EB Mérkőzéstipp

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Tippelj a Hollandia - Ukrajna foci Eb 2020-as mérkőzésre <-- Kattints a linkre


A nyertes egy 2500 forint értékű Unibet bónuszban részesül. Ha még nem rendelkezel Unibetes számlával akkor ajánljuk, hogy általunk regisztrálj ugyanis ebben az esetben az akár 10.000 forint értékű befizetési bónusz mellett egy ugyancsak 10.000 forint értékű ingyenes fogadásban is részesülsz! További infók az exkluzív ajánlatunkról


Sziasztok a nyertes mennyi időn belül kapja meg a nyereményt?

Idézetet írta: more75 Dátum június 13, 2021, 18:41:27
Sziasztok a nyertes mennyi időn belül kapja meg a nyereményt?

Az eredeti tervek, hogy a torna után kapja meg mindenki, de még lehet, hogy sikerül egy csoportkör utáni "rendezést" is összehozni.

Wales - Svájc meccsel kapcsolatban kérdezném, hogy nem én nyertem ott véletlenül? :D
Csak mert 1-1-et tippeltem és Embolo gólt 38. percre.

Idézetet írta: firgabácsi Dátum június 13, 2021, 20:39:36
Wales - Svájc meccsel kapcsolatban kérdezném, hogy nem én nyertem ott véletlenül? :D
Csak mert 1-1-et tippeltem és Embolo gólt 38. percre.

Amint privátban is jeleztem, itt nem a Sportfogadas.org-on megszokott forgatókönyv szerint megyünk.

Ha több játékos eltalálta a mérkőzés kimenetelét, az első gólszerzőt, de nincs pontos idő eltalálva, akkor sorsolunk azok között akik helyesen tippeltek a mérkőzés kimenetelére, illetve az első gólszerzőre.

Tippelj a Skócia - Csehország foci Eb 2020-as mérkőzésre <-- Kattints a linkre


A nyertes egy 2500 forint értékű Unibet bónuszban részesül. Ha még nem rendelkezel Unibetes számlával akkor ajánljuk, hogy általunk regisztrálj ugyanis ebben az esetben az akár 10.000 forint értékű befizetési bónusz mellett egy ugyancsak 10.000 forint értékű ingyenes fogadásban is részesülsz! További infók az exkluzív ajánlatunkról


Tippelj a Lengyelország - Szlovákia foci Eb 2020-as mérkőzésre <-- Kattints a linkre


A nyertes egy 2500 forint értékű Unibet bónuszban részesül. Ha még nem rendelkezel Unibetes számlával akkor ajánljuk, hogy általunk regisztrálj ugyanis ebben az esetben az akár 10.000 forint értékű befizetési bónusz mellett egy ugyancsak 10.000 forint értékű ingyenes fogadásban is részesülsz! További infók az exkluzív ajánlatunkról


Tippelj a Spanyolország - Svédország foci Eb 2020-as mérkőzésre <-- Kattints a linkre


A nyertes egy 2500 forint értékű Unibet bónuszban részesül. Ha még nem rendelkezel Unibetes számlával akkor ajánljuk, hogy általunk regisztrálj ugyanis ebben az esetben az akár 10.000 forint értékű befizetési bónusz mellett egy ugyancsak 10.000 forint értékű ingyenes fogadásban is részesülsz! További infók az exkluzív ajánlatunkról


Tippelj a Magyarország - Portugália foci Eb 2020-as mérkőzésre <-- Kattints a linkre


A nyertes egy 2500 forint értékű Unibet bónuszban részesül. Ha még nem rendelkezel Unibetes számlával akkor ajánljuk, hogy általunk regisztrálj ugyanis ebben az esetben az akár 10.000 forint értékű befizetési bónusz mellett egy ugyancsak 10.000 forint értékű ingyenes fogadásban is részesülsz! További infók az exkluzív ajánlatunkról


Üdv én nyertem anglia-Horvátország mérkőzéssel , de nem tudok privát üzenetet írni ( le van nálam tiltva ez az opció)

Szerintem az ausztria-észak-macedón meccsen én nyerhettem a végeredményt eltaláltuk az első golszerzöt nem, viszont én percre pontosabb voltam 1 minnel. A gól hivatalosan 18. Perc akit kihoztatok győztesnek 22.  Percre én 15. Re tippelt

Ha már nyertem az első szakaszban (2500Ft-ot) akkor a következő szakaszokban (ahol több a nyeremény ) nem is nyerhetek?Vagy ha nagyobb bónuszt nyerek akkor azt kapom meg?

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum június 14, 2021, 17:50:58
Ha már nyertem az első szakaszban (2500Ft-ot) akkor a következő szakaszokban (ahol több a nyeremény ) nem is nyerhetek?Vagy ha nagyobb bónuszt nyerek akkor azt kapom meg?

Reméljük legalább a kövi körben ismét lehet nyerni. Ha nem akkor hiba volt a csoportkörben tippelni.  ;D

Bónuszokat mikor kapjátok meg? vagy egyből látható az unibeten?

Én csak a negyeddöntőnél szállok be  ;D