Segitseg

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Már túl vagyok mindkettőn, de úgy néz ki, hogy a chates emberünk nem igazán áll a helyzet magaslatán.  :bash:

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni!
Bankkártyás befizetésnél /nem banki utalás/ látják-e a befizető számlatulajdonos nevét a sportfogadási oldalon ahova a befizetés történt?
Vagy csak a kártyaszámot?
Tehát,ha befizetek a kártyámmal de a név mezőbe nem a saját nevemet írom,hanem egy kamu nevet.
Van egy kamu regem a Spiffxre/10E refer friends/miatt.
"Sajnos"nyertem/át szerettem volna bukni,de rögtön az első tuti vesztes fogadásom nyert.  ;D
Mos jelenleg 150E nál tartok és valahogyan hozzá szeretnék jutni.
Köszi

Idézetet írta: d3amenic Dátum május 22, 2015, 13:26:50
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni!
Bankkártyás befizetésnél /nem banki utalás/ látják-e a befizető számlatulajdonos nevét a sportfogadási oldalon ahova a befizetés történt?
Vagy csak a kártyaszámot?
Tehát,ha befizetek a kártyámmal de a név mezőbe nem a saját nevemet írom,hanem egy kamu nevet.
Van egy kamu regem a Spiffxre/10E refer friends/miatt.
"Sajnos"nyertem/át szerettem volna bukni,de rögtön az első tuti vesztes fogadásom nyert.  ;D
Mos jelenleg 150E nál tartok és valahogyan hozzá szeretnék jutni.
Köszi
Ha más bankártyájával befizetsz, akkor a 150-nek bucsút mondhatsz.

Idézetet írta: d3amenic Dátum május 22, 2015, 13:26:50
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni!
Bankkártyás befizetésnél /nem banki utalás/ látják-e a befizető számlatulajdonos nevét a sportfogadási oldalon ahova a befizetés történt?
Igen, látják és lekérhetik többek között a kártyatulajdonos cimét is. Beszopod a kamu nevet nagy valószinűséggel, ez adatokkal való visszaélésnek számit.

#169 május 29, 2015, 09:41:02, d3amenic
https://spiffx.com/

Esetleg,ha valakit érdekel ez a Spiffx account /átbukás céljából/ annak szívesen felajánlanám,természetesen a rajta lévő összegnél olcsóbban.
Kivenni nem lehet,mert kamu névvel van a reg.
Jelenleg € 122.11 van rajta.
Nekem már nincs kedvem vele foglalkozni.

Idézetet írta: d3amenic Dátum május 22, 2015, 14:08:19
https://spiffx.com/

Esetleg,ha valakit érdekel ez a Spiffx account /átbukás céljából/ annak szívesen felajánlanám,természetesen a rajta lévő összegnél olcsóbban.
Kivenni nem lehet,mert kamu névvel van a reg.
Jelenleg € 122.11 van rajta.
Nekem már nincs kedvem vele foglalkozni.

Sajnos ez a számla pontosan annyit ér, amennyit ki lehet venni belőle...

Ezzel a számlával teljesen felesleges megpróbálni az átbukást, mivel csak a máshol megtett fogadásaid hozhatnak pénzt, ami ide vándorol, az olyan, mint ha simán elbuktad volna, tök mindegy, hogy látszólag vezetik az egyenlegedet az irodánál. Ez itt így "nem igazi" pénz.

Ha csak az átbukáshoz használt másik számla fogadásait vesszük figyelembe, akkor kiderül, hogy ott simán martingale-ezünk a 122 eurós nyeremény reményében!

(amennyiben megint a Spiffx számla nyer, akkor a "nem létező", virtuális pénzed mennyisége nő csak, azaz valójában simán elvesztetted a fogadást, ráadásul emelheted a tétet vagy a szorzót a "jó" számládon azért, hogy visszanyerd az elbukott pénzt...)

Tudom, hogy megnyugtató lenne 0 eurós egyenleggel otthagyni az irodát vagy valamennyit viszontlátni ebből a játékpénzből, de valójában már most is nulla az egyenleged náluk...

Ezt te is sejted, ezért sem akarsz több saját pénzt beleölni, ám szerintem másnak sem lenne szabad ezt megtennie.
(legalábbis hirtelen nem jut eszembe egyetlen érv sem ez mellett  :)  )

Ha akar valaki 122 eurót nyerni, akkor kezdjen el valamilyen stratégia szerint fogadni, de ne csapja be magát azzal, hogy a pénzt nem veszítette el, csak átkerült a Spiffx számlára.

Ezért meg pénzt kérni....ejnye.  :nu:

#172 május 29, 2015, 17:12:45, d3amenic
Ok.ok nem akartam senkinek rosszat,nem én voltam az első,sem az utolsó aki felajánlotta kamu accját ócsóért????  egy 20asért odaadtam volna € ban. Így viszont felajánlom a Spiffx nek fektessék be ???? Legalább lenne póker oldaluk ahol át lehetne bukni havernak

Hello!
Lenne egy kérdésem.
Adott egy meccs X játszik Y ellen.
Kétesélyes szorók: 1x- 1.14   
                           12:1.25
                           x2:2.60

Van akkor még Ázsiai hendi:  +0.5   1---1.15
                                                    2---5.50

Most mi a különbség az 1X 1.14-es és a +0.5 1.15 ods között?


A sima 0-ás ázsiai hendinél 1---1.19
                                       2---4.50
Itt ha x lesz akkor melyik a nyertes?

Idézetet írta: Krista505 Dátum június 15, 2015, 13:18:47
Hello!
Lenne egy kérdésem.
Adott egy meccs X játszik Y ellen.
Kétesélyes szorók: 1x- 1.14   
                           12:1.25
                           x2:2.60

Van akkor még Ázsiai hendi:  +0.5   1---1.15
                                                    2---5.50

Most mi a különbség az 1X 1.14-es és a +0.5 1.15 ods között?
szia, ugyanazt jelenti a kettő

Idézetet írta: Krista505 Dátum június 15, 2015, 13:22:44
A sima 0-ás ázsiai hendinél 1---1.19
                                       2---4.50
Itt ha x lesz akkor melyik a nyertes?
akkor egyik sem lesz nyertes, mindkettő push... 'DNB' fogadást jelent

Gondolom tét visszajár , bár van külön hazai/vendég fogadás ami meg nem egyezik meg ezzel a szorzóval. Emiatt kérdeztem.

Szabad piac, ott választhatunk hogy ki akarunk magunkal cseszni vagy nem.
Ez lassan itthon ilyen húúú ilyen tényleg van dolog lesz  :bash:

Sziasztok, segicséget szeretnék kérni. Kezdö fogado vagyok, és nemértem hogy müködik a teniszben a játék eredménye . Elmagyarázná nekem valaki. Elöre is köszi.