Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 45 vendég van a témában


Idézetet írta: junglefever Dátum augusztus 01, 2014, 18:17:24
Igazából már a jóégtudja milyen kártyákra mondanak igen-t, nekem tavaly a dombornyomott rafis Mastercard-om dobta vissza féltucatszor a Skrill - mikor gambling-el akartam beregelni a karit - mert a régi lejárt, végül beregeltem a non-gambling-gel, és azt a "halott" regisztrációs díjat egy irodától leutalt összeggel együtt leszedtem a bankszámlámra. Később, a már regisztrált karival még egy ilyen eset nem fordult elő, azóta is használom rendesen, meg eleve ment közvetlen befizetés vele bet365-re, Unibet-re stb. Sehol semmi probléma. Még a Paypal is megette gond nélkül, pedig ott is hasonló a regisztrációs menet.
Az ügy kapcsán volt szerencsém felhívni Skrill ügyfélszolgálatot telefonon (London vagy Mumbai you guess), ők sem értették az esetet, állításuk szerint a szoftverük "nem látott" semmilyen tranzakcíót a kártyáról indítva, aztán aszonták 'try non-gambling'. Komolyan mondom Fields-díjat édemelnének, az hogy mi ment a varázslatosan csontá variált tranzakciós limitjeim miatti reklamációm során inkább le sem írom.



Try Neteller.

Akkor non gambling "móddal" fogok tudni bet365-ről/re utalni?

Most javíts ki ha tévedek, de nem a kártyád lett non-gambling card-ként regisztrálva, hanem egyszerűen a kártya verifikációja során levont egyszeri díjat nem fogod tudni elkölteni fogadóoldalakra.

Ennyi és nem több.

Idézetet írta: Breex Dátum augusztus 01, 2014, 18:20:59Akkor non gambling "móddal" fogok tudni bet365-ről/re utalni?

Elvileg ha az összeget Skrill-en keresztül átutalod valakinek és ő vissza, akkor be fogsz tudni fizetni. Arra már nem vonatkozik a non gambling. Pénzt fogadni tőlük meg mindenképp tudsz majd, annak nincs köze ehhez. A non gambling csak arra a tranzakcióra vonatkozik és nem a számlára. Én is új vagyok a témában, de ezt szűrtem le több óra olvasgatás után.

Idézetet írta: Breex Dátum augusztus 01, 2014, 18:20:59
A másik, hogy mennyi idő kell, hogy megérkezzen az élesitéshez szükséges Euró a számlámra?
Netbankon kersztül látni fogod a levont összeget EUR-ban megadva (pár nap múlva), ha ezt beírod Skrillen szerintem akkor írják jóvá. Bővebben: http://www.sportfogadas.org/cikk-Skrill_(Moneybookers)-68.html

#1608 augusztus 01, 2014, 19:13:59, Breex
Igen, nem a Skrill regisztrációm nongambling, hanem bankkártya. Akkor ez csak arra vonatkozik, hogy az élesitéshez használt pár Eurót nem tudom bet365-re utalni, de ha teszek további pénzt Skrillre ezen a kártyán keresztül az már mehet betre?

Tudtommal minden befizetésnél megkérdezi hogy gambling / non gambling. Szóval ha ott gamblingként fizetsz be akkor minden oké lesz. De többet nem akarok okoskodni, mert én tényleg csak ma olvasott anyag alapján vágom ezeket, és még nem tapasztaltam saját bőrömön. :laugh:

Idézetet írta: Gerpa Dátum augusztus 01, 2014, 19:23:21
Tudtommal minden befizetésnél megkérdezi hogy gambling / non gambling. Szóval ha ott gamblingként fizetsz be akkor minden oké lesz. De többet nem akarok okoskodni, mert én tényleg csak ma olvasott anyag alapján vágom ezeket, és még nem tapasztaltam saját bőrömön. :laugh:

Értem, és mi annak az esélye, ha most nem engedte gambling módot akkor akkor se fogja ha normál utalást csinálok?

Idézetet írta: Breex Dátum augusztus 01, 2014, 19:25:31
Értem, és mi annak az esélye, ha most nem engedte gambling módot akkor akkor se fogja ha normál utalást csinálok?

Pontosan 0%. Az utalt összeget bármire használhatod.

Sziasztok! Következő a problémám: OTP-ről beutaltam skrill-re, onnan rögtön tovább a bet-re, de mint utólag kiderült az OTP-től a skrill-emre egy fillér nem ment át (de megjelent az összeg!), így gyakorlatilag mínuszba kerültem náluk. Mindig bankkártyás fizetéssel csináltam, most először átutalással, valószínűleg ez lehetett a probléma. Kaptam tőlük egy levelet: "Unfortunately, we have to inform you that according to our bank the above mentioned deposits were cancelled by you or your bank and this is why we never received the money.

Stopping the aforesaid bank transfer led to losses on our end, which left your Skrill account on negative balance. Therefore, we would
also strongly encourage you to deposit the amount of HUF 16198.31 to your Skrill account by 22/08/2014. In order for you to deposit money to
your account with us, please refer to the "upload funds" section of your Skrill account.

In case that you do not deposit the requested amount within the above specified deadline, we will be forced to take the case further and
initiate a legal procedure against you."
Ha ne adj isten nem tudnám 22-éig törleszteni, akkor mire számíthatok a számlabezáráson kívül?

Idézetet írta: Mehecske Dátum augusztus 02, 2014, 12:44:54
Sziasztok! Következő a problémám: OTP-ről beutaltam skrill-re, onnan rögtön tovább a bet-re, de mint utólag kiderült az OTP-től a skrill-emre egy fillér nem ment át (de megjelent az összeg!), így gyakorlatilag mínuszba kerültem náluk. Mindig bankkártyás fizetéssel csináltam, most először átutalással, valószínűleg ez lehetett a probléma. Kaptam tőlük egy levelet: "Unfortunately, we have to inform you that according to our bank the above mentioned deposits were cancelled by you or your bank and this is why we never received the money.

Stopping the aforesaid bank transfer led to losses on our end, which left your Skrill account on negative balance. Therefore, we would
also strongly encourage you to deposit the amount of HUF 16198.31 to your Skrill account by 22/08/2014. In order for you to deposit money to
your account with us, please refer to the "upload funds" section of your Skrill account.

In case that you do not deposit the requested amount within the above specified deadline, we will be forced to take the case further and
initiate a legal procedure against you."
Ha ne adj isten nem tudnám 22-éig törleszteni, akkor mire számíthatok a számlabezáráson kívül?

Elmondhatnád, hogy ezt hogyan sikerült összehoznod, mert az ingyen fogadások engem is érdekelnének. Meg tudom oldani akár 100 millió forint át nem utalását is ;)

Ilyennel még nem találkoztam és nem is hallottam még csak hasonlóról sem. Az viszont biztos, hogy amennyiben nem használod egy ideig a skrill számládat, a skrillesek terhelik valamennyi összeggel a bankszámládat. Tehát nem valós tartozás esetén is kérhetnek le a bankszámládról pénzt. Ha ezt megtehetik, akkor valós tartozás esetén is megteszik, azaz a bankot értesítik, hogy amikor a számládon rendelkezésre áll ennyi pénz, küldjék Nekik.

Idézetet írta: iLogic Dátum augusztus 02, 2014, 12:53:10
Elmondhatnád, hogy ezt hogyan sikerült összehoznod, mert az ingyen fogadások engem is érdekelnének. Meg tudom oldani akár 100 millió forint át nem utalását is ;)

Ilyennel még nem találkoztam és nem is hallottam még csak hasonlóról sem. Az viszont biztos, hogy amennyiben nem használod egy ideig a skrill számládat, a skrillesek terhelik valamennyi összeggel a bankszámládat. Tehát nem valós tartozás esetén is kérhetnek le a bankszámládról pénzt. Ha ezt megtehetik, akkor valós tartozás esetén is megteszik, azaz a bankot értesítik, hogy amikor a számládon rendelkezésre áll ennyi pénz, küldjék Nekik.

szerintem ezt nem tehetik meg, nem nyújthatnak be inkasszót a számládra... valami technikai hiba volt valószínű utalásnál, úgy gondolom a skrill nem tehet semmit, benyelik a minuszt, de ugye mi is elvárjuk az irdoáktól hogy korrekt módon járjanak el... ha nem fizetsz nekik az tulképp lopás és ugyanúgy elítélendő mintha ők csinálnák veled

Idézetet írta: gomes66 Dátum augusztus 02, 2014, 12:59:09
szerintem ezt nem tehetik meg, nem nyújthatnak be inkasszót a számládra... valami technikai hiba volt valószínű utalásnál, úgy gondolom a skrill nem tehet semmit, benyelik a minuszt, de ugye mi is elvárjuk az irdoáktól hogy korrekt módon járjanak el... ha nem fizetsz nekik az tulképp lopás és ugyanúgy elítélendő mintha ők csinálnák veled
Félreértés ne essék, én mindenképp törleszteni szeretnék náluk, mert szükségem lesz a jövőben is a skrill számlámra. A kérdés hogy ha csak pl. a felét törlesztem addig, abba bele mennek-e, a másik részre meg kérek még 30 napot. De megpróbálom lelevelezni velük.

Idézetet írta: gomes66 Dátum augusztus 02, 2014, 12:59:09
szerintem ezt nem tehetik meg, nem nyújthatnak be inkasszót a számládra... valami technikai hiba volt valószínű utalásnál, úgy gondolom a skrill nem tehet semmit, benyelik a minuszt, de ugye mi is elvárjuk az irdoáktól hogy korrekt módon járjanak el... ha nem fizetsz nekik az tulképp lopás és ugyanúgy elítélendő mintha ők csinálnák veled

Én csak találgattam. De ha lenyelnék, nem írtak volna határidőt. Szerintem. El kellene olvasni a FAQ-ot, hátha ott adnak valami normális választ erre is. Biztos mentették a seggüket amikor elfogadtatták a felhasználási feltételeket, és készülhettek ilyenre is.

Idézetet írta: Mehecske Dátum augusztus 02, 2014, 13:09:52
Félreértés ne essék, én mindenképp törleszteni szeretnék náluk, mert szükségem lesz a jövőben is a skrill számlámra. A kérdés hogy ha csak pl. a felét törlesztem addig, abba bele mennek-e, a másik részre meg kérek még 30 napot. De megpróbálom lelevelezni velük.

Szerintem ilyenbe nem mennek bele. De levelezd le, szerintem Ők jobban tudják :D

OK,

szerintem nincs joguk, hogy inkasszózzák a számlád, megkérhetnek rá, hogy törleszd, végülis az ő rendszerük hibázott...
csak bírósági vagy közjegyzői jogerős végzéssel vagy a NAv emelhet le összeget a számládról úgy tudom...
ha írsz nekik, hogy szeretnéd törleszteni részletekben bele fognak menni

Okés, köszi mindkettőtöknek a tanácsokat :)
Ja egyébként, ha belépek a skrill-re, ott 0-át látok, nem mínusz 16-ot... Számlanyitás, MC megigénylése után rögtön mínuszba kerültem, aztán kifizettem persze, sztem most is mínuszt kéne látnom...