OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Akad köztetek olyan, akinek van Dániában élő ismerőse?

Nyertem ajándékutalványokat, amiket csak ott lehet beváltani.
Mielőtt lemondok róla és átengedem a mögöttem végzetteknek, megpróbálom elpasszolni...   :)

Idézetet írta: ab_aevo Dátum november 07, 2012, 09:32:40
Na annak nem volna jó vége ha én nekifognék énekelni  :D Sajnálom, hogy tegnap nem vettem észre a videót, de mostmár pótoltam a lemaradásomat  ;) köszi a linket

;)

Kosár undert szökőévente ha egyszer teszek, erre most bevállalom az első három kosár egyaránt tripla.  :redchug:

pdf formátumot milyen programokkal tudok megnyitni?

adobe reader pl, de több ingyenes pdf olvasó program is van: pdf reader, sumatra pdf, foxit pdf

Idézetet írta: Lacapi Dátum november 20, 2012, 17:41:53
adobe reader pl, de több ingyenes pdf olvasó program is van: pdf reader, sumatra pdf, foxit pdf

Köszönöm!  :ok:




Pikaa: ne haragudj, de ez hülyeség. Akkora méretű változtatható frekvenciájú szkenner és adó is egyben? Egy, hogy nem tudnák fillérekért megvalósitani, kettő, hogy az elem se birná pár óránál többet. Oda nem fér be egy 100 mAh órás akku se, nemhogy egy annál nagyobb kapacitású.

A képeken valami villogó hülyeség lehet.

Az én gépem önállósította magát és állított át valamit a fórum kinézetén, vagy vm állított valamit és azért lett ilyen szép bugyirózsaszín színe a háttere egyes szövegeknek?  :cya:

Idézetet írta: Lacapi Dátum december 10, 2012, 19:42:46
Az én gépem önállósította magát és állított át valamit a fórum kinézetén, vagy vm állított valamit és azért lett ilyen szép bugyirózsaszín színe a háttere egyes szövegeknek?  :cya:
Szerintem csak nálad van ez, én még sehol nem tapasztaltam  ;)

Idézetet írta: Lacapi Dátum december 10, 2012, 19:42:46
Az én gépem önállósította magát és állított át valamit a fórum kinézetén, vagy vm állított valamit és azért lett ilyen szép bugyirózsaszín színe a háttere egyes szövegeknek?  :cya:
Én sem tapasztaltam változást! :)

Igen, ujraindítás után minden helyreállt. Amúgy tud valaki hasznos tanácsot adni: vettem egy külső winyót, USB-s, de külső tápegysége van. Azóta néha bekockásodik a kép, főleg böngészőhasználat közben, de néha ha játékból kilépek is összevisssza ugrál a képernyő. A videokártyát már próbáltam, egyébként tökéletesen megy a vinyó nélkül. Hogy összfügg e nem tudom, de van valami ötletetek, valami frekvenciabalhé vagy mit tudom én. A számtek ezer csodája közül az egyik...

Ha nem lenne a külső tápegység, azt mondanám, hogy túl sok áramot próbál leszivni az usb portról. De igy, nem tudom elképzelni sem mi a baja.