Vegas Sports

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mi a f@szért nem lehet itt egyből befizetni?? Milyen sz@rság ez? Mennyi ideig tart a rohadt ellenőrzésük?

Na mennyi ideig tart?

Szerencsére tényleg pár perc volt.
Meglepő volt, hogy sima befizetéshez olyan cécó kell, mint máshol a kifizetéshez.

Én jól látom, hogy ennél a magyar bukinál nem lehet a mennyeire fogadni?! De igazából egyik magyar bajnokságra sem?!

Múlt héten kérdeztem rá chaten, azt írta a hölgy, hogy jelenleg nem lehet magyar focira fogadni náluk. Magyar bukinál...  :o

Itt valaki tud korlatozasrol vagy ilyesmirol? Mennyire birjak a folyamatos nagy teteket?

Idézetet írta: hubika88 Dátum augusztus 04, 2023, 22:48:47Itt valaki tud korlatozasrol vagy ilyesmirol? Mennyire birjak a folyamatos nagy teteket?

Én egyvalakitől már hallottam, ott asszem ITF meccsekről volt szó.

Kifizetés

Még pénteken beírtam az IBAN-t és a SWIFT kódot és elindítottam az első kifizetésemet. Felugrott egy kis tájékozatató, hogy ez várhatóan 4 napot fog igénybe venni illetve ha még van egyéb kérésük, akkor felveszik velem a kapcsolatot. Legalábbis ilyesmi szöveg rémlik.

A kérdésem pedig az, hogy menni fog simán a kifizetés vagy még bekérnek majd valamit? Mondjuk regelésnél azt hiszem már kérték a személyit és lakcímkártyát.

....tőlem semmit nem kértek a kifizetéskor.
Az első  2 nap múlva jött meg ( hétfő-szerda ).

Azóta  volt  4-5  azok másnapra megjöttek.

Teljes egyenleg--részletek--tranzakciók,kifizetések állapota látható.

( bal oldalt lent )

Összességében eddig számomra pozitív csalódás a Vegas. A kezdőbónusz után is folyamatosan jönnek a 100%-os bónuszokkal, a kifizetés általában 24 órán belül megérkezik (a hétvégét nem számítva). A szorzók korrektek, és a kínálat is rendben van.

Idézetet írta: Latzka Dátum augusztus 13, 2023, 07:46:33Kifizetés

Még pénteken beírtam az IBAN-t és a SWIFT kódot és elindítottam az első kifizetésemet. Felugrott egy kis tájékozatató, hogy ez várhatóan 4 napot fog igénybe venni illetve ha még van egyéb kérésük, akkor felveszik velem a kapcsolatot. Legalábbis ilyesmi szöveg rémlik.

A kérdésem pedig az, hogy menni fog simán a kifizetés vagy még bekérnek majd valamit? Mondjuk regelésnél azt hiszem már kérték a személyit és lakcímkártyát.

Ezért nem kérnek semmit. Mert már megadtad.
Amúgy nekem is küldenek rendszeresen. Egyetlen dolog zavar, hogy sportág specifikus, főként foci. És én ezt kevésbé preferálom.

Nekem igazolnom kellett, hogy a bankszámla az enyém. Meglepő, hogy ezek szerint nem mindenkitől kérnek igazolást.

Idézetet írta: Tigris Dátum augusztus 13, 2023, 12:43:17Nekem igazolnom kellett, hogy a bankszámla az enyém. Meglepő, hogy ezek szerint nem mindenkitől kérnek igazolást.

Elképzelhető, hogy ezt a kifizetés összegének a mértékétől teszik függővé. Az első elindított kifizetésemet visszavontam, de pár nap múlva sikerült egy jóval nagyobb összeget kikérni. Első esetben nem, de most 1 óra múlva már kaptam is az e-mailt, hogy küldjek bankszámlaszámot igazoló doksit.

Idézetet írta: hubika88 Dátum augusztus 04, 2023, 22:48:47Itt valaki tud korlatozasrol vagy ilyesmirol? Mennyire birjak a folyamatos nagy teteket?
10 fogadás kb, nagy téten10-30k ha ez nagy
utána max 380Ft....

Idézetet írta: samatto Dátum augusztus 21, 2023, 20:36:2710 fogadás kb, nagy téten10-30k ha ez nagy
utána max 380Ft....

Ez nem nagy, és biztosan tudom hogy ezeket a téteket engedi sokkal tovább, mint 10 fogadás. Itt valami trükközés lehet, ahogy a (normális oldalaknál, és nem ruszki rablóknál történő) korlátozásoknál...