Bejött!!!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Gratulálok, szép tippek!  :beerchug:

A Chelsea meccsre én is rá tudtam hangolódni a 2. félidő elején.
9 aprópénzes, magas szorzós tipp ment rá 40 perc alatt, 2500 ft-ra 11050 jött vissza.

Costa mesterhármasa és hogy a Chelsea vezet a 60. percben volt az első két fogadás, utána már a nyereményből játszogattam.

A gumiszobás szarságok ellenére elkezdtek jönni a kulcstippek is:

A legtöbbön tradeltem, mint a gép, kivétel a race to fogadások, mert ott csak futtatni lehet őket:

Hradecka Baroni győzelmét 2-0 ra tettem 3.5-ért, az első szett után 1.9 ért biztosítottam, itt 0*-3 15-40 je volt Georges/Hlavackova párosnak, azaz 3 bréklabdájuk a 0-4 hez és a döntő szett supertie-hoz. Innen már 5*-4 40-15 volt Lucicéknak, egymás után 3 meccslabdával adogatóként. Elszúrták és szettlabdát hárítva húzták be a tie-t kb a hatodik meccslabdát értékesítve. Ez tanmese volt.

Jeukung győzelme kellett 3.25-ért, masszív kis feka csaj, respect neki, ,eddig nem csalódtam benne, első szett után 2.5 ért trade.

Lin Zhu győzelme is fontos volt Vinci ellen, ezt végigaludtam.

A Maccabi Ashdod team total 88.5 volt az egyik legfontosabb tipp, az utolsó másodpercben dobott kosárral lett meg, 89-89 re mentve a barátságos meccset.

A kínai női válogatott első negyed race to 10 is fontos volt 7-9-ről csinálták meg 11-9-re rohanták át a törököket, innen meg elég simán megvolt az első negyed győzelem is 4.5-ért.

Sajnos a bónusz Kína ML 7.5 ért úszott, mert 8.5 ért nyertek otthon a törökök 62-61 re.

Ezek után a szar napok után kellettek ezek a szelvények nagyon.



Tegnapi két röplabda mérkőzés, Német ill. Brazil győzelem, Németekre kínált 3-as körüli oddsot nem lehetett otthagyni  ;)

https://www.nike.sk/app/ulozeny/tiket/Nzk0MjA3MTMzNDE1Mjk2NTY1OTc3MA/-1666342207


Idézetet írta: gerry Dátum szeptember 18, 2014, 17:39:47
Tegnapi két röplabda mérkőzés, Német ill. Brazil győzelem, Németekre kínált 3-as körüli oddsot nem lehetett otthagyni  ;)

https://www.nike.sk/app/ulozeny/tiket/Nzk0MjA3MTMzNDE1Mjk2NTY1OTc3MA/-1666342207
Grat, Grózer hatalmasat játszott.

Az esti Európa Liga meccseket már nem követtem, egyelőre az eredményeket sem néztem meg, de a lényeg, hogy sok gól volt, mert nőtt az egyenlegem.  :beerchug:

Sikerült folytatni a 3 + os magasodds projektet, főleg kosár, kézilabda race to fogásokkal, illetve tenisszel:

A legjobb a tajvani kézisek 17 es oddsa volt Japán ellen. A második félidő elején Tajvan annyira felpörgött, hogy hamar eldőlt a meccs.

A kedvenc csapatom, a Saint Raphael race to fogadása a PSG ellen elég kalandos úton jött, 7-5 ről 7-10, 9-12, 13- 12, 13-14, 15-14.



A koreai ázsia játékok kosár szekciójában sikerült megfogni Mongólia győzelmét 9 es oddsért. Bíztam benne, hogy a selejtezőben mutatott run and gun kosár elég lehet a túlértékelt kosárgyilkos jordánok ellen. Ezzel egyidőben sikerült behúzni egy madridi női ITF et is 5.5-ért + egy + os HC ázsia kosár kombót.

Sikerült megfogni ismét egy 9 es oddsot. Egy jó formában lévő norvég kiscsapatra adták, erősen túlértékelték a rossz formában lévő Byasent. A kongsbergiek végig simán vezetve 36-32 re győztek. Köszönet nekik.


Remélem ez a szelvény megtörte az 1 hete tartó borzalmasan rossz szériámat:

Egy argentín, mexikói offenzív csapatos kosárkombót tettem és nem hittem a szememnek, hogy bejött:

A argentín tipp volt az első, a Weber Bahia - Indalo meccsen egy 160.5 es kellett a  kombihoz, LIVEBAN is volt, 125.5-es határon láttam mielőtt kinyomtam a gépet, tehát 35-el állt az iroda szerint underre az alaphatárhoz képest. Reggel benyomom a gépet, erre látom, hogy OT lett és a mexikóival együtt meglett a kombó....

Ez a fórum olyan mint Schindler listája...sokan akarnak rajta lenni 8)
Egyszer majd talán énis idekerülök :D

Úgy érzem ezzel beférhetek ide  :redchug:

#629 október 06, 2014, 23:01:12, Jabba
Betfairen nézegettem a hétvégén a sok gólos meccseket, meg is fogadtam jó pár magas overt. Összeszámoltam, 6.5 overből összesen 15-öt raktam, emellé mentek 2.5, 3.5, 4.5, 5.5 over fogadások is. Végülis a 6.5-ösökből "csak" egy jött le, meg egy 5.5-ös, de annak a szorzója is majdnem akkora volt mint a 6.5-ös overé. Emellett még a Valencia-Atletire is voltak bíztató szelóim, aki látta a meccset, az tudhatja, hogy azok a szelók is elég jól álltak. 45. percben tizit hagyott ki az Atleti  :noway:, így 3-1-el mentek a szünetre a srácok, aztán szépen leálltak.  :noway: 3-2 után szerintem lett volna még legalább egy gól, hogy az 5.5 over lejöjjön legalább, dehát mindegy, így is jól hoztak.   :great: