Re:Expekt Kaszinó Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok.
Nagy mákom volt ma az Expekt kaszinóban.
Kaptam e-mail-ben 10 ingyen pörit az egyik kaszinó játékra.Nem voltam túl lelkes mert csak sportfogadni szoktam,de mondom veszteni valóm nincs,hát megpróbálom.
Nyertem is 4.60 Eurot.Na mondom,egy másik játékon meg eljátszom gyorsan aztán megyek lefeküdni.De nem így történt.
Valami fáraós játékon,nem is néztem a tétet akkor(utólag tudom 2Eu volt),első pörgetésre kaptam 87 Eurot :D.
Még játszottam kicsit,persze semmi és megálltam 81-nél.Most itt agyalok,hogyan tudnám kimenteni a zsét.
Átutalni sportfogadó számlára nem engedte.Azt írja,hogy 40x kell megforgatni a bónusz nyereményt,azaz 184 Eurót.
Valakinek esetleg van valami ötlete,vagy tapasztalata ezzel kapcsolatban?Esetleg rulett?De a Live kaszinóba se engedte átutalni.
Szóval jó lenne,ha minnél több megmaradna és ők sem vonnák vissza valami ürüggyel.
15 napom van rá, előre is köszi,ha tudtok valamit.

Tényleg nincs valami tuti kipörgetési módszer a ruletten,ami legális is?
Mondju
k rakok a pirosra meg a feketére azonos tétet(5-5 Eurot),a nulla meg bukik?

Idézetet írta: rino33 Dátum november 24, 2011, 20:19:34
Tényleg nincs valami tuti kipörgetési módszer a ruletten,ami legális is?
Mondjuk rakok a pirosra meg a feketére azonos tétet(5-5 Eurot),a nulla meg bukik?

Ha a rulett beleszámít (sanszos hogy nem), akkor 18-18 egység a pirosra és a feketére, 1-et pedig a zöldre. Így 37 egységnyi tétrakással csak 1 egységet veszítesz.



Végül sikerült valahogy kipörgetni, vagy mi lett a pénz sorsa?  ::)

nem látom az ingyen pörgetéseket (hétfő és péntek), másnál is ez a helyzet?