Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


És még valami: Ha betfairen odd/even-re martingale stratégiát játszanék, akkor nem b@sznának ki?

Idézetet írta: crazyfrog1900 Dátum május 11, 2013, 17:58:05
És még valami: Ha betfairen odd/even-re martingale stratégiát játszanék, akkor nem b@sznának ki?

Nem fognak mert a Betfair-en nem az iroda ellen fogadsz hanem a többi fogadó ellen. Szerintem előbb olvass utána hogy pontosan mi is a sporttőzsde mert más világ mint a hagyományos fogadóirodák. A martingale meg... hát te tudod de nem ajánlom. Komoly maflásokba lehet beleszaladni.

Idézetet írta: crazyfrog1900 Dátum május 11, 2013, 17:58:05
És még valami: Ha betfairen odd/even-re martingale stratégiát játszanék, akkor nem b@sznának ki?

A betfair nem, te viszont magaddal igen.

Egy technikai kérdésem lenne:
Az IN-PLAY menüben be lehet állítani valahol azt, hogy az eseményeket ne a bajnokságok szerinti betűrendben, hanem a hátralévő idő szerint jelenítse meg az oldal?



"We are experiencing some technical issues and unable to proceed with your login. Please try again later."
Egy napja ez az üzenet fogad ha be akarok lépni,Kuki törlés böngésző,jelszó csere,semmi nem segít.Írtam nekik tegnap is mai is,basznak válaszolni.Milyen gyorsan szoktak ezek válaszolni?

Idézetet írta: pukk Dátum május 16, 2013, 16:23:19
"We are experiencing some technical issues and unable to proceed with your login. Please try again later."
Egy napja ez az üzenet fogad ha be akarok lépni,Kuki törlés böngésző,jelszó csere,semmi nem segít.Írtam nekik tegnap is mai is,basznak válaszolni.Milyen gyorsan szoktak ezek válaszolni?

Szia!

Itt valamit baszakodnak majd veled!!! Ne legyen igazam!!!
SOKSZOR ÍRJÁL NEKIK,hívhatod is őket. Remélem nem ragadt bent SOK pénzed.
üdv

Idézetet írta: chevanton Dátum május 16, 2013, 20:54:15
Szia!

Itt valamit baszakodnak majd veled!!! Ne legyen igazam!!!
SOKSZOR ÍRJÁL NEKIK,hívhatod is őket. Remélem nem ragadt bent SOK pénzed.
üdv
Kösz már megoldódott.Azt én se nagyon értem hogyan,a lényeg hogy tényleg valami technikai issue lehetett.

Az hogy 0,5 goal under layelve mit jelent? Azt jelenti, hogy 0,5 gólnál több lesz? mert ha igen nekem nem világos a 15-17 közötti szorzó. (teljesen kezdő vagyok betfairen)

Az under az alatt ...tehát nem lesz rajta egy gól se...

Idézetet írta: 0sunce0 Dátum május 20, 2013, 19:37:30
Az hogy 0,5 goal under layelve mit jelent? Azt jelenti, hogy 0,5 gólnál több lesz? mert ha igen nekem nem világos a 15-17 közötti szorzó. (teljesen kezdő vagyok betfairen)

Igen, azt jelenti, hogy lesz gól. Csak 15 oddsos laynél mondjuk 2 euróért kockáztatsz 30-at.

elméletileg ha minden ha már minden harmadik meccsen nem történik gól, akkor 2 eurós téten - 2*15+2*15-2*15 vagyis 28 eurós profitom van? mert olvastam egy ilyent h kb minden 10. meccs 0-0 vagyis akkor mégjobban megérné... sőt ha szűröm a meccseket vagyis olyanra fogadok így ahol várható h legalább 1 gól esik akkor még ritkábban.

Idézetet írta: 0sunce0 Dátum május 20, 2013, 20:03:16
elméletileg ha minden ha már minden harmadik meccsen nem történik gól, akkor 2 eurós téten - 2*15+2*15-2*15 vagyis 28 eurós profitom van? mert olvastam egy ilyent h kb minden 10. meccs 0-0 vagyis akkor mégjobban megérné... sőt ha szűröm a meccseket vagyis olyanra fogadok így ahol várható h legalább 1 gól esik akkor még ritkábban.

Hát kurvára nem. Akkor 58 eurós mínuszod van.
Olvass utána előbb a Layelés szabályainak, mielőtt belevágnál.

tudnál linkelni vmi jó leírást?