stdavid naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: szalist Dátum augusztus 20, 2014, 23:47:03
Mondjuk az érdekelne hogy hány százalékkal tudtál pluszba kiszállni ilyen helyzetben..
Általában csak így nagyságrendileg nézve, ha 100e a várható nyeremény, akkor 1.01 oddson már olyan 98.5 egységet ki lehet venni, most az a 1.5 megéri nekem azt, hogy ne idegeskedjek a semmiért. De ha úgy nézzük csak már ezzel a Real mókával durván pozitív, és voltak kisebb élős tippjeim is, amiknél utólag is kiderült, hogy jó döntés is volt. De nem arról van szó, hogy nem bíznék a tippben, egyszerűen azért az 1-2 egység pluszért nincs értelme izgulni, ha már zsebben az egész kb.
Nyilván nem csinálnám, ha nem érezném úgy, hogy ezzel jól járok. :beerchug:

#676 augusztus 23, 2014, 17:23:09, stdavid
Remélem megmarad a falusiak jó szokása és szállítják idén is a gólokat, a tavalyi évet nézve egész korrekt ez a szorzó egy újabb sok gólos mérkőzésükre. Remélhetőleg Szalai is hozzájárul majd ehhez. :ok:

Over 2.5   
TSG Hoffenheim v Augsburg
(Total Goals)   23/08/2014   
1.70


35.percben beállt a végeredmény, hihetetlen.. Augsburg kitámadott, rengeteg kontra ziccert elkúrt a Hoff.

#677 augusztus 23, 2014, 23:22:46, stdavid
Naplós meccs előtti tippjeim is és a guru is hatalmas homály mostanában, áhhh :D Pedig abszolút megalapozottnak érzem a tippjeim, jó lenne végre kijönni ebből a gödörből.
Ma élőzni azért sikerült F1-en Rosberg pole 2.62, Újpest meccsen nem lő mind2 gólt 1.83, Movistar top3 2.05, meg egy Arsenal X2 is be lett mákolva végül. :ok:
Viszont Vidiről lekéstem az 1. perces gól miatt, Győrt pedig az eső miatt nem is tettem. Ezt utóbbit nagyon bánom, mert guruba 2.60-ért a hendi is laza lett volna normális körülmények mellett sztem. Guruban a havi versenyben sajnos nagyon elszálltam. :(

#678 augusztus 24, 2014, 15:29:36, stdavid
Alapvetően ez egy olyan pálya, ahol gyakran van SC, az elmúlt 12 futamból 8 alkalommal volt.
Ráadásul most esős idő van, ez a pálya pedig nagyon hosszú, van, hogy a pálya egyik szakaszán áll a víz, valahol kissé  nedves, van ahol teljesen száraz ilyenkor.
Elég jó sansz van az SC-re.


Yes   
Belgian Grand Prix
(Safety Car Period During Race)   24/08/2014   
1.36


Hihetetlen ;D :noway:

#679 augusztus 24, 2014, 20:19:22, stdavid
Élőben továbbra is hasítás, Sunderland gól, Spurs győzelem jött. Szóval hosszú távon változnia kéne a dolgoknak már.. :ok: :redchug:

Ha most ez se jön, akkor egy időre pihentetem a naplót. ;D Sztem nagyon túlértékelik a Pécset, a Diósgyőrt meg alul, reálisan itt vendégként is 1.80 kéne legyen a Dvtk. Kikapni véleményem szerint biztosan nem fognak. Elek és Antal is ott van már a kezdőben sérülése után.


Draw or Diosgyor VTK   
Pecsi MFC v Diosgyor VTK
(Double Chance)   24/08/2014   
1.38

#680 szeptember 09, 2014, 20:33:04, stdavid
Nagyon Rogernek áll a zászló, abszolút egyetértek az előzetesekben írtakkal, én is őt tartom egyértelmű esélyesnek.
Tökéletes ág, jó játék a 2 tengerentúli tornán, a vetélytársak pedig gyenge formában, vagy itt sincsenek (Nadal, del Potro). Ráadásul Murray, Djoko és Tsonga is egy negyedben izmoznak majd egymással.


Roger Federer   
US Open 2014
(To Win Outright)   07/09/2014
3.50

:topbet_125:
Diósgyőr - Debrecen      
2,45   3,20   2,70

Az oddsok a vasárnapi meccsre, sztem ezt érdemes már most átgondolni és tenni hazaira. Ez csak pro-s szorzó, de irányadónak nem rossz, kb szerdán kint lesz a többi bukinál is.
Loki ugye gödörben, hihetetlen gyenge játék még nb1-es szinten is, csütörtökön vélhetően EL búcsú, míg a másik oldalon pedig remek forma és ugye a miskolci hazai pálya. Nem lepne meg az sem, ha Kondás búcsúmeccse lenne, hiszen válogatott pihenő jön, ideális az egy új edzőnek, hogy megismerje a csapatot. ;)

#682 augusztus 28, 2014, 01:36:44, stdavid
Nagyon sima meccsre számítok, osztálykülönbség van a két csapat között.
Guruban: http://www.sportfogadas.org/guru.php?mod=megnez&id=11898


Ferencvarosi TC -1.0   
Ferencvarosi TC v Dunaujvaros
(Alternative Handicap Result)   27/08/2014   
1.72

#683 augusztus 28, 2014, 01:37:06, stdavid
Meglep, hogy felment az odds, sztem könnyedén továbblépnek Wengerék.
Guruban: http://www.sportfogadas.org/guru.php?mod=megnez&id=11903


Arsenal   
Arsenal v Besiktas
(Full Time Result)   27/08/2014   
1.44


#685 augusztus 28, 2014, 22:20:55, stdavid
Young Boys 0.0   
Debreceni VSC v Young Boys
(Alternative Asian Handicap)   28/08/2014   
1.600


Jön végre a kosárlabda VB!
Long term fogadásban én egyértelműen USA végső sikert szeretnék rakni, egyelőre még azért agyalok rajta, 1-2 csoportmeccs alapján vélhetően nagyon nem fognak változni a szorzók, a Winnernél 1.70-ért van. Egyértelműen kiemelkedik a mezőnyből a csapatuk, ami pedig még inkább mellettük szól, az a könnyű csoportjuk, illetve azt követően is a könnyebb ág. Az A és B halálcsoportok jót izmoznak majd egymással, majd a kieséses szakaszban is megkapják egymást..
A másik long term pedig Horvátország csoportgyőzelme lenne, ez 2.90 a bet365-nél. Nagyon erős a keretük, míg Argentína és Görögország is vékonyabb kerettel van itt magához képest, úgy érzem. Az Ausztrál csoportgyőzelem is csábít, nem vagyok elájulva a Litvánoktól, de még Exum miatt kérdőjeles számomra a dolog.

#688 augusztus 30, 2014, 21:59:29, stdavid
Első napra az alábbiakat néztem ki, mivel azért első nap, óvatosan a tétekkel, meg természetesen élőben van az igazi érték. :D

Mint írtam fentebb is, nagyon erősnek tartom a horvát gárdát, a filippínóknál Blatche okozhat kellemetlenséget, de a csapat többi része nagyon nem ez a szint. Igazándiból egy negyedben bármikor benne van, hogy 10-15 pontot közé rakjanak Bogdanovicsék, onnantól pedig sima. A keret nagyon mély, egy jó rotációval, folyamatosan motiváltak lehetnek.


Croatia -23.5   
Croatia vs Philippines
(Point Spread)   30/08/2014   
1.90


Nem várok most sokat a török gárdától a VB-n, de azért nem tudom hova tenni ezt, miért fizet ilyen jól itt a sikerük. Azért mégiscsak ott egy Asik, és a török bajnokságban, Euroligában edződő különítmény.

Turkey   
New Zealand vs Turkey
(Money Line)   30/08/2014   
1.40


Dicsértem fentebb az Ausztrálokat már. Exum, Dellavedova, Ingles, Baynes, nagyon jó névsor ez itt, látványos játékot is várok tőlük az eredményességen túl. Szlovéniánál a Dragic tesókon nagy a teher, de sok a hiányzó, kimaradó. Nem véletlen zuhan az oddsuk az utóbbi napokban.

Australia   
Australia vs Slovenia
(Money Line)   30/08/2014   
1.66


A nap leginkább várt mérkőzése, ha a két nemzetet nézzük, de könnyed brazil sikert várok itt. A palánk alatt Nené, Varejao, Splitter triója kivégzi Batumékat. Sok a hiányzó a franciáknál, itt Barbosáéktól sima győzelemre számítok, főleg a palánk alatti dominancia miatt.

Brazil
France vs Brazil
(Money Line)   30/08/2014   
1.58


Nem maradhat ki némi meglepetés vadászat sem, ha valahol akkor a Litván-Mexikó meccsben érzek némi apró esélyt egy meglepetésre. A litván gárda palánk alatt nagyon erős lesz a Valanciunas-Motiejunas duóval, de a csapat többi része Maciulist leszámítva hagy némi kívánnivalót maga után. Mexikó nagyon meglepett engem mostanában, egészen jó eredményeket szállítanak magukhoz képest, kellemes meglepetései lehetnek a tornának. Ayon és Gutierrez duója elég lehet arra, hogy meccsben maradjanak.

Mexico +16.5   
Mexico vs Lithuania
(Point Spread)   30/08/2014   
1.90

Ekkora arccal nem lehet.. első negyedet +14-el hozták a horvátok, akkor azt hittem sima ez. De onnan kezdve azt hitték zsebben a meccs, kb a pályán sincsenek azóta. >:(