OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Köszi Lacapi! Nezni mar tudok,de igy meg mindig nem megy mas programon keresztül. pl nem megy a letöltes
Azert ez is több ,mint a semmi

Milyen letöltés nem megy? Torrent?

Az ingyenes TOR böngészésre éppen elmegy, viszont torrentezni már nem lehet vele. A megoldás egy VPN előfizetés havi cirka 1500-2000 forint (vagy még olcsóbb) és minden probléma megvan oldva.

Ha ismersz jó VPN szolgáltatót beirhatod.

Én a magyar vipvpn(.hu)-t használtam régebben kis ideig, semmi gond nem volt vele. Egyébként nagyon bakot lőni egyik szolgáltatással sem lehet.

Microsoft Excelben hogyan tudom azt megcsinálni, hogy az 'A' oszlop mozdulatlan maradjon. Tehát ha elhúzom vízszintesen jobbra, és mondjuk a Z oszlopba akarok adatot bevinni, de látni akarom az A-t is. Remélem érthető voltam  :)

Aki tud segítsen, köszi előre is. Aki segít, az választhat  :-* vagy  :beerchug: között  :ok:

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 24, 2012, 11:48:06
Microsoft Excelben hogyan tudom azt megcsinálni, hogy az 'A' oszlop mozdulatlan maradjon. Tehát ha elhúzom vízszintesen jobbra, és mondjuk a Z oszlopba akarok adatot bevinni, de látni akarom az A-t is. Remélem érthető voltam  :)

Aki tud segítsen, köszi előre is. Aki segít, az választhat  :-* vagy  :beerchug: között  :ok:
Szia! Excel 2010-ben. Nézet menü és panelek rögzítése  :ok:

Idézetet írta: solver Dátum június 24, 2012, 11:54:20
Szia! Excel 2010-ben. Nézet menü és panelek rögzítése  :ok:

Köszi szépen  :ok:

680 MB képet kellene átpasszolnom e-mailben...van valakinek ötlete, hogy ezt hogy tudnám megvalósítani? Tudok olyat, hogy becsomagolom, feldarabolom és mondjuk 7 darabban átküldöm, de tuti nem fogják tudni megcsinálni azt hogy összerakni utána stb tehát valami egyszerű megoldás kellene...létezik ilyen? ;D

Idézetet írta: Cesc18 Dátum június 26, 2012, 11:59:59
680 MB képet kellene átpasszolnom e-mailben...van valakinek ötlete, hogy ezt hogy tudnám megvalósítani? Tudok olyat, hogy becsomagolom, feldarabolom és mondjuk 7 darabban átküldöm, de tuti nem fogják tudni megcsinálni azt hogy összerakni utána stb tehát valami egyszerű megoldás kellene...létezik ilyen? ;D

Skype, msn nem jó?

Idézetet írta: Cesc18 Dátum június 26, 2012, 11:59:59
680 MB képet kellene átpasszolnom e-mailben...van valakinek ötlete, hogy ezt hogy tudnám megvalósítani? Tudok olyat, hogy becsomagolom, feldarabolom és mondjuk 7 darabban átküldöm, de tuti nem fogják tudni megcsinálni azt hogy összerakni utána stb tehát valami egyszerű megoldás kellene...létezik ilyen? ;D

Pendrive és postagalamb  :D


Idézetet írta: Cesc18 Dátum június 26, 2012, 11:59:59
680 MB képet kellene átpasszolnom e-mailben...van valakinek ötlete, hogy ezt hogy tudnám megvalósítani? Tudok olyat, hogy becsomagolom, feldarabolom és mondjuk 7 darabban átküldöm, de tuti nem fogják tudni megcsinálni azt hogy összerakni utána stb tehát valami egyszerű megoldás kellene...létezik ilyen? ;D

Freemail óriáslevél, asszem max 1 gigát küldhetsz vele. Összecsomagolod egybe azt még azért ki tudják majd bontani, aztán mehet is!

Idézetet írta: csacsa44 Dátum június 26, 2012, 12:07:35
Skype, msn nem jó?

Hozzám vágtak egy e-mail címet oszt csókolom ;D

Idézetet írta: Boci17 Dátum június 26, 2012, 12:09:13
Pendrive és postagalamb  :D

A pendrive az milyen állat? ...amúgy az túl logikus és egyszerű lett volna!

Idézetet írta: patyi Dátum június 26, 2012, 12:09:28
Freemail óriáslevél, asszem max 1 gigát küldhetsz vele. Összecsomagolod egybe azt még azért ki tudják majd bontani, aztán mehet is!

Na akkor onnan küldöm majd, köszi! DE csak este, mert a feltöltés megfogja a streameket :)

Halihó!

Mobilgurut keresek! Frissitettem a gyerek Nokia C5-03-ának szoftverét, sikerült is, viszont mostnincs benne magyar nyelv, csak angol, indonéz, maláj meg valami olvashatatlan.  ;D A phoenix-el probálkoztam helyretenni, de nem tudom miért nem sikerül, illetve a Navifirm-et és a Nokiafirmwareeditort is próbáltam, de nem akar jó lenni! Ha valaki tudna segiteni privátban, itt a chaten, skypon, sipon-dobon-nádihegedűn vagy akárhogy megköszönném!

:cya:

#1184 június 26, 2012, 15:05:13, benson
Nokia Suite-tel frissítetted? Csak azért kérdezem, mert én mindig ezzel csinálom, és soha semmi gond nem volt (C5-00).