Online Fogadóirodák Blokkolása

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nem Magyarország, de akkor is mekkora faszság és ez a SzarRt román megfelelője:

Bűnvádi eljárás indult a Román Lottótársaság ellen amiatt, hogy megfelelő engedély nélkül működtetett játékgépeket. Összesen 6263 játékgép nem olyan játékra volt engedélyeztetve, amely működött rajta, így kevesebb adót fizettek. Ezzel 2006 és 2014 között 100 millió eurós kár keletkezett. Az ügyészek további 130 millió eurót akarnak behajtani a lottótársaságtól és három magánvállalattól.

Idézetet írta: alexthebest Dátum április 08, 2015, 21:17:05
Na hát ez nagyon nem jó hír... Most kaptam a redbettől :
We regret to inform you that your account shortly will be locked due to regulatory issues in Hungary. You have until the 30th of April to withdraw your current funds as all Hungarian accounts will be locked on this date.

Whitebet dettó.

Betway szintén kivonult tegnap, bár e-mail még nem jött róla, de elvileg magyarok már nem léphetnek be.  :redchug:

Idézetet írta: dynand Dátum április 09, 2015, 11:23:51
Érdekes, hogy felkerült a wellbid a listára, ami rohadtul nem fogadóiroda (csak simán egy átverés)

Olyan szempontból nem átverés, hogy korrekten le van írva a licitálás költsége, csak aki nem számol utána, hogy a 138 ft-ért elkelt tévére valójában mennyi pénzt kell áldozni, amíg forintonként felkúszik a licit a "végállomásig", az nagyon rosszul jár. Illetve a győztes licitálón kívül mindenki rosszul jár és néha még a licitet megnyerő is ráfizet!  :)

Tudtommal vannak, akik ezt is főállásban nyomják és össze is játszanak egymással, hogy kivéreztessék a naív betévedőket. Pletykálnak persze arról is, hogy a szervezők is licitálnak kamu felhasználókkal, ami tényleg csalás lenne, de ez nélkül is működőképes az üzleti modell, ha utánaszámolunk, így legyünk jóhiszeműek...

Mondjuk saját pénzt nem áldoznék rá, de én pár ezer forint nyereséggel szálltam ki a "kezdőbónuszukból" pár évvel ezelőtt. 


#635 április 11, 2015, 01:48:12, butyi
Idézetet írta: zigzag7 Dátum április 11, 2015, 00:19:05
Victor? Bárcsak...  :angel:
lucky, blokkolnád victort?   :great:

#636 április 11, 2015, 02:10:55, iLogic
Idézetet írta: Knapp Dátum április 09, 2015, 18:56:27
Olyan szempontból nem átverés, hogy korrekten le van írva a licitálás költsége, csak aki nem számol utána, hogy a 138 ft-ért elkelt tévére valójában mennyi pénzt kell áldozni, amíg forintonként felkúszik a licit a "végállomásig", az nagyon rosszul jár. Illetve a győztes licitálón kívül mindenki rosszul jár és néha még a licitet megnyerő is ráfizet!  :)

Tudtommal vannak, akik ezt is főállásban nyomják és össze is játszanak egymással, hogy kivéreztessék a naív betévedőket. Pletykálnak persze arról is, hogy a szervezők is licitálnak kamu felhasználókkal, ami tényleg csalás lenne, de ez nélkül is működőképes az üzleti modell, ha utánaszámolunk, így legyünk jóhiszeműek...

Mondjuk saját pénzt nem áldoznék rá, de én pár ezer forint nyereséggel szálltam ki a "kezdőbónuszukból" pár évvel ezelőtt.

Jónéhány évvel ezelőtt,egy ehhez hasonló oldalon nyertem 20-30.000 Ft-ért, egy (akkoriban) 300.000 Ft-os TV-t.
Bár egy év után gallyra ment, a jótállás persze nem nemzetközi volt, így a javítása meg nagyjából le is szedte volna  a hasznomat (elfolyt a képe). Valami szórólapon kaptam az első 400 licitet, azért regisztráltam be, mert ingyen nem nyújtom ki a karomat. Végül vásároltam is hozzá még egy 500-ast az oldalon, mert akartam a TV-t. Miután azt megnyertem, a többi licitemet buktam valami marhaságon.
Ezzel csak azt akartam mondani, hogy az ilyen oldalak többsége nem átverés, hiába hiszik ezt azok, akik nem olvassák el a felhasználásit. Csak elég gyakran alkulnak ki licitháborúk,  és a "na jó, még egyet licitálok aztán elfelejtem" attitüd rengeteg zsetont szállít be Hozzájuk.
Akkoriban jelent meg a Playstation 3 is, amikor én használtam az oldalt. Be akartam szállni a licitbe, de majdnem másodpercenként más volt a nyertes. Lementem, megvettem a közeli kocka boltban inkább a cuccot, aztán mire lejárt az oldalon lévő licit, én már a Tápiószecsővel meg is nyertem a BL-t a FIFA-ban. Harmadannyiért.

Azért kezd szorulni a hurok, lassan nem marad senki, csak a fosmixpro.

Idézetet írta: Wezli Dátum április 11, 2015, 13:11:50
Azért kezd szorulni a hurok, lassan nem marad senki, csak a fosmixpro.

A magyarok által népszerű irodák szemberöhögik. Nem kell aggódni. ;)
2 éve tervezik a bevételt az irodák licenc díjából, eddig 0 forint, max pár % szrt bevétel növekedés.

Total Hús-ker Kft.   7728/12/2014      30   2015.04.17

15 napon belül blokkolva a párizsi, meg a marhahús.  ;D

Nekem jobban fáj hogy Mandula Zitát megint blokkolták.Hús nélkül még csak-csak ellennék,de nő nélkül nehezebb lesz.Mondjuk ha jó csaj akkor én is szívesen blokkolnám.

Most hogy átfutottam a listát vannak dolgok amiket nem értek.A Marathonbetet is blokkolták állítólag de én nem éreztem semmi fennakadást,szinte naponta beléptem hozzájuk,sokat fogadok náluk.Ugyanúgy minden segítség(Zenmate,Vpn)nélkül beléptem/belépek hozzájuk mint pl.a BetVictorhoz meg a WillHillhez.
Persze nekem ez nem okoz problémát  ;D csak nem értem.

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum április 21, 2015, 14:28:31
Most hogy átfutottam a listát vannak dolgok amiket nem értek.A Marathonbetet is blokkolták állítólag de én nem éreztem semmi fennakadást,szinte naponta beléptem hozzájuk,sokat fogadok náluk.Ugyanúgy minden segítség(Zenmate,Vpn)nélkül beléptem/belépek hozzájuk mint pl.a BetVictorhoz meg a WillHillhez.
Persze nekem ez nem okoz problémát  ;D csak nem értem.

Ez több dolog miatt is lehet:
találkoztam olyan kisebb netszolgáltatóval, amelynél majdnem az összes blokkolt oldal ment gond nélkül, nem nagyon foglalkoztak a blokkolt oldalak frissítésével. (sajnos kevés helyen elérhetőek)

Másrészt az említett irodának több elérhetősége is van, nem csak a sima marathonbet.com. Ha másikat használsz, be tudsz lépni.
Sőt, igazából a külön nevek szinte "külön irodaként" működnek náluk.
Legalábbis amikor a marathonbetet egy új gépről akartam elérni és nem sikerült sehogy belépnem a számlámhoz, akkor tájékoztatott az ügyfélszolgálat, hogy én nem is vagyok marathonbet.com ügyfél, mivel az iroda "UK" oldalán regisztráltam, így csak azon keresztül léphetek be...

365sport365.com blokkolva, bet365 újra elérhető  ;D Teljesen megveszett ez a recskáné!

Érdekes amúgy hogy nem tűnik fel neki hogy cirka egy éve tökéletesen értelmetlen és haszontalan dolgokkal tölti a munkaidejét  ;D ;D ;D