Napi tipp nyereményjáték - Szabályzat

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Idézetet írta: Admin Dátum november 30, 2023, 12:31:40Fontos közlemény!

Szeretnénk tájékoztatni benneteket, hogy a Napi tipp nyereményjátékunkat meghatározatlan ideig felfüggesztjük, 2023 december 1-től.

Ez azt jelenti, hogy az utolsó nap, amelyen még részt lehet venni a játékban, az a mai, november 30-i.

Ha még nem küldtél be tippet, akkor még megteheted.

Természetesen a még ki nem értékelt játékok is érvényesek, és hamarosan ki lesznek hirdetve a nyertesek.

Köszönjük az eddigi tippjeiteket, és reméljük, hogy valamikor folytatni fogjuk.
:'(

Reméljük idővel visszatér majd ez a játék! :ok:  Főleg az eleján nagyon hasznos volt; volt egy időszak, amikor mindenkinél azt láttam, hogy a napi legjobb, legerősebb tippjét írta be, nagy százalékban indoklással. Ekkor lehetett mazsolázni és akár  élesben is tenni ezeket a tetszetős, megindokolt tippeket :beerchug:

Idézetet írta: Latzka Dátum december 10, 2023, 11:17:05Reméljük idővel visszatér majd ez a játék! :ok:  Főleg az eleján nagyon hasznos volt; volt egy időszak, amikor mindenkinél azt láttam, hogy a napi legjobb, legerősebb tippjét írta be, nagy százalékban indoklással. Ekkor lehetett mazsolázni és akár  élesben is tenni ezeket a tetszetős, megindokolt tippeket :beerchug:

Egyetértek :) Én nagyon szerettem, pedig csak passzív szemlélő voltam :)