stdavid naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Az első igazán gyenge nap a VB-n, de hát ez benne van, ilyen ez.. :redchug:

#541 június 24, 2014, 20:04:06, stdavid
Engem igazán meglep, hogy Uruguay oddsa kezdett el emelkedni.. pedig azt gondoltam tegnap éjszaka érte el a csúcsot, de most már 2 -es oddson lehetne a dnb -t rakni.
Guruban indokoltam.
http://www.sportfogadas.org/guru.php?mod=megnez&id=11341


Uruguay   Italy v Uruguay
(Draw No Bet)   24/06/2014   2.00

#542 június 24, 2014, 19:08:49, stdavid
Wimbledon is elindult időközben. Felszállok a vonatra és ütjük Nadalt :D

Martin Klizan +7.5   Martin Klizan v Rafael Nadal
(Handicap Betting)   24/06/2014   1.83

#543 június 25, 2014, 20:40:06, stdavid
Djoko füvön nem az igazi, úgy néz ki Stepanek meccsben lehet, ha ki is kap simán, de egy 11 gamere minimum jó lesz szerintem. Ha eljutnak TB-ig az első szettben akkor már szinte meg is vagyunk.

Radek Stepanek +7.5   Novak Djokovic v Radek Stepanek
(Handicap Betting)   25/06/2014   1.83

#544 június 26, 2014, 20:32:26, stdavid
Újra megindult felfele a német odds, így csak ennyiért tudtam elcsípni, de nem tökölök fene se tudja, merre mozdul majd a piac, de ennyiért is remek vétel ez sztem.
Guruban indokoltam:
http://www.sportfogadas.org/guru.php?mod=megnez&id=11360


USA or Draw   USA v Germany
(Double Chance)   26/06/2014   2.30

#545 június 28, 2014, 19:20:52, stdavid
Két latin-amerikai csapat, egyelőre elég feszült és kemény a meccs, sok a durvaság, minden adott lenne a sok laphoz, csak Webb nem szereti annyira osztani, ennek ellenére 1 már meg van kezezés miatt.
A komoly tétnek és ezáltal a feszült hangulatnak köszönhetően meg lesz ez szerintem.


Over 3.5   Brazil v Chile
(Number Of Cards)   28/06/2014   1.61

#546 június 28, 2014, 22:49:40, stdavid
Érdekes spori ez a holland Kujpers. A BL döntőt lehozta egy kemény 12 lappal, a holland bajnokságban is masszív 4-5 lap, erre eddigi 2 VB meccsén nagy 0 összesen :) Most ahogy vártam durva meccs ismét a két amerikai együttes között, főleg az Uruk nagyon kemények.
Lassan félidő, még nem volt lap, de sok a szabálytalanság nagyon, pofáznak is, elszabadulhatnak ilyen tét mellett bármikor az indulatok.


Over 2.5   Colombia v Uruguay
(Number Of Cards)   28/06/2014   1.66

Lejött a 3 sárga, de mivel Lugano nem volt a pályán, a fogadást vesztesnek értékelik ki.. hát ezt nem hiszem el, ilyen rohadt durva meccs és örültem, hogy végre összejött a 3 lap, erre ilyen idióta szabályzata van az irodának. :noway:

#548 június 29, 2014, 23:57:02, stdavid
Nagyon visszafogott meccset várok, kevés kockáztatással. Nem magas az X szorzója, de vmivel jobb üzlet, mint under1.5 -re fogadni sztem azért :) Persze ha már dupla pénznél vagyok akkor megy a cash out, ha az első feles totális antifoci, akkor már hatalmasat fog zuhanni az odds.

Draw   Costa Rica v Greece
(Fulltime Result)   29/06/2014   3.10

#549 június 30, 2014, 19:57:59, stdavid
Franciákon nekem sok múlik, ugye long termben kellenek most a 8 közé, végső sikerre és egy Benzema gólkirályi cím is. Guruba küldtem őket hendivel, sztem simán lerendezik.
Most meccs előtt csak egy Giroud gólt raktam.


Olivier Giroud   France v Nigeria
(To Score at Any Time)   30/06/2014   2.30


Long termben ezzel a francia top8 megvan, él a végső siker is :beerchug: Benzema gólkirályi cím így necces lesz. Guruban is jött a hendi, meg wetten is 70k volt a brazil sikeren :D És amúgy is nekik szorítok a belgák mellett, szal mindent egybevetve fontos győzelem volt ez nekem, összességében jócskán nyereségesen zárva :)

Harmadik alkalom mikor nem ülök fel az őrült néptipp buszra a VB-n szándékosan, ahogy az Ausztrál - Holland, Irán - Argentin, úgy ezen a meccsen is nagyon éreztem, hogy nem lesz ez sima. Annyira azért nem voltam bátor, hogy tegyek az underdogra, de legalább nem égettem pénzt és a tippjátékokban se lőttem ki magam, az is vmi :redchug:
Gogo Algéria!

#551 július 02, 2014, 01:35:34, stdavid
Kíváncsi leszek erre a meccsre, nagyon vékonynak tűnik nekem ez a két védelem, én baromi sok gólra számítanék, csak hát egyenes kieséses szakasz.. meglátjuk :D
Guruba írtam: http://www.sportfogadas.org/guru.php?mod=megnez&id=11435


Yes   Argentina v Switzerland
(Both Teams to Score)   01/07/2014   1.90

#552 július 02, 2014, 22:03:42, stdavid
Nagyon gyengusz meccs lett ez a svájci sztem, nem is hittem a szememnek, azt hittem csomót szerencsétlenkednek majd hátul a csapatok, erre meg..

Ettől függetlenül összességében mind2 long term fogadásom jött (Francia és Belga a 8 között) így mindenképp eredményes ez a pár nap. És az eddigieket látva kifejezetten bizakodó vagyok, hiszen belga és francia végső sikeren vagyok és ez a 2 csapat lenne az, akiket mostani fejjel is választanék, ha 2 -re rá kéne mutatnom.


Idézetet írta: stdavid Dátum június 18, 2014, 12:13:47
A franciák meggyőzőek voltak, tartalékolva is könnyedén nyertek, elég bő a merítési alapjuk. A csoportgyőzelmük szinte biztos, akkor pedig vélhetően a bosnyákokkal találkoznak a 16 között.

France   World Cup
(To Reach Quarter-Final)   13/07/2014   1.80


Sokan átkozzák a belgákat 1 rossz meccs alapján, de ezek nem tudom hol voltak az elmúlt 2 évben, mikor ez a csapat hülyére verte a fél kontinenst. Simán nyerik a csoportot Hazardék, aztán a németek mögött bekúszó Usát vagy kifacsart Portugáliát, esetleg Ghánát kiütik.

Belgium   World Cup
(To Reach Quarter-Final)   13/07/2014   2.00


Végső sikerre is bepróbáltam Franciaországot és Belgiumot. Egyaránt brutál az odds, de mindegyikben érzek egy komolyabb menetelést.

France   World Cup
(To Win Outright)   13/07/2014   17.00


Belgium   World Cup
(To Win Outright)   13/07/2014   26.00


Hó vége van, eddig remekül állok a VB -n. A kezdésnél nyilván bíztam benne, hogy jól keresek majd, de nem gondoltam volna, hogy többszörözöm a kasszát már ekkorra. :great: Egyetlen szívfájdalmam csak, hogy Guruban kicsinálom magam szépen lassan, pedig sokáig élmezőny volt ez.

#553 július 02, 2014, 17:46:50, stdavid
Nehéz az élő tippeket rögtön naplózni, de nem akarom, hogy bármi is kimaradjon a naplómból :D

Murray teljesen rottyon volt, éreztem, hogy dadogni fog az adogató játéka azok után, hogy nem sikerült brékelnie. :)


Grigor Dimitrov to win 28th game   Andy Murray v Grigor Dimitrov
(Next Game)   02/07/2014   4.50


Cilic úgy néz ki jó cuccon van, bírja erővel :D Remélhetőleg TB -re jó lesz, aztán még meccsben marad!

Marin Cilic Over 16.5   Novak Djokovic v Marin Cilic
(Games Won)   02/07/2014   1.66

#554 július 03, 2014, 21:05:16, stdavid
Lehet ez nem szimpi másoknak, de közel se tudok szorítani ezekért a klubcsapatokért, mikor hétről - hétre azt tapasztalom, hogy milyen undorító módon tömnek bizonyos klubokat irányított szponzorokkal, stadionokkal stb.. de nemzetközi porondon jönnek a pofonok és mindenki a helyére kerül.
A Fradi is megégett kint, jót is derültem rajtuk :) Ez a Birkirkara a Sliema Wanderers előtt végzett jócskán, ráadásul a bajnokságban épphogy lemaradt az 1. helyről, köze nem volt a középmezőnyhöz, mint a Sliemának.. a Diósgyőr nem is igazándiból hazai pályán lesz és sztem egyértelműen gyengültek eddig a nyáron.


Yes @ 1.70   Birkirkara To Score
Diosgyori v Birkirkara