Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Úgy értelmezem,hogy ez a 25Ł/30 euro free bet érvényes magyarokra is. Visszanéztem,írtatok is ilyesmit.
Van,aki felhasználta mostanában?
Mik a feltételek,ha nyerek, illetve ha bukok?

https://promotions.betfair.com/generic/

Régen volt már ez nekem , nem igazán emlékszem , azt hiszem úgy volt ,hogy amikor elúszott Potugália - Zöld-foki szigetek 0:0 , akkor 0 lett az egyenleg és másnap 30 euro volt rajta , nem kellett megforgatni meg sok baromság ,de azt hiszem kell hozzá ajánló kód valakitől .

Aha a kódot vágom, tehát akkor nincs semmi forgatás feltétel? Ez jól hangzik.

Sziasztok!

Igazolnom kellene magam egy fényképes igazolvánnyal, ez csak a kifizetés végett fontos, vagy addig ne is fogadjak, míg ezt nem tettem meg? Csak mert ma nem tudok jó minőségű képet csinálni, csak holnap, viszont fogadni szeretnék...
Köszi előre is :)

Fogadhatsz nyugodtan addig.

valaki megmondaná hogy hogytudom kivenni a pénzem? mastercardal ez nem lehetséges?? az 3számjegyű kód rajta van a hátán ezért befizetni tudtam de kivételnél ezt kapom:Cannot withdraw to an international Mastercard

Mastercardra nem lehet kikérni pénzt. Kérd ki átutalással... bár az lassú és drága. Vagy fizess be valamennyit Moneybookersről és arra kérd ki.

Idézetet írta: dynand Dátum március 08, 2011, 22:23:58
Mastercardra nem lehet kikérni pénzt. Kérd ki átutalással... bár az lassú és drága. Vagy fizess be valamennyit Moneybookersről és arra kérd ki.
utalással mennyibe fájna nekem?:D meg az gondolom 1hét körül ér ide, ja és hogy lehet utalással kikérni?

azaz azt tudom hogy holkell csak a kitöltésben kellene egy kis segítség. account holding branch az mi?meg az IBAN  és a BIC? És mennyit vonnak le ?

15$ minimum az utalasert +még szerintem a bankod is párat rádob ugyhogy felejtos, szerezz visat, a mastercardot meg égesd el :)


ez engem is érdekelne.. a mai 2bl meccs és a hétvégi MU meccs van fociból itt bármekkora tétet visszafizetnek??

Nem a tétet fizetik vissza hanem, ha nyersz, akkor nem vonják le az 5%-ot.

Idézetet írta: Punter Dátum március 15, 2011, 17:30:04
Nem a tétet fizetik vissza hanem, ha nyersz, akkor nem vonják le az 5%-ot.

Így van csak a jutalékot engedik el.  :cya:

#434 március 15, 2011, 21:42:19, Babu
Szerintem ne írkájatok ilyen baromságokat hogy nem vonják le az 5%-okakat  , 100%-ig állják a fogadást , ha nem tudsz angolul akkor ne írkáljatok ide baromságokat , nem tudom hogy honnan a picsából szedtek ilyen hülyeségeket , hogy 5% -ot nem vonnak le .