Bajnokok Ligája 2023/24

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Nekem bejött a mai forduló, egy 357x-es odds-ot elcsíptem  ::)

Porto - Barcelona tipp: Bőven volt idejük felkészülni Xaviéknak!

A Porto és a Barcelona között dőlhet el a H csoport első helye, amely akár egy könnyebb ágat is jelenthet az egyenes kieséses szakaszban! Olvasd tovább


#32 szeptember 30, 2023, 20:41:41, Titti7
Idézetet írta: spiritchaser Dátum szeptember 20, 2023, 22:59:29Nekem bejött a mai forduló, egy 357x-es odds-ot elcsíptem  ::)
Megírhattad volna mi volt az a nagy kapás, @spiritchaser::)

PSV - Sevilla tipp: Mendilibar megszerzi első BL-győzelmét is?

A PSV - Sevilla mérkőzésen meg kellett húzni a váratlant, ami tényleg váratlan lehet a szorzók fényében, de vajon miért underdog az andalúz együttes? Olvasd tovább


Inter - Benfica tipp: Eljött a bosszú órája?

Ángel Di María egyedül lehet kevés lesz Milánóban a sikerhez, viszont az Inter az első fordulós mérkőzését is eléggé könnyedén vette! Olvasd tovább


Newcastle - PSG tipp: Mennyire jó ez a minimalista párizsi csapat?

A PSG érvényesítené a papírformát, de a Newcastle nem adja könnyen magát, erre rájöhetett a Milan is, tőlük is raboltak egy pontot a Szarkák! Olvasd tovább


Manchester United - Galatasaray tipp: Erik ten Hag végső napjai

Nyerni látszik a manchesteri öltöző, a lustaság és a lázadás az edző ellen. Vajon bedobják a Galatasaray elleni meccset is? Olvasd tovább


Borussia Dortmund - AC Milan tipp: Nem távozik üres kézzel a vendég csapat

Elvesztette legjobb játékosait a dortmundi együttes, mely vélhetően nem tudja majd otthon tartani mindhárom pontot. Olvasd tovább


Napoli - Real Madrid tipp: Ezt ki kell használni Ancelottiéknak!

A Real Madrid jobb formában van, mint olasz riválisa, de Nápolyban sosem egyszerű nyerni. Mire képes az Osimhen - Kvaratskhelia duó Bellinghamék ellen? Olvasd tovább


Bajnokok Ligája - 20223.10.03.  (kedd, október 03, 18:45CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten

Legalább 1,5 gól az összes mérkõzésen ezen a napon  5.50

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón

Atlético Madrid - Feyenoord tipp: Simeone könnyed győzelme, vagy mégsem?

Az Atlético Madrid és a Feyenoord két izgalmas csapat jelenleg, gólokban gazdag mérkőzéseket játszanak, így lesz ez egymás elleni meccsükön is? Olvasd tovább


FC Köbenhavn - Bayern München  (kedd, október 3, 21:00CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten

Harry Kane legalább 2 gólt szerez  3.75

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón

Inter - Benfica  (kedd, október 3, 21:00CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten

Lautaro Martinez gólt szerez: 1,5 gól felett  8.25

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón

Lens - Arsenal  (kedd, október 3, 21:00CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten

Bukayo Saka & Martin Ødegaard gólt szerez  8.00

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón

Manchester United - Galatasaray  (kedd, október 3, 21:00CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten

Marcus Rashford legalább 2,5 kaput eltaláló lövés  5.00

Rasmus Højlund gólt szerez: 1,5 gól felett  4.80

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón