OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Pikaa Dátum február 02, 2013, 09:41:11
Csatoltam a képet  ;)

Aham, látom, köszi. Viszont a hozzászólásoknál nemigen látom... :-\

Idézetet írta: driverbiro Dátum február 02, 2013, 09:45:40
Aham, látom, köszi. Viszont a hozzászólásoknál nemigen látom... :-\

Az én válaszomnál se látod?  :D

Idézetet írta: Pikaa Dátum február 02, 2013, 09:46:52
Az én válaszomnál se látod?  :D

Nem, pedig megköszönném... ;)
Nem lehet hogy csak a saját topicnál llátható??

Lehet kell hozzá egy bizonyos számú hozzászólás szám. 

(Mondjuk most látom, hogy már adtál és kaptál is, akkor passz)

Idézetet írta: Latzka Dátum február 02, 2013, 09:58:35
Lehet kell hozzá egy bizonyos számú hozzászólás szám. 

(Mondjuk most látom, hogy már adtál és kaptál is, akkor passz)

Az általam nyitott topicnál engedte hogy a hozzászólást megköszönjem. Akkor ezek szerint csak ott engedi, ha máshol jön válasz egy kérdésemre, akkor nem. Ez így nem a legjobb, de mindegy...

Idézetet írta: driverbiro Dátum február 02, 2013, 10:21:35
Az általam nyitott topicnál engedte hogy a hozzászólást megköszönjem. Akkor ezek szerint csak ott engedi, ha máshol jön válasz egy kérdésemre, akkor nem. Ez így nem a legjobb, de mindegy...

Ne aggódj, megnézzük mi lehet a probléma, kis türelmet!  ;)

Nekem minden topicban hagyja... Még a gumiszobát is!

Idézetet írta: Lacapi Dátum február 02, 2013, 10:28:13
Nekem minden topicban hagyja... Még a gumiszobát is!

Aki fizet azért, hogy az oldalon lehessen, annak természetesen mindenhol van jogosultsága köszöngetni...  ;D  ;D

Idézetet írta: TiB Dátum február 02, 2013, 08:38:57
A képen a bal oldali csaj annyira kövér, hogy én se vittem volna a Super Bowlra. Hanem inkább itthon... :smitten:
Teljesen jogos, hogy a Baltimore se viszi!

Igen! Tegnap engem is váratlanul ért amikor sírva felhívott és közölte a hírt...de aztán átugrott és "megvigasztaltam". ;D

Idézetet írta: driverbiro Dátum február 02, 2013, 10:21:35
Az általam nyitott topicnál engedte hogy a hozzászólást megköszönjem. Akkor ezek szerint csak ott engedi, ha máshol jön válasz egy kérdésemre, akkor nem. Ez így nem a legjobb, de mindegy...

Igaz, már nincs aktualitása a dolognak, de egyébként 25 hozzászólásra van szükség ahhoz, hogy a "köszöngessünk". Azt, hogy a rendszer neked egyet-egyet engedett 25 hozzászólása alatt, tekintsd megelőlegezett bizalomnak..  ;)  :beerchug:

Idézetet írta: csacsa44 Dátum február 03, 2013, 16:14:08
Igaz, már nincs aktualitása a dolognak, de egyébként 25 hozzászólásra van szükség ahhoz, hogy a "köszöngessünk". Azt, hogy a rendszer neked egyet-egyet engedett 25 hozzászólása alatt, tekintsd megelőlegezett bizalomnak..  ;)  :beerchug:

Igen, már engedi nekem is, köszi a segítséget! :beerchug:

Sziasztok!

Akinek van 2 óres perce töltse már ki az alábbi linken található űrlapot! Szeretném tesztelni mielőtt közzéteszem, ha hibát találtok benne jelezzétek légyszi!

https://docs.google.com/forms/d/1ul-dLqbL5LXRh_T-sxAEBSRFX-F-iRSwVDCY8iHXto0/edit?usp=sharing

Remélem jó linket szúrtaam be! :D
Kösz mindenkinek!

Idézetet írta: Lacapi Dátum február 04, 2013, 16:02:33
Sziasztok!

Akinek van 2 óres perce töltse már ki az alábbi linken található űrlapot! Szeretném tesztelni mielőtt közzéteszem, ha hibát találtok benne jelezzétek légyszi!

https://docs.google.com/forms/d/1ul-dLqbL5LXRh_T-sxAEBSRFX-F-iRSwVDCY8iHXto0/edit?usp=sharing

Remélem jó linket szúrtaam be! :D
Kösz mindenkinek!

Kitöltöttem,remélem segítettem! :)


Kitöltve, habár soha nem akartam Eindhovenbe menni, főleg nem Debrecenből  ;)