OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Nagyon jól sikerült a szombati buli, és a játékban sem vallottam szégyent (7-es bajnokság, 4. helyezés. amivel elégedett voltam) a második bajnokságot már nem sikerült lejátszani mert a folyékony nedű hozta a formáját és enyhe mozgáskoordinációs zavarokat okozott mindenkinél! :)  :beerchug:

Idézetet írta: Szurki Dátum október 26, 2010, 13:32:53
Nagyon jól sikerült a szombati buli, és a játékban sem vallottam szégyent (7-es bajnokság, 4. helyezés. amivel elégedett voltam) a második bajnokságot már nem sikerült lejátszani mert a folyékony nedű hozta a formáját és enyhe mozgáskoordinációs zavarokat okozott mindenkinél! :)  :beerchug:

Gratulálok, kezdésnek szép teljesítmény :ok: :beerchug:

mivel ez egy offtopic és ide bár mit lehet írni ezért most én is írok hogy gyűljön a hozzászólás mert már szeretnék chatelni.  :laugh:

Idézetet írta: david93 Dátum november 08, 2010, 18:35:06
mivel ez egy offtopic és ide bár mit lehet írni ezért most én is írok hogy gyűljön a hozzászólás mert már szeretnék chatelni.  :laugh:

Ok, elhiszem, hogy csettelni akarsz, de írj értelmeseket, s ne össze vissza mindenhova egy pár szót.


Idézetet írta: ab_aevo Dátum november 08, 2010, 21:57:14
4000  :great:

Még nincs itt olyasmi, mint a facebookon, de ezt "Lájkolom"  ;D

Grat a 4000. hozzászóláshoz, vendégem vagy 1 e-sörre :beerchug:.

Idézetet írta: Milan Dátum november 08, 2010, 20:13:25
Ok, elhiszem, hogy csettelni akarsz, de írj értelmeseket, s ne össze vissza mindenhova egy pár szót.
ja ok bocs az OFFÉRT  "Itt mehet mindenféle egyéb duma, aminek nincs köze sporthoz, fogadáshoz. stb." :'( :D

4000 az is értelmes

na mindegy

10 igen megcsináltam  :redchug:

meg: "Beléphetsz egyenesen a chatre is :D ;D  :o, vagy használhatod a fórumba beépített chatet."

na de psszt még mi előtt kibannol a nagy főnök :police: :-X

bocs de szerintem én legalább írtam egy mondatott nem csak ennyit hogy 4000




Idézetet írta: david93 Dátum november 09, 2010, 20:51:16
meg: "Beléphetsz egyenesen a chatre is :D ;D  :o, vagy használhatod a fórumba beépített chatet."

na de psszt még mi előtt kibannol a nagy főnök :police: :-X

bocs de szerintem én legalább írtam egy mondatott nem csak ennyit hogy 4000





Gyere kezdjünk el vitatkozni, hogy ab_aevo mennyit írt erre a Fórumra, s ha válaszolsz erre, akkor megvan a 12-dik hozzászólásod, s már csak 13 kell.  :D  ;D ;D ;D ;D ;D

Egyáltalán miért olyan fontos neked a chat?

Idézetet írta: david93 Dátum november 09, 2010, 20:44:37
ja ok bocs az OFFÉRT  "Itt mehet mindenféle egyéb duma, aminek nincs köze sporthoz, fogadáshoz. stb." :'( :D

4000 az is értelmes

na mindegy

De szeretem az ilyen "okos" embereket ;D
Voltam olyan beteg, h megnéztem a hsz-eidet.
Microsoft Word statisztikái az irományaidra:

Szavak száma: 141
Karakterek száma (szóköz nélkül): 659
Karakterek száma (szóközökkel): 816

Egy sms-ben elfér durván 130 karakter, tehát az összteljesítményed 7 sms ;D
Bár ha csak az értelmes hszeidet akarnánk elküldeni smsben, még 0 Ftos számlaegyenleg mellett is sikerülne ;)

És miért zavar h a 4000. hsz-ét így kiírta külön? Kicsit segítek, előtte volt 3999 db hozzászólása ;)


Ab  :great:
Bele se merek gondolni ha a kissrác bekerül chatre miket fog ott trollkodni ilyen nyitány után ;D Gyanítom jobban járok ha kikapcsolom a kis chat ablakot...

Idézetet írta: jaaas Dátum november 09, 2010, 23:54:26
De szeretem az ilyen "okos" embereket ;D
Voltam olyan beteg, h megnéztem a hsz-eidet.
Microsoft Word statisztikái az irományaidra:

Szavak száma: 141
Karakterek száma (szóköz nélkül): 659
Karakterek száma (szóközökkel): 816

Egy sms-ben elfér durván 130 karakter, tehát az összteljesítményed 7 sms ;D
Bár ha csak az értelmes hszeidet akarnánk elküldeni smsben, még 0 Ftos számlaegyenleg mellett is sikerülne ;)

És miért zavar h a 4000. hsz-ét így kiírta külön? Kicsit segítek, előtte volt 3999 db hozzászólása ;)
és te hány éves vagy?
hogy neked ennyi időd :D