SPF "Maradj Talpon" Tippjáték - 189.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Elsősorban szép napot minden tagnak és látogatónak!!! Minden tiszteletem az oldal  életben tartóinak! Immár én is több mint 10 éve itt vagyok, sajnos idő hiányában nem tudok nagyobb részt betenni a közösségi munkába. Amennyiben bárkit megbántottam azoktól elnézést kérek! Tartozom azzal a vallomással, hogy már az első napon tudtam: ezt a versenyt én nem nyerhetem meg mivel az első tippem is érvénytelen volt, ugyanis az 1 órás tűréshatát átléptem... ezután már csak kíváncsiságból írtam a tippeket, ha nincs ez az időkorlátozás és az általam nem figyelt tippmixpros tiltás akkor meg is nyertem volna... itt csak halványan jelezném 'Lancer' számára, hogy valóban nem nyeremény orientált a verseny, viszont több nyertes esetén igenis számít... és ha már mindenki veszi a fáradtságot arra, hogy beírja az esemény időpontját azt ő is megtehetné... mert szerintem ez is szabálytalan és én kizárnám... de ehhez semmi közöm viszont mivel az első pillanattól ezt láttam, picit bosszantott főleg amiért neki gratulálgatnak... én is gratulálok minden sportfogadás org. tagnak fenntartónak és ebben a versenyben ha jól emlékszem'Powell' és 'Bvb 09'- nek! Tisztelettel barango...✌
U.i: Természetesen neked is gratulálok Lancer, mert nem kis teljesítmény 14.napig helyes tutikat eltalálni!

@Lancer és @barango

Megkérlek döntsétek el, hogy ki ennek a versenynek a győztese, aztán majd szóljatok nekünk is. Köszi.  :cya:

😂 Valaki anno, mondott egy nagy igazságot: Nem a győzelem a lényeg, hanem a részvétel... ✌

Lehetne egy Salamoni döntés 5000-5000 ft! Üdv a nyerteseknek és gratula! :beerchug:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum május 26, 2021, 23:01:49
@Lancer és @barango

Megkérlek döntsétek el, hogy ki ennek a versenynek a győztese, aztán majd szóljatok nekünk is. Köszi.  :cya:

Privátban beszéltünk és elfeleznénk a nyereményt ha lehet. Hogy ez a statisztikába hogy kerül be az már jó kérdés azt pedig mi rátok bíznánk :D

Idézetet írta: Lancer Dátum május 27, 2021, 20:45:20
Privátban beszéltünk és elfeleznénk a nyereményt ha lehet. Hogy ez a statisztikába hogy kerül be az már jó kérdés azt pedig mi rátok bíznánk :D

Gratulálunk @barango és @Lancer

Nyereményetek fejenként 5000 forint:cya: