OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Vizsgáljuk hamarosan, hogy mi lehet a gond...

Holnap reggel 4 és 9 óra között 30 perces kiesés lesz, amikor nem lesz elérhető az oldal. Lehet megoldódik ez a probléma is a szerverfrissitéstől.

Sziasztok!

vmlinuz, nem tudom, hogy csináltatok-e valamit, de most olyan, mint "újkorában"! Ma reggeltől tapasztalom, hogy rendben működik, ami eddig nem.  :beerchug:

Idézetet írta: csacsa44 Dátum szeptember 28, 2010, 11:26:56
Sziasztok!

vmlinuz, nem tudom, hogy csináltatok-e valamit, de most olyan, mint "újkorában"! Ma reggeltől tapasztalom, hogy rendben működik, ami eddig nem.  :beerchug:

Hát már csak a gondolattól is megoldódott...vannak csodák.  ;D

Idézetet írta: Milan Dátum szeptember 28, 2010, 12:08:30
Hát már csak a gondolattól is megoldódott...vannak csodák.  ;D

Milan, vmlinuz! Legyetek kedvesek és gondoljatok már nekem egy Bentley-t az udvarunkra! Előre is köszi!  ;D

Idézetet írta: csacsa44 Dátum szeptember 28, 2010, 11:26:56
Sziasztok!

vmlinuz, nem tudom, hogy csináltatok-e valamit, de most olyan, mint "újkorában"! Ma reggeltől tapasztalom, hogy rendben működik, ami eddig nem.  :beerchug:
Akkor valószinűleg terhelt volt a szerver s azért volt lassabb. Ha nagyon elkezd lassulni, akkor majd megpróbáljuk növelni az erőforrásokat (jelenleg gyengébb, mint a tavalyi).

Megint lassú az oldal, és fagy is. Minden más úgy megy, ahogy kell. Fűtsek be egy kicsit?  ;D

Idézetet írta: csacsa44 Dátum október 02, 2010, 13:28:30
Megint lassú az oldal, és fagy is. Minden más úgy megy, ahogy kell. Fűtsek be egy kicsit?  ;D

Valóban van valami, mert nekem is lassú....próbáljuk orvosolni a gondot.  :)

Ezek szerint nem birja a szerver a látogatókat, nagyobb kell.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum október 02, 2010, 17:36:11
Ezek szerint nem birja a szerver a látogatókat, nagyobb kell.
A látogatókat vagy a sok látogatót egyszerre?  ;D

Idézetet írta: Lacapi Dátum október 02, 2010, 20:33:41
A látogatókat vagy a sok látogatót egyszerre?  ;D

Hát valami baja lehet, allergiás szerintem a látogatókra... ;D

Idézetet írta: Lacapi Dátum október 02, 2010, 20:33:41
A látogatókat vagy a sok látogatót egyszerre?  ;D
A sok látogatót egyszerre :P kicsit elirtam :D

:D Egy majomtól ilyet kérdezni...

Szia Milan, vmlinuz!

Gondolom, most nincsenek olyan sokan az oldalon, de pl. most is lassú. Van mikor 6-7 másodpercet várok, hogy tovább tudjak lépni a topikok között. Nem panaszkodok, csak informállak benneteket!  ;)