az MB számlámon aktiválni, hozzáadni vmit, vagy csak simán utalok a leírtak szerint? Mi ez a gaming/no gaming dolog amiről itt olvastam? Lehet ha nincs jól beállítva valami, akkor nem is tudok fogadóirodához utalni? Illetve az MB számlám forint alapú, igényelhetek-e hozzá kártyát, vagy csak Euroshoz lehet? Ha igen, akkor meg tudom-e változtatni euro alapúra? A válaszokat köszi!
Simán tudsz utalni,nem lesz gond tudod használni befizetésekre is a pénzed.Max majd a pénzküldési limit emeléséhez kell dolgokat csinálni(lakcímellenőrzés stb) ha kevés a limit.
A gaming non gaming dolog csak a kártya használatánál jön szóba, van néhány bank amelyik nem engedi a kártyáját szerencsejátékra használni ezekkel szoktak ilyen gondok lenni.
MB kártyát bárki igényelhet.

Forintos MB számlához kérhetsz eurós kártyát, de ez átváltási dijakkal jár majd, ha az MB kártyát használod. Amig nem utaltál az MB számládra, megváltoztathatod a pénznemét, ezt az ügyfélszolgálatnál kérheted.


Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy mikor Moneybookers-ről utalok a számlámra pénzt akkor levon 500 ft körüli összeget(fee). Ezt hogy lehetne kikerülni? Vagy milyen olcsóbb megoldás van rá ha van. Köszi!

Idézetet írta: meszja Dátum február 25, 2012, 23:26:25
Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy mikor Moneybookers-ről utalok a számlámra pénzt akkor levon 500 ft körüli összeget(fee). Ezt hogy lehetne kikerülni? Vagy milyen olcsóbb megoldás van rá ha van. Köszi!
Gondolom itt a pénzkivételre gondolsz.Max úgy tudod elkerülni hogy befizetsz egy olyan irodába ahol lehet kivenni bankszámlára pénzt akkor is ha MB-el fizettél be.pl Unibet

Idézetet írta: benson Dátum február 24, 2012, 23:25:12
Ha jelenleg a Skrill számládon van non-gaming feltöltésből származó összeg, ami hamarabb került rá, mint az átutalásból származó, akkor lehet hogy az a probléma, hogy a Skrill a FIFO-módszert (first in - first out) alkalmazza a pénz felhasználásánál, vagyis az először bekerült (azaz a non-gaminges) pénzt próbálja felhasználni a csökkenést eredményező tranzakciónál, jelen esetben a bet365-ös feltöltésnél. Ha valóban ez a probléma, akkor a non-gaminges feltöltésből származó pénzt kérd ki átutalással a bankszámládra! Esetleg beollózhatnád ide a válaszlevelüket, hátha kiderül belőle valami.

Ez volt a probléma, köszönöm a választ! Leleveleztem velük végre és megoldódott a gond, sikerült normálisan befizetnem ahova szerettem volna. Bár ezt a hazautalást úgyis ki akarom majd próbálni, úgyhogy lehet csinálok majd egy próbát, mert ilyet még nem csináltam :). Köszi a segítséget még1x.

Sziasztok,
Megtudná valaki mondani, hogy OTP-nél a netbankon hol találom a mb hitelesítéshez szükséges levont összeget? (sehol nem találom, pedig már 2 napja levonták a lovettát, meg is jött róla az sms, de forintban..)
köszönöm!!

Idézetet írta: Kvikt Dátum március 10, 2012, 11:30:56
Sziasztok,
Megtudná valaki mondani, hogy OTP-nél a netbankon hol találom a mb hitelesítéshez szükséges levont összeget? (sehol nem találom, pedig már 2 napja levonták a lovettát, meg is jött róla az sms, de forintban..)
köszönöm!!

Megtaláltam közben, számlatörténethez fog bekerülni, 2 munkanap kell hozzá...csütörtökön fizettem be, szóval gondolom várhatok hétfőig...

Idézetet írta: Kvikt Dátum március 10, 2012, 12:13:14
Megtaláltam közben, számlatörténethez fog bekerülni, 2 munkanap kell hozzá...csütörtökön fizettem be, szóval gondolom várhatok hétfőig...

nem tudjátok, h mennyi idő mire megjelenik a számlatörténeten a kártyás vásárlás otp-nél?
csütörtök óta nem tudok játszani, szétbasz az ideg...... >:( >:( >:( >:( >:(

#221 március 13, 2012, 21:26:08, Kvikt
Idézetet írta: Kvikt Dátum március 12, 2012, 20:47:46
nem tudjátok, h mennyi idő mire megjelenik a számlatörténeten a kártyás vásárlás otp-nél?
csütörtök óta nem tudok játszani, szétbasz az ideg...... >:( >:( >:( >:( >:(

holnap rájuk borítom az asztalt  :fakk: :fakk: :fakk: :fakk:

357forintot vontak le május nyolcadikán délután, van értelme kiszámolni?

Sziasztok!

Szeretnék majd MB-s számlát nyitni de lenne pár kérdésem. :)

A kérdésem nem teljesen a MB-el kapcsolatos.

Nyithatok pl a Budapest banknál egy számlát teljesen ingyen? Mert nekem nincs bankkártyám, (ügye banknál sincs számlám nyitva)  és így nem tudnám feltölteni a MB-st.  Szóval teljesen ingyenes ez a dolog ha csináltatok egy Budapest bankos bankszámla számot?

Ha ez megvan akkor ügye nekem nem kell bankkártya is ha banki átutalásos módszerrel szeretnék befizetni? (tudom, hogy 2-3 nap mire megérkezik a pénz,  és azért nem akarok bankkártyát mert nekem jó lesz a MB-s is! :)    )

Ha ez is megvan, akkor:  itt is van ellenőrzés, hogy tényleg én fizettem-e be a saját pénzemmel, meg hogy én-e vagyok az a személy? Ha igen ez, hogy zajlik banki átutalásos módszernél?

Köszönöm előre is a segítséget! :beerchug:

Szevasztok!

Elnézést a dupláért!

Valaki segítene, hogy mit hova kell írnom, ha a Mooneybrookersem felszeretném tölteni? :) :$  (banki átutalás)



A Mooneybrookers adatai:

Account holder:   Moneybookers Ltd
Bank:   Commerzbank ZRT
City/Town:   Budapest
Account number:   14220108-33265005
SWIFT:   COBAHUHXXXX
IBAN:   HU81142201083326500500000000
Account currency:   HUF
Reference:   ********  (ez az azonosító számom lenne)

Nem kell devizautalás, csak sima belföldi ebben az esetben, mivel a MB magyarországi számlájára akarsz utalni és az HUF-os.