OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A Bolha, mammut méretben! ( csak perverzeknek! )
http://www.easports.com/fifa/life-size-messi

Szerintetek milyen esély van egy fogadóirodánál munkahelyet találni? Tudtok valami ilyen lehetőségről, vagy hogyan lehet bepróbálkozni? vagy a szabályozások körüli bizonytalanság miatt nem is érdemes ilyenen gondolkozni?

Idézetet írta: ab_aevo Dátum november 19, 2013, 13:22:20
Szerintetek milyen esély van egy fogadóirodánál munkahelyet találni? Tudtok valami ilyen lehetőségről, vagy hogyan lehet bepróbálkozni? vagy a szabályozások körüli bizonytalanság miatt nem is érdemes ilyenen gondolkozni?
Protekció nélkül ez csak álom valószínűleg.

Engem olyan progi,online oldal érdekelne,ahol tudok tabellát készíteni (ebben legyen hazai,vendég,gólarány,kapott gól,stb..) és ha lehet generáljon html kódot,amit majd be tudok illeszteni egy oldalra.

Tudtok ilyet?

Idézetet írta: Pikaa Dátum november 20, 2013, 17:01:59
Engem olyan progi,online oldal érdekelne,ahol tudok tabellát készíteni (ebben legyen hazai,vendég,gólarány,kapott gól,stb..) és ha lehet generáljon html kódot,amit majd be tudok illeszteni egy oldalra.

Tudtok ilyet?

LeaguePad 4. teny fizetett, de ha valaki webre akar vele publikalni az talan meg tudja fizetni. egy klikkre olyan html oldalakat csinal amilyet te allitasz be, csak azokkal a stattszokkal amit te definalsz be neki...

Idézetet írta: AC_28 Dátum november 20, 2013, 17:09:18
LeaguePad 4. teny fizetett, de ha valaki webre akar vele publikalni az talan meg tudja fizetni. egy klikkre olyan html oldalakat csinal amilyet te allitasz be, csak azokkal a stattszokkal amit te definalsz be neki...

Köszi,de egyelőre ingyenes kellene.  :)


Olyant oldalt tudtok,ahol tudom követni,hogy melyik nap,melyik híres focistának van a születésnapja?




Tudtad-e, hogy Knapp úgy is aktív tud lenni a fórumon, hogy nem zöldül a nick neve melletti ikon?

Idézetet írta: rosco Dátum december 13, 2013, 14:41:52
Tudtad-e, hogy Knapp úgy is aktív tud lenni a fórumon, hogy nem zöldül a nick neve melletti ikon?

Ez darabig én is azt hittem, hogy nagy mágus ez a Knapp, de csak kivett egy pipát a fórum beállításoknál. ;)

Tippjátékokban néha jól jön, ha azt hiszik, már ledőltem szundikálni...  :D

Tudnátok segíteni,hogy miért csinálja ezt az Adobe Flash Player? Legújabb verzió van,szóval nem tudom...