SfGuru "Hónap Elemzése"

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Decemberi jutalék (30 euró) mehet a karácsonyi adományalapba?

Igen
15 (93.8%)
Nem
1 (6.3%)

Összes szavazó: 16

Szavazás lezárva: december 15, 2014, 14:21:56

Először is Gratulálok Hubika88-nak :beerchug:

(csak kérdezem,hogy nem osztozni kellett volna,mert nekem is annyi szavazatom lett...az a 2 :laugh:)

Idézetet írta: kreatos Dátum szeptember 15, 2014, 14:14:24
Először is Gratulálok Hubika88-nak :beerchug:

(csak kérdezem,hogy nem osztozni kellett volna,mert nekem is annyi szavazatom lett...az a 2 :laugh:)

A szavazók vagyis a szavazatok csak azt döntik el, hogy ki lesz az első 3 helyezett akik közül Milánék majd kiválasszák a végső győztest.

Azonban ennek így szerintem semmi értelme nincs. Gratulálok hubika88, kétség sem férhet hozzá hogy jó az elemzésed, viszont szerintem ebben a hónapban Magikus elemzése az amelyik mind az oddsot nézve, mind a külalakot, mind pedig a tartalmat magasan a többi fölé nőtt. Ehhez hozzávesszük, hogy ő annyira becsületes is volt, hogy nem szavazott magára, így nulla, hangsúlyozom nulla szavazata lett.

Van ennek így értelme? Szerintem nem sok.

Egyébként az említett elemzés: http://www.sportfogadas.org/guru.php?mod=megnez&id=11822

#107 szeptember 15, 2014, 15:29:30, kreatos
Idézetet írta: Kagawa Dátum szeptember 15, 2014, 15:21:45
A szavazók vagyis a szavazatok csak azt döntik el, hogy ki lesz az első 3 helyezett akik közül Milánék majd kiválasszák a végső győztest.

Azonban ennek így szerintem semmi értelme nincs. Gratulálok hubika88, kétség sem férhet hozzá hogy jó az elemzésed, viszont szerintem ebben a hónapban Magikus elemzése az amelyik mind az oddsot nézve, mind a külalakot, mind pedig a tartalmat magasan a többi fölé nőtt. Ehhez hozzávesszük, hogy ő annyira becsületes is volt, hogy nem szavazott magára, így nulla, hangsúlyozom nulla szavazata .

Van ennek így értelme? Szerintem nem sok.



Egyébként az említett elemzés: http://www.sportfogadas.org/guru.php?mod=megnez&id=11822


Egyetértek Veled és köszönöm a választ  :ok:

Köszi a gratulációkat, de nem szavaztam magamra, mint ahogy eddig soha, az összes szavazó pedig 9 volt, ami elég kevés szerintem

kicsit szubjektív lehet amúgy meg minden, régebben is gondolkoztam olyanon, h a 30€ lehetne olyan is pl mint a totónál, hogy ha az első 100 profit fölött teljesít, akkor kapja meg a hónap elemzése helyett, és addig halmozódhat amíg nincs vki 100 felett, vagy ilyesmi, vagy nemtom

kreatos amúgy én is azt hittem h le lesz felezve

Bár nyereményben nem részesül, Magikus valóban fantasztikus elemzést írt, amiért nagy gratuláció jár érte.

Ettől a hónaptól viszont megszüntetjük a "szavazást", mert így a háttérbe szorulnak oly elemzések, mint pl. a Magikusé.

Szóval jelölni kell majd egy elemzést, mi meg döntünk.

SfGuru Szeptember 2014: Jöhetnek a jelölések!

Határidőpont: Október 15, 0:00 CET!

Hogyan lehet jelölni egy elemzést?

Rámész az illető elemzésre (ahol megjelenik a szöveg is), s az illető oldal linkjére van szükségünk.

pl.
http://www.sportfogadas.org/guru.php?mod=megnez&id=9883

FIGYELEM! Mostantól nincs szavazás! A jelöltek közül mi választjuk ki a nyertest!








Szeptember legjobbjai:

CaeSar és Souske!  Gratulálunk!  :beerchug:

Ti vagytok az elmúlt hónap legjobbjai.

Nyereményetek: 15-15€ Skrillen keresztül!

Idézetet írta: Milan Dátum október 17, 2014, 11:37:42
Szeptember legjobbjai:

CaeSar és Souske!  Gratulálunk!  :beerchug:

Ti vagytok az elmúlt hónap legjobbjai.

Nyereményetek: 15-15€ Skrillen keresztül!
Köszönöm  :beerchug: