KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Idézetet írta: luckyzoz Dátum március 02, 2015, 14:30:29
Szia Milan! (Ha olvasod) Szeretném megkérdezni, hogy ha engedtél belépni a régi felhasználónevemmel, akkor most miért törlődött a 20 hozzászólásom? Mit vétkeztem már megint? Esküszöm gőzöm sincs...

Nem akarok nagyon be kavarni... De szerintem az spf pontokhoz van köze  ;D

Idézetet írta: luckyzoz Dátum március 02, 2015, 15:09:29
Nem tudom, nem szoktam nézni az spf pontokat, hát sajnálom és nem értem. Túl sok volt, vagy mínuszba mentem vagy mi? Esküszöm nem értem. Én csak szerettem volna 25 hozzászólást összegyűjteni, hogy a chat-en beszélgethessek a barátaimmal....  :'(

Akkor nyitsz egy naplót, pár napig vezeted a tippjeid és kész is :) Senki nem fog beleszólni, sőt más topicban talán még biztattak is erre.

Idézetet írta: luckyzoz Dátum március 02, 2015, 15:23:44
Igen tudom, hogy bíztattak erre, indítottam volna is, csak a naplóm archívumba van helyezve  :'(
üdv a fórumon Lucky, látom uj vagy...1hsz

Idézetet írta: luckyzoz Dátum március 02, 2015, 16:39:25
De te vagy Boss, Te tudod, azért egyszer várlak kinn a havon!!!

Milan szerencséje hogy lassan, de biztosan jön a tavasz  8)

Miért van az az érzésem, hogy még nincs vége....

SPF tenisz kupa időpontja teljesen alkalmas időpont lenne.... ;D ;D

Ahogy olvastam, ki lettél tiltva 30 napra. Miért nem lehet ezt tiszteletben tartani? És még csodálkozol, hogy újra és újra törölve leszel...

Idézetet írta: slices Dátum március 02, 2015, 17:47:31
SPF tenisz kupa időpontja teljesen alkalmas időpont lenne.... ;D ;D

Jó ötlet, idén SPF Box Kupa lesz.  ;D

Idézetet írta: luckyzoz Dátum március 02, 2015, 18:58:12
Nem lehetne sakk?
Az erőszak az nem jó dolog, főleg másokat korlátozni a szabadságukban és rabszolgának nézni az embereket!

Kinn a havon?

Te hoztad fel, most mar nincs mese, le kell jatszani! 8)

Lucky, hadd adjak egy pár tanácsot, csak hogy segítsek

szokj le:
-offolásról
-ha hszeket gyűjtesz azt ne úgy tedd hogy egy nap 3 zenét belinkelsz, meg 3 csajt. Ez egy sportfogadó fórum. Az hogy néha néha megosztasz egy zenet azzal semmi gond nincs.
-folyamatos, indokolatlan bocsánatkérésről. Ha valaki mondjuk más véleményen van veled, nem kell szabadkoznod mert ő mást gondol.


ami maradhat:
-beírogatod ha van vmi ingyenpöri,bónusz v vmi. Ezt nagyon tudjuk értékelni.
-nyitsz egy naplót ahova beirogatod a tippjeidet, vagy bingó nyeremenyid, kaszinó bigwineket


ncis88 amiket felsorolsz azok fele személyes probléma.
Ezekel rámentél vagy mentetek szerencsétlenre, az becsavarodott.
Ne itt probáljuk már meg változtatni az embereket, van admin teszi amit tenni kell...

Én segíteni szeretnék neki. Nekem nincs vele semmi bajom.
És azért csavarodott be, mert szóvá van téve jogosan,hogy nem idomul a fórumhoz. Én emlészem, hogy a vb alatt nem volt ennyire becsavarodva. Nekem sokat segített pl, es jól elvolt a chaten is. Pont azért mert idomult a fórum szabályaihoz. Szerintem alapból rendes ember, és nem rosszindulatú, egy olyan régi luckynak helye lenne a fórumon.

*Befejeztem, csak sajnálom őt

Amint privátban is jeleztem, ezek után törlöm a hozzászólásait, indok nélkül, s mindezt azért, mert kb. leszar bennünket, s döntéseinket.

Erről ez jut eszembe:

Üvegtigris 2.

A témát szerintem itt fejezzük be, mert a mostaniak már nem a sportfogadásról szólnak, s senki sem kíváncsi ennek a lénynek az eszmefuttatásaira.

Idézetet írta: ncis88 Dátum március 02, 2015, 19:59:15
Én segíteni szeretnék neki. Nekem nincs vele semmi bajom.
És azért csavarodott be, mert szóvá van téve jogosan,hogy nem idomul a fórumhoz. Én emlészem, hogy a vb alatt nem volt ennyire becsavarodva. Nekem sokat segített pl, es jól elvolt a chaten is. Pont azért mert idomult a fórum szabályaihoz. Szerintem alapból rendes ember, és nem rosszindulatú, egy olyan régi luckynak helye lenne a fórumon.

Ő igényelte, hogy töröljem a fórumról, hát töröltem. Ezek utána visszakérezkedett, mindenkit elküldött melegebb helyre, s kapott 30 nap kitiltást.

Ha azt a retkes kibaszott 30 napot kibírta volna, akkor senki sem foglalkozna vele, de nem, ő basszus minden nap jön, IP-ket váltogat, legújabban Zenmate-el nyomja, s még ő van felháborodva.

Fogalmam sincs, hogy milyen volt a vb idején, de valami történt, s a tetteiért felel.  :ok: