Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 25 vendég van a témában


Én már sokszor kaptam pénzt havertól, de egyszer sem kellett elfogadni,
ott volt és kész...

Én úgy tudom, ha legeslegelsőre küldesz egy pénzt egy szűz számlára akkor azt el kell fogadni. Emailt küldenek róla, és az emailben van egy hivatkozás, de ha jól rémlik a belépési oldalon és a historynál is el lehet fogadni.

És ilyenkor lehet beállítani hogy a jövőben automatikusan elfogadja-e a pénzt vagy nem.

A My Account / Settings menüben az Auto accept payments pontot kell bepipálni (enable), így mindig jóváírja a magánszemélyektől érkező tételeket.

Azért jó funkció ez, mert ha nem pipálod be, akkor el tudod kerülni, hogy hirtelen 500 millió kerüljön a számládra, mint Simon Gábornak. Csak a gond lenne vele...

Sziasztok !
Valaki tudna nekem segíteni hogy miért van az hogy (több) fogadóirodához sem tudok skrillen keresztül befizetni ,egyszerűen a művelet végénél ezt írja ki (fordított írás)   Sajnos, nem tudjuk teljesíteni a fizetési ebben az időben
Fiókja jelenleg csak biztonsági okokból. A probléma megoldásához, kérjük, látogasson el Skrill Help. -Kerestem én segítséget de annyi variáció van az oldalukon hogy nem tudom melyikre/melyiket válasszam .. gondoltam leírom problémámat hátha valaki volt már hasonló helyzetben ..választ , segítséget előre is megköszönöm


Idézetet írta: András Dátum május 29, 2014, 18:12:22
Sziasztok !
Valaki tudna nekem segíteni hogy miért van az hogy (több) fogadóirodához sem tudok skrillen keresztül befizetni ,egyszerűen a művelet végénél ezt írja ki (fordított írás)   Sajnos, nem tudjuk teljesíteni a fizetési ebben az időben
Fiókja jelenleg csak biztonsági okokból. A probléma megoldásához, kérjük, látogasson el Skrill Help. -Kerestem én segítséget de annyi variáció van az oldalukon hogy nem tudom melyikre/melyiket válasszam .. gondoltam leírom problémámat hátha valaki volt már hasonló helyzetben ..választ , segítséget előre is megköszönöm

szia, én a bet365-re fizettem be skrillel, soha nem volt hiba...
sztem az irodát kérdezd meg, ők látják miért akadt le a fizetés

Véletlenül non-gamblinget jelöltél be befizetésnél?

#1491 május 30, 2014, 15:14:01, Karesz86
Idézetet írta: vmlinuz Dátum május 30, 2014, 10:22:45
Véletlenül non-gamblinget jelöltél be befizetésnél?
Kiderült az első befizetésnél kell beállítani.Sikerrel jártam:)

Sziasztok!
Ha jól olvastam egy korábbi hozzászólásban, hogy a $-os MC- val pénzt felvenni egy ATM-ből költséges?!
Nekem ilyen van és Skrill számlám forint alapú.Ez akkor szívás?!

Idézetet írta: Karesz86 Dátum május 30, 2014, 15:29:24
Sziasztok!
Ha jól olvastam egy korábbi hozzászólásban, hogy a $-os MC- val pénzt felvenni egy ATM-ből költséges?!
Nekem ilyen van és Skrill számlám forint alapú.Ez akkor szívás?!

szia,

igen, szívás... 2× váltják HUF-USD-HUF és szar árfolyamon és még van a készpénzfelvétel díja is

szóval szívás, de gyors

Mihez képest rossz mégis azaz árfolyam? Szerintem teljesen rendben van.
A bankoktól átlagosan $-ként 7ft-al jobban váltja.

Idézetet írta: bendehal Dátum május 30, 2014, 20:47:22
Mihez képest rossz mégis azaz árfolyam? Szerintem teljesen rendben van.
A bankoktól átlagosan $-ként 7ft-al jobban váltja.

ez tegnap este történt, a középárfolyam kb 302 huf/euro volt

Exchange rate used:   1 EUR = 316.205305 HUF
Amount sent:    60.00 EUR
Recipient's email:   [email protected]

Így jár az aki a bet365-ös számláját Huf-ban tartja, mikor mb euró alapú.
3% konvergenciós költség...
Chat bet365-ön és 5 perc alatt eurós számlád lesz bet365-ön, és nem lesznek ilyen költségeid.

Fordítva elnézést. A lényeg hogy mindig mb-hez igazítsuk az irodáknál a pénznemet.
Ezt többnyire útolag is lehet orvosolni.

Idézetet írta: bendehal Dátum május 30, 2014, 21:12:50
Fordítva elnézést. A lényeg hogy mindig mb-hez igazítsuk az irodáknál a pénznemet.
Ezt többnyire útolag is lehet orvosolni.

nekem az MB van forintban sajna... ezt nem egyszerű, csak ha bezárom és újat nyitok, de már kb 10 éves és a limitem is magas...

a bet365 eurós, mikor nyitottam még (kb 20 éve) nem lehetett forintos, ezt kb 10 perc alatt bezárnák és nyitnának forintost, de nem akarom... befizetésre csak vészhelyzetben használom az Mb-t, drága

egyébként hiába forintos a moneybookers számlád, ha a kártya amit adnak hozzá csak euro vagy usd lehet

Idézetet írta: bendehal Dátum május 17, 2014, 11:41:23
Egy probát meg ér, ha nem is vagy vip. [email protected]
Ők gyorsan válaszolnak.

Ezt csak megerősíteni tudom.

2 hete nyitottam számlát töltöttem fel pénzt, feltöltöttem a dokumentumokat, de a limitemet nem emelték fel 1.000€-ról. Írtam nekik a fenti e-mail címre 20:22-kor, 20:34 jött a válasz és a limitem 21.000€

Szóval ha problémátok van ide írjatok szerintem.