Corner@Corner

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Lesz egy meccs majd hajnal 4-kor

Orange County SC vs Phoenix Rising

Ha jól alakul, elég sok fantázia van a meccsben.

A vendégek nagyon szögisek, az elmúlt meccsiken szinte mindig rúgtak legalább 7 szögletet, időrendben visszafelé: 7,8,14,10,4,9,7

A mostani párosítás ugyanilyen felállásban október 3-án:

Ht 2-6
Ft 6-8
Gól 0-1/0-1

Volt 2 szöglet a félidő végén és a meccs végén is.

Ami játszható: 4,5-en kezd a félidő, az 5.percben 4,0 lesz a határ, simán benne van az over.
A szumma határ 9,5, a 9,0 elég jó tipp, de én majd ezekre várok, húznom kell 4:35-re órát :-):

1.A félidő végén az over 0,5 és over 1,5 szögis játékom
2. A végén ugyanez
3. Ha lenne egy hazai gól, akkor fasza oddson nagyon baró tipp lenne a vendég race 5,7,9 is.
Vendég gólnál is meglehet, de akkor azért nem erős tipp.

Ha kívánni lehetne, ezt a forgatókönyvet kívánnám:

30. Perc  2-1-es szöginél hazai gól

Itt nagyon keményen lehetne durrantani a race5,7,9 vendéget, fasza nagy oddson.

Na, megérte felkelni, szarrá nyertem magam.

Minden terv szerint alakult, a 19.percben jött a hazai gól 2-1-es szöginél.

Itt 2,75 volt a race7 vendég es 5,50 a race9 vendég.

Durrantottam keményen.

Félidő végén toltam a játékomat, az over 0,5 és over 1,5-et, nem volt bonyolult, 4 db szöglet lett, itt is beugrott egy 6,00-os odds.

Ht 4-6 volt.

A 67.percben lett 5-9.

A fiúk ügyesek voltak, a meccs végi játékom is sima volt, 2 szöglet volt a 90.perc után, itt egy 4,75 ös odds lett meg.

A vége 5-11, a gól maradt 1-0.

12:00-kor lesz egy meccs, amiben lehet fantázia.

Vizela U23 vs Famalicao U23

A helyzet röviden: a hazai csapat elég szögis, sokkal szögisebb, mint a vendégek.
Nyilván egy vendég gólnál még inkább az lesz, de reményeim szerint vendég gól nélkük is működni fog.

Hazai race3,5,7 van fókuszban elsődlegesen, oddsok nem látszanak, csak Live-ban majd.

Vizela U23 vs Rio Ave U23
HT 5-1
FT 10-1
Gol 0-1/0-1

Famalicao U23 vs Rio Ave U23
HT 1-5
FT 3-6
G: 0-1/0-0
------------‐-----------
Academica U23 vs Vizela U23
HT 0-9
FT 3-14
G: 1-1/0-0

Academica U23 vs Famalicao U23
HT 2-3
FT 6-6
G: 0-1/0-0
------------------------
Vizela U23 vs Leixoes U23
HT: 3-0
FT: 6-2
G: 0-2/0-1

Famalicao U23 vs Leixoes U23
HT 3-3
FT 4-9
G 1-1/1-1


Vendég gólnál sztm simán eltolnak race7-ig, race9-ig, de gól nélkül is lesz race5,race7 tájéka.

Figyelni kell liveban is, meg kezdéskor az oddsokat.

R5 1,95
R7 3,20
R9 7,00

Kicsit cuppantottam az r5 es r7 most picit várni kell, jó lenne 1-2 vendég szögi, akkor nagyobb oddson lehetne támadni

Vendég gólnál meg pláne

#19 október 14, 2021, 12:30:44, zbking
3-0 a gol

Kijottem a race5bol buko nelkul, a race7-bol nem tudtam, azt meg csorgatom, hatha lesz egy szogi, es akkor kilovom azt is. A golok igy elkurtak a projectet.

Edit: 75%-on kijottem a race7bol is.

Félidő
Beijing Guoan vs Sichuan Jiuniu (kupa)

Tipp: race3 Guoan
Odds: 3,60

0-1 a szöglet
1-1 a gól

Nem igazán értem az oddsot, mindenképpen value.
Azért egy gyors  hazai góllal szenvedős lenne, de sztm beér még az előtt, hogy rárúgják a másodikat. Ha lenne egy korai vendég gól, akkor a race5 hazai is beérne sztm 9,00-es oddson.

Idézetet írta: zbking Dátum október 14, 2021, 14:24:01
Félidő
Beijing Guoan vs Sichuan Jiuniu (kupa)

Tipp: race3 Guoan
Odds: 3,60

0-1 a szöglet
1-1 a gól

Nem igazán értem az oddsot, mindenképpen value.
Azért egy gyors  hazai góllal szenvedős lenne, de sztm beér még az előtt, hogy rárúgják a másodikat. Ha lenne egy korai vendég gól, akkor a race5 hazai is beérne sztm 9,00-es oddson.
Beírom, hogy meglegyen:

1-1-nél a bruttó 45% volt a cashout (eredeti tét 1,55-ös odds)
2-1-nél bruttó 75% a cashout (eredeti tét 2,6-os odds)

A 82.percben beért, 3-1. Kb. így vártam.

Hajnal 3:00

Cavalry vs York United

9,5-es a határ, legyek pina, ha ezen nem lesz 10 szöglet. Sajna nincs rá magasabb határ, 15 is lehet simán.
Gól nem kavar be, mindketten szögisek. (A hazaiak kicsit jobban)

Erre most nem kelek fel, simán behúzom az over 9,5-et.

Aki felkel, félidő végén játszható a játék (over 0,5 es 1,5), a végén pedig mindenképpen, az erős.

TPS vs EIF
Live, 22.perc, 0-1 a szögi, 0-0 a gól

A ht over 2,5 kellemes tipp. Nem atom erős, de jó.

Fordított felállásban augusztus végén:

Ht/Ft/gólft/gól ht  0-5/3-12 / 2-1/0-1

Race3,5 hazai is jó tipp, de veszélyes, mert ha gólt lőnek, lehet baj. Ha gólt kapna a hazai, r7,r9 is sima nekik.
R3 1,90
R5 2,40
R7 5,00
R9 13,00

Idézetet írta: zbking Dátum október 14, 2021, 17:23:58
Hajnal 3:00

Cavalry vs York United

9,5-es a határ, legyek pina, ha ezen nem lesz 10 szöglet. Sajna nincs rá magasabb határ, 15 is lehet simán.
Gól nem kavar be, mindketten szögisek. (A hazaiak kicsit jobban)

Erre most nem kelek fel, simán behúzom az over 9,5-et.

Aki felkel, félidő végén játszható a játék (over 0,5 es 1,5), a végén pedig mindenképpen, az erős.

Megtoltam a 9,5 overt 1,90-en.
Közel tétvisszahozóra raktam az Exactly 9-re, 8,00-as oddson, így csak 8 vagy kevesebbnél van cumi, azon meg mondjuk azt, hogy meglepődnék.

Idézetet írta: zbking Dátum október 14, 2021, 23:58:06
Megtoltam a 9,5 overt 1,90-en.
Közel tétvisszahozóra raktam az Exactly 9-re, 8,00-as oddson, így csak 8 vagy kevesebbnél van cumi, azon meg mondjuk azt, hogy meglepődnék.
Sikerült meglepődni. :crazy:

4-2 lett. Voltam fent pisilni, a 20.percben 3-1 volt, a határ 11,5. Buzik.

Off/

Néztem a szögik miatt az IFK Göteborg vs Örebro meccset

Nem elírás, 53-2 volt a veszélyes támadás
9-1 a szöglet
10-0 a kapuralövés

81-19 a labdabirtoklás

Volt két kapufa, végül 18-ról egy szabival vezetnek, a 44.percben

Az első félidő alapján ez 3-0 vagy fölött lesz, 2,00-es odds az over 2,5

Mondjuk nem igazán értem, hogy játszottak ilyen faszán a hazaiak, mert elég szarok idén, de ez az első félidő pazar volt

#28 október 20, 2021, 15:28:20, zbking
Na, hogy valami hasznosat csináljak ma, jöjjön újra egy összefoglalás a szögis játékmódokról. Nem bántásból, de 10-ből 9-en bután játsszák, de ugye ki vagyok én, hogy kritizáljak bárkit. A jelen hozzászólást is így kell kezelni, ez az én egyéni meglátásom, sok-sok év tapasztalat után, remélem lesz benne hasznos elem.

Kezdés előtt egy pár technikai dolog:
***Bet365-ös a történet, itt lehet jól játszani.
***Van ázsiai szöglet, ez két kimenetel, lehet push is.
***Van háromkimeneteles szöglet félidőre és a végére is, ez nyilván egy Over, egy Exactly és egy Under-ből áll.
***A szoftver 10 percenként számol egy szögletet, így a legtöbb félidő 4,5-es határról indul. A szögisebb párharcokat magasabbról kezdik, az underesebbeket 4,0-ről.
***Nagyon jó statisztika van a xxxxxxxxxxx.com (pontos címet privátban megírom, annak aki kéri nem akarok reklámozni)  weboldalon havi 10 euroért, komoly játékhoz elengedhetetlen, nagyon megéri, a bet365 összes live-os meccséről leszívja az adatokat a srác, és betölti egy táblázatba, megvan minden meccs első félidei szöglet, az 37.perc utáni szögletek, a végén a 80.perc utáni szögletek, a race to 3,5,7,9 elérése, és a szögletek sorrendje is.

1. Over 0,5 és Over 1,5

Ez a kedvencem, ezt tartom a leghatékonyabbnak.
Félidő végén (a 40.perc környékén) játszom ázsiai X+Over 0,5-et (X az addigi szögletek száma) és háromkimeneteles Overt, ami X+Over 1,5-nek felel meg.
Az over 0,5 oddsa 1,90-2,10 között van ilyenkor, kb. 41:30-ig emelkedik, akkor kiveszik, 2,35 tájékán)
Az over 1,5 oddsa 4,50-17,00 között van, kb. 42:30-ig van bent, addig folyamatosan emelkedik 10 másodpercenként.

Nem szoktam sokat variálni, mert nincs idő tétet állítani, én ugyanolyan téttel ütöm be az over 0,5-et és az over 1,5-et is.
0 szögletnél -2 egység
1 szögletnél gyakorlatilag pénz az ablakban
2 szögletnél +4 és+6 egység között van átlagban, attól függően, hogy milyen volt a bemenő odds.
Tipp1: ha már nincs bent az ázsiai over 0,5, akkor rakok a háromkimeneteles overre és exactlyra is ugyanolyan tétet, ilyenkor az exactly 3,00-3,40közötti oddson fut, viszont az over ilyenkor már 7,00-17,00 között van, attól függ, mikor érek oda.
Tipp2: Ha a Tipp1 szerint raktuk meg, és beesik egy, érdekes módon a az exactly-t felkínálja Cashoutra, ezt ha jó arányban teszi, érdemes lehet kivenni, és akkor az overt is be lehet húzni (ha beesik a második is, akkor az exactly értelemszerűen vesztes lesz)

Ugyanez a játék a végén is játszik, a 88.perc tájékán. Mindkét verzióban a hosszabbításokkal együtt kb 7 perc van a szögletekre, kevésnek tűnik, de működik, a félidő végén és a meccs végén is sok szöglet van, ha úgy áll a meccs.

Nyilván bajnokság függő, majd írok egy listát a kedvencekről.

2. Pushos 1-es játék

Félidőben akkor indulunk, amikor X+1,0 az ázsiai szöglet határ. Ez meccstől és szöglet számtól függően a 29-34.perc között van, legáltalánosabban a 32.perc környékén. (pl: ha 3 szöglet van, akkor 4,0 a határ.) Ez többnyire 1,60-tól indul felfelé, 10 másodpercenként lépeget felfelé az odds, én 1,75-től már rá szoktam ütni. Persze ez az elbutított verziója az 1-es játéknak, biztonságosabb, hiszen van +7-8 perc, de nagy nyerés nincs benne, hiszen vagy bukik, vagy push (1,00-es odds) vagy nyer egy átlag 1,801-1,90 környéki odds)
Tanulásnak mindenképpen jó, meg lehet tanulni az oddsmozgást, és még sikerélmény is lesz.
Itt is vannak kedvenc bajnokságok, erről majd írok később egy posztot. Érdekes módon nem szeretek sok szögletnél indulni, egyrészt kevesebb szögletnél hamarabb idevált a határ, másrészt a kevesebb szöglet nagyobb eséllyel tarthat a nagy átlag felé, bár ez visszaolvasva elég hülyeség, én mégis így gondolom. (pl: 1 szöglet van, sokkal erősebb a tapasztalat alapján az Over 2,0, mintha 7 szögletnél megyek el egy Over 8,0-ra, pedig mindkétszer a tétrakástól esett szögletek számára fogadok...

Ugyanez a meccs végén 79-84.perc között, minden ugyanúgy.

3. Pushos 3-as és Pushos 2-es játék.

Hasonló a 2. játékhoz, csak itt a 15.percben vagy a 25.perc tájékán indulok. Legtöbbször akkor, amikor olyankor kattintok bele egy meccsbe, amikor ezeken az időpontokon nulla szöglet van. Ilyenkor a 15.percben Over 3,0 a játék, a 25.percben Over 2,0. (Nyilván 3-nál és 2-nél mind a kettő push)
Az oddsok itt is 1,80-1,90 környékiek. Kényelmes játék, de csak úgy szabad belevágni, ha nem sajnálunk még egy tétet rátölteni védekezéshez, ha úgy alakul.

Over 3,0 indulás 15.perc

ha nem lesz szöglet a 27.percig, akkor rá kell tölteni egy Over 1,5-re ugyanolyan téten, hogy megvédjük az eredeti tétet. Így 2 szögletnél nincs bukás, visszajön az Over 3,0-ra rakott tét. Ha lesz 1 szöglet, de csak egy a 39.percig, akkor ott kell/érdemes védekezni, azért az 1 szögletes félidő ritka, többször fogja megvédeni az eredeti tétet, mint nem, és majd jó nagy öröm lesz, ha ilyenkor nem csak egy-, hanem két, három szöglet is beesik, mert akkor nyer minden.

Over 2,0 indulás 25.perc, ha nem lesz szöglet a 38.percig, rá kell tölteni az Over 0,5-re (lásd kicsit följebb az eszmefuttatást) Csak a nulla szögletes félidő okoz így buktát. Persze olyan is lehet, hogy beesik egy szöglet, ekkor nem tudunk védeni, hiszen a második már eleve push, vagyis pénz vissza, így ilyenkor csal folyatni kell a meccset, aztán a fiúk majd eldöntik a pályán.

Ugyanez a játék a második félidőben, amikor X+3,0 és X+2,0 a határ, többnyire 28 és 18 perccel a meccs vége előtt.

4. Race 3,5,7,9 játék

Ehhez kell a legtöbb rutin. Sokan itt a kis oddsra mennek, na, nem bántásból mondom, de az a legnagyobb faszság, mert egy gól felboríthat mindent, és akkor simán elszopik minden. Én itt csak a nagy oddsot javaslom.
Hogy mi a nagy odds, az relatív, majd írok pár példát, de mondjuk egy 3,00-6,00 közötti odds már jónak számít, de rá lehet mozdulni egy 13,00-19,00 körüli oddsra is, ha jó irányból jön a következő 2-3 szöglet, kellemes cashout helyzetben találjuk magunkat.

Ideális kiindulási helyzet, ha az elején a gyengébb csapat rúg 1-2 szögletet, egész fasza oddsot kaphatunk ilyenkor a Race5 erősebb csapatra.
Vagy másik alaphelyzet, ha mondjuk vendég csapat 2-3-as  szögletnél megszerzi a vezetést. Ilyenkor egész jó oddsa van a hazai race5 és 7-nek, persze függ a párosítástól és attól, hányadik percben jár a meccs.
Ehhez a játékhoz van a legnagyobb szükség a statisztikára, anélkül sötétben tapogatózunk, a statisztika nagyon szépen mutatja, hogy melyik csapat nyom hátrányban szögletesen (vannak, akik nem, olyankor felejtős a tét)

Mivel elég nagy oddsról beszélünk, nem kell minden indulást behúzni. Azért ez elég ingoványos talaj, tényleg nagy tapasztalat kell hozzá.

Egy trükk, kis védésre:

2-3-as szögletnél indulunk hazai Race5-ön. Lesz 2 hazai szöglet, de nem tetszik a cashout mértéke. Ilyenkor rakhatunk védésnek egy olyat, hogy 9. szöglet vendég, ha félünk attól, hogy elszopunk vagy beesik közben egy hazai gól.
Ebben az a jó, hogy a 9.szöglet odds nagyjából 1,80-1,90 táján lesz (néha azért kisebb vagy nagyobb), legrosszabb esetben mintha nem is raktunk volna.
Lehet olyan, hogy nyer mindkettő, ha 5-3 lesz, és a 9. szöglet vendég, akkor mindkettő nyert. Ha nem lesz 9. szöglet, akkor pénz vissza.
Ezt olyankor szoktam rakni, ha elég jól hozna az eredeti race5, de nem jó a cashout, és sajnálnám, ha bukna, akkor rakok valamennyit, a 9. szögletre, hogy ez az irány is pluszos legyen , az eredeti téthez képest.

Lesz egy meccs, most

FC Minsk U19 vs BFC Daugavpils U19

Az első meccsen fordítva, szeptember 30-án:

BFC Daugavpils U19 vs FC Minsk U19  HT/FT: 6-0/7-11 G:0-4/0-2

A második félidőt 11-1-re nyerte szögiben a Minsk, elég izmos.