KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: csingacsgukanyja Dátum június 12, 2016, 00:03:02
Az első helyezett oda jut be. Mindegyik csoportnál így írják.

Én erre a pontra gondoltam. Azt csak azokhoz szokták odatenni, akiknél már eldőlt, hogy bejutottak.

A csoportelsők mellett két második helyezett is továbbmegy. Mali ha esetleg nem nyeri meg a csoportját, akkor a második helyen már biztos továbbjutó.

Sziasztok!

Ha bankszámláról utaltam fel pénzt, és a kifizetést nem oda szeretném kérni hanem Netellerre akkor az lehetséges? Utalni kell kis összeget Netellerről, vagy most már késő és az irodák mindig az első feltöltést nézik?

Szia!

Fizess be netellerről is és utána, ha nem nagyon nagy összeget akarsz kikérni, akkor nem fogják szét szedni és csak netellerre fogják utalni.
Ha azt akarod, hogy mind netellerre menjen, akkor maximum ~1000 euróként utald ki, legalább is nekem ez bevált.

Tomka


Valaki tudna segíteni, nem találok egy eredményt sehol.

El salvador női kosár   06.18  (~22:00)

Survivor Tudo - nők v Gorilitas - nők

KÖSZI!

Idézetet írta: csatarid Dátum június 19, 2016, 14:00:18
Valaki tudna segíteni, nem találok egy eredményt sehol.

El salvador női kosár   06.18  (~22:00)

Survivor Tudo - nők v Gorilitas - nők

KÖSZI!

Én ezt találtam: 45-46

http://www.foxsportspulse.com/round_info.cgi?action=MATCH&fixture=534271347&c=0-9279-141204-413068-25282353&pool=0

Hej,Srácok!
Újabb munkaügyis,fht-s gond.:D:D
Kaptam papírt kormányhivataltól,hogy újra kell igényelnem a foglalkoztatást helyettesítő támogatás.
Egy rakás papírt kell kitöltenem,és eldöntik,hogy jár e a komoly 22800 ft-os fht.
2015 júniústól-2016.júniusig nézik,hogy megvan e a kötelező 30 napos melóm,mert csak akkor folyósítják ezt a kis összeget is,ha bevan a 30 nap dolgozva egy évben.
A kérdés:
Beleszámít ebbe szerintetek a 4 órás munka is?
2015 szeptember elejétől 2015 december 6-ig dolgoztam 4 órában.
Azt nem tudom,hogy a 3 hónapi 4 órás munka kiválthatja e az egy hónapi 8 órát?
Köszi előre is!

Sziasztok! Kinek milyen tapasztalata (pozitívra vagyok kíváncsi) van a különböző tippadó társaságokkal vagy személyekkel kapcsolatba?! Legyenek azok single tippek vagy szelvények, ingyenes vagy fizetős szolgáltatások. Létezik olyan megbízható és egyenletesen jól teljesítő tipster akit érdemes követni vagy befizetni? Természetesen itt külföldi oldalakra is gondolok!

Helló!
Nem tudom,hogy kérdezte e már valaki,de ez a brexit okozhat szerintetek problémát a magyar fogadók Betfair tagságára nézve?
Köszi!

Valaki ezt le tudná nekem fordítani? Köszönöm szépen!  :cya:

Visszaadják a pénzed 25euroig freebetben ha a játékosod 5szettben veszít. Férfi egyes és páros is játszható(viszont az első fordulós ffi páros meccsek csak 2szettig mennek)

Idézetet írta: ncis88 Dátum június 29, 2016, 20:44:07
Visszaadják a pénzed 25euroig freebetben ha a játékosod 5szettben veszít. Férfi egyes és páros is játszható(viszont az első fordulós ffi páros meccsek csak 2szettig mennek)

Páros is best of five Wimbledonban.

Sziasztok!

Skrillre utalom ki az irodától a pénzem. Valakinek valami javaslat, hogy mit érdemes kezdeni, mibe érdemes belevágni ha összejön egy kis pénz? Jelenleg 550 ezrem van. Hülyeségre nem akarom elverni. :)

Köszi szépen!

Idézetet írta: Csabi05 Dátum július 11, 2016, 06:09:31
Sziasztok!

Skrillre utalom ki az irodától a pénzem. Valakinek valami javaslat, hogy mit érdemes kezdeni, mibe érdemes belevágni ha összejön egy kis pénz? Jelenleg 550 ezrem van. Hülyeségre nem akarom elverni. :)

Köszi szépen!

Vegyél ezüst vagy aranybánya részvényeket (az ezüstben nagyobb potenciál van), ezekkel a következő 5 évben többszörözheted a pénzed. Januárban fordult a commodity cycle.