KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában



Idézetet írta: vinatieri Dátum január 28, 2015, 20:09:15
Ázsiai hendikepben jártas fogadók! Sheffield United 1/2 : 0 Tottenham. Ez mondjuk a BET365 vagy más fogadóiroda nyelvén mit jelent?

Akkor nyersz, ha nyer a Sheffield vagy iksz lesz.

Idézetet írta: misk@ Dátum január 28, 2015, 20:24:15
Akkor nyersz, ha nyer a Sheffield vagy iksz lesz.
Attól függ melyik odalt játssza ;D ;D Ha a Tottenhamet írta  vastaggal, akkor gondolom akkor nyer, ha nyer a Tottenham

Idézetet írta: georgeboyd Dátum január 28, 2015, 20:54:08
Attól függ melyik odalt játssza ;D ;D Ha a Tottenhamet írta  vastaggal, akkor gondolom akkor nyer, ha nyer a Tottenham

teljes mértékben igazad van. Nem is figyeltem, hogy a Spurs ki van emelve.


  Sziasztok!
  Egy ismerősömtől kaptam egy listát, hogyha a HAZAI csapatokra fogadunk egy bizonyos oddsz felett akkor hosszú távon nyereségesek tudunk lenni. PÉLDA
   Német bundesliga1   2,6 felett
   Angol primera          3.1
   Olasz serie A            3,
   Holland                    2.6
   Francia                    3.1   stb....
   Aprópénzzel elkezdtem játszani, csak azokat a bajnokságokat, amiket az eredmények oldal kiemel  hát elég jó oddszokat fogtam. Szerintetek működik a dolog? Próbálta már valaki?

Akkor leszel nyereséges, ha a veszteségeid tudod fedezni.
Ehhez a piacon található legjobb szorzók kellenek AH -0.5.
Táblázat odds portal segítségével, nem kerűl pénzbe csak napi 10 percbe.


Tudom, hogy mindenki a kezdést várja, de jól gondolom, hogy 4-ig azért véget ér az SB, ugye?

Sokan 3 óra (játékidőt) írtak.

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum február 01, 2015, 23:37:51
Tudom, hogy mindenki a kezdést várja, de jól gondolom, hogy 4-ig azért véget ér az SB, ugye?

Sokan 3 óra (játékidőt) írtak.

Necces. A half-time a show miatt lesz vagy fél óra.

Köszi! Akkor növelem a túlélő csomagom. :ok:

Idézetet írta: pecasjani Dátum február 01, 2015, 18:56:18
  Sziasztok!
  Egy ismerősömtől kaptam egy listát, hogyha a HAZAI csapatokra fogadunk egy bizonyos oddsz felett akkor hosszú távon nyereségesek tudunk lenni. PÉLDA
   Német bundesliga1   2,6 felett
   Angol primera          3.1
   Olasz serie A            3,
   Holland                    2.6
   Francia                    3.1   stb....
   Aprópénzzel elkezdtem játszani, csak azokat a bajnokságokat, amiket az eredmények oldal kiemel  hát elég jó oddszokat fogtam. Szerintetek működik a dolog? Próbálta már valaki?

Engem egy időben nagyon érdekelt az ilyesfajta statisztika és elmerültem benne egy kicsit, de iszonyatos munka.
Ami biztos, hogy van fogadási szituáció (bajnokság, csapat, odds, pályaválasztó, stb.) amire séma húzható nyereséggel. Nem feltétlen magas profit, de kicsi pluszt ki lehet hozni belőle. Nullára meg egészen sok kijön hosszú távon (bónuszforgatáshoz nagyon jó az).
Általánosságok amire jutottam:
Nincs értelme sok évet elemezni visszamenőleg, mert változnak bajnokságok, a stílusok, a csapatok. (Pl: Hol van már az olasz iksz dömping? Már csak legenda...)
Ha viszont túl rövid időt elemzünk, az pedig becsaphat, mert rövidebb távon sok széria lehet ami hosszabb távon egyáltalán nem fog jönni.
Szóval nagyon nehéz megtalálni azt a kritériumot, amit vakon tehetsz és pluszban leszel.
Én végül azt az utat jártam, hogy az utolsó három évet elemeztem egy bajnokságban, majd a megállapított kritériumokat teszteltem a bajnokság 1/3-nál, de inkább felénél. Ha abban az adott évben addig lejátszott meccsekre is jók lettek az eredmények, akkor onnantól játszottam  a maradék bajnokikra.
De nem sokszor játszottam végül, mert iszonyatos munka volt az elemzés és azt vettem észre, hogy az "eredményes kritériumok" hozadéka is beállt pár százalékra. Hiába csíptem el 30-50% ROI-t hozó kritériumokat, ez mindig rövid távon jött csak. Majd szinte mindig lecsökkent 5% körülire, vagy konvergált a nullához hosszabb távon.
Persze még így sem rossz dolog, de mint mondtam sok a meló vele és mindig változnak az eredményes kritériumok. Valamint nehéz szívvel finanszírozza az ember vakon, ha épp benne van egy negatív szériában...
Bónusz forgatásra viszont tökéletes dolog!
De nem győzöm hangsúlyozni, hogy nem kis munka. 40-50 bajnokságból összehozni 5-10 működő kritériumot nem egyszerű. Plusz ennek egyszerre nem is fele meg olyan sok mérkőzés. Szóval ez egy igen időigényes, hosszú távú meló.

Amit biztosan mondhatok: az irreális találati aránnyal rendelkező pozitív széria nem tart sokáig. Nem lesz heteken keresztül. Biztos, hogy nem is olyan soká negatívba fordul. A lényeg, hogy a hozadéka végül plusz legyen. Ezért tétemelést, ilyesmit, semmiképp nem javaslok.


Most tünt fel nekem hogy néztem a holnapi kínálatot. Normálisak ezek?? 1,14 a Schalke ellen :D mintha valami alsóházi csapattal játszanának odds alapján:D :D Már a pénteki Wolfi ellen adott kb 1,4-en is fennakadt a szemem, de ez .. :D :D , Vagy valamiről lemaradtam, ami indokolja ezt ? :)

Két füllell odébb klikkelsz és ott az indok :)

Idézetet írta: szorzatos Dátum február 02, 2015, 19:21:56
Két füllell odébb klikkelsz és ott az indok :)

persze láttam én is, de nekem így is aránytalan ez az odds :) lassan mi lesz, bundesliga dobogósok ellen 1,1-1,2es odds? azért ennyire nem sebezhetetlen a Bayern, ezt pénteken látni is lehetett :)

Ha sebezhetetlen lenne, 1.01-sem adnának. Ezek szerint érzel egy kis értéket az X2-ben (6.00), de nem annyira értelek, nem hiszem ezt annyira elrontott odds-nak, ennél sokkal nagyobb value-ket találni.
A Schalke formája sem valami meggyőző, otthon a Bayern teljesítménye ezzel együtt eléggé indokolja ezt az 1.14-et, a Schalke-nek itt a bajnokikat értve 6 éve keresnivalója sem volt.
A te szorzód mennyi lenne?

Idézetet írta: szorzatos Dátum február 02, 2015, 20:21:44
Ha sebezhetetlen lenne, 1.01-sem adnának. Ezek szerint érzel egy kis értéket az X2-ben (6.00), de nem annyira értelek, nem hiszem ezt annyira elrontott odds-nak, ennél sokkal nagyobb value-ket találni.
A Schalke formája sem valami meggyőző, otthon a Bayern teljesítménye ezzel együtt eléggé indokolja ezt az 1.14-et, a Schalke-nek itt a bajnokikat értve 6 éve keresnivalója sem volt.
A te szorzód mennyi lenne?

ha x2ben nem is, de egy Schalke 0-2es hendiben mindenképpen, ahogy elnéztem 2 fölötti oddsot adnak még arra is

* igen a Schalke kissé hektikus csapat, nem 1 szelvényemet vitte már, de ugy vagyok vele ha a wolfi 4et gurított nekik talán egy kisebb gödörben lehet most a Bayern, de könnyen lehet hogy tévedek és holnap látunk egy 3-4-5-0as eredményt, majd kiderül, csak túlzásnak éreztem ezt az oddsot, azért is vetettem fel a dolgot :)

u.i2: azért megadnék kb 1,3as oddsot mint ősszel a Leverkusen ellen volt, sztem van benne annyi kockázat