Átigazolási fogadások - 2023 nyár

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Roméo Laviát leigazolná az Arsenal, Liverpool és még egy sor klub

Kiesett a Southampton, így nehéz lesz megtartani a fiatal belgát, akiért sorban állnak a PL-topklubok. Nagyjából 20-30 millió eurós ügyletről van szó! Olvasd tovább


A Spurs részéről Maddison megvételét elég izgalmas igazolásnak gondolom; a Leicestert már kinőtte egy pár éve.

Szoboszlai Dominikot akarja leigazolni a Liverpool!

A magyar játékost a Newcastle United után egy másik angol topcsapat nézte ki magának. Tárgyalnak is már a játékos menedzsmentjével a hírek szerint! Olvasd tovább


Szoboszlai egyre közelebb a Liverpoolhoz, miközben már borítékolható, hogy a Newcastle letett a magyar játékos szerződtetéséről. A Leipzig csapatánál ugyanakkor orvosira várják Fabio Carvalhot, aki szintén támadó középpályás, és nem máshonnan érkezhet, mint a Liverpooltól.

Magyarországon a Liverpool eltörölve; innentől Szoboszlai csapata néven futunk kis hazánkban ;D

Done deal  :redchug: :ok:

A hírek szerint mindenben megegyezett egymással a két csapat, már csak a bejelentés van hátra.

Kiváncsi vagyok, hogy mi folyik a Chelsea-nél, mert a sok távozó után most Loftus-Cheek is elment és őt követheti Pulisic is. És még hol van a vége.
Természetesen vannak érkezők, de meglepődnék, ha a jelenlegi kerettel a nemzetközi kupaindulás összejönne jövőre.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum június 30, 2023, 19:53:26A hírek szerint mindenben megegyezett egymással a két csapat, már csak a bejelentés van hátra.

Nem gondolnám hogy ez egy okos döntés a részükről, emlékezzünk csak vissza, hogy még Bundesliga szintre is nehéz volt visszahozni nemrég fizikálisan. Brand, marketing semmit sem fog érni ha majd fél szezont sérülten vagy anélkül ül a kispadon. Ennél még a Newcastle is jobb ugrópad, mert ott talán még tudott is volna érvényesülni, de természetesen csak csapaton belül és nem a Pl-ben.

UI.: egyébként szerintem már Klopp pár évvel ezelőtt kinézte magának Szobit, amikor gratulált neki a Salzburg elleni BL meccs után.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum június 30, 2023, 20:02:41Kiváncsi vagyok, hogy mi folyik a Chelsea-nél, mert a sok távozó után most Loftus-Cheek is elment és őt követheti Pulisic is. És még hol van a vége.
Természetesen vannak érkezők, de meglepődnék, ha a jelenlegi kerettel a nemzetközi kupaindulás összejönne jövőre.

Szerintem ott inkább a következő évek csapatát építik, megszabadulnak azoktól a rutinosabb játékosoktól, akiknek nagy a bére, illetve már nincsen bennük következő szint, nem fejlődnek. Azoktól is, akik idén gyengébbek voltak, de képesek belőlük nagy összeget összehozni (Mount).

Maradni fog egy rendkívül fiatal, tehetséges keret, néhány idősebb mentorral (Thiago Silva), ez szerintem még jól is elsülhet. Minek a keretben tartani Kantét és a többieket, ha sérüléssel bajlódnak, ráadásul a vezetőség már a Thuram - Caicedo - Ugarte triót akarja leigazolni?

Előre felesleges Havertz, ha fényévente egyszer volt jó meccse, illetve Pulisic, ha rajta kívül van még három balszélső. Középcsatár poszt is elvileg megoldva, mert Nicolas Jackson már célegyenesben van, Aubát és a többieket is postázzák.

Kicsit olyan, mintha a Chelsea szakmai stábja nyomott volna egy FM-et, de ez esküszöm még jól is elsülhet, mert tényleg olyan játékosokat néztek ki, akiknek nagy a munkabírásuk, magas potenciállal rendelkeznek, nem problémásak.

Idézetet írta: Pozzato Dátum június 30, 2023, 20:30:00Szerintem ott inkább a következő évek csapatát építik, megszabadulnak azoktól a rutinosabb játékosoktól, akiknek nagy a bére, illetve már nincsen bennük következő szint, nem fejlődnek. Azoktól is, akik idén gyengébbek voltak, de képesek belőlük nagy összeget összehozni (Mount).

Kicsit olyan, mintha a Chelsea szakmai stábja nyomott volna egy FM-et, de ez esküszöm még jól is elsülhet, mert tényleg olyan játékosokat néztek ki, akiknek nagy a munkabírásuk, magas potenciállal rendelkeznek, nem problémásak.

Amilyen irányba elindult a labdarúgás, én inkább azt gondolom, hogy megpróbálnak olyan játékosokat igazolni, akiket sok pénzért eladhatnak majd. Nem lenne baj, ha nem így lenne, bár majd kiderül a jövőben.


Idézetet írta: Kék Lagúna Dátum június 30, 2023, 20:12:46Nem gondolnám hogy ez egy okos döntés a részükről, emlékezzünk csak vissza, hogy még Bundesliga szintre is nehéz volt visszahozni nemrég fizikálisan. Brand, marketing semmit sem fog érni ha majd fél szezont sérülten vagy anélkül ül a kispadon. Ennél még a Newcastle is jobb ugrópad, mert ott talán még tudott is volna érvényesülni, de természetesen csak csapaton belül és nem a Pl-ben.

UI.: egyébként szerintem már Klopp pár évvel ezelőtt kinézte magának Szobit, amikor gratulált neki a Salzburg elleni BL meccs után.

Egy kicsit én is tartok ettől az átigazolástól, viszont nagyon kíváncsi leszek, hogy hogyan fog teljesíteni egy magyar válogatott játékos egy sztárcsapatnál. Remélem kap időt a bizonyításra és sokáig Klopp marad a csapat menedzsere, mert a német előszeretettel nyúl a fiatalokhoz, nála több játéklehetősége lehet Szoboszlainak.

Idézetet írta: Pozzato Dátum június 30, 2023, 20:30:00Szerintem ott inkább a következő évek csapatát építik, megszabadulnak azoktól a rutinosabb játékosoktól, akiknek nagy a bére, illetve már nincsen bennük következő szint, nem fejlődnek. Azoktól is, akik idén gyengébbek voltak, de képesek belőlük nagy összeget összehozni (Mount).

Maradni fog egy rendkívül fiatal, tehetséges keret, néhány idősebb mentorral (Thiago Silva), ez szerintem még jól is elsülhet. Minek a keretben tartani Kantét és a többieket, ha sérüléssel bajlódnak, ráadásul a vezetőség már a Thuram - Caicedo - Ugarte triót akarja leigazolni?

Előre felesleges Havertz, ha fényévente egyszer volt jó meccse, illetve Pulisic, ha rajta kívül van még három balszélső. Középcsatár poszt is elvileg megoldva, mert Nicolas Jackson már célegyenesben van, Aubát és a többieket is postázzák.

Kicsit olyan, mintha a Chelsea szakmai stábja nyomott volna egy FM-et, de ez esküszöm még jól is elsülhet, mert tényleg olyan játékosokat néztek ki, akiknek nagy a munkabírásuk, magas potenciállal rendelkeznek, nem problémásak.

Ezzel egyet tudok érteni, miközben az is megfordult a fejemben, hogy a sok hígra főtt tojás helyett a keményebbre asszociálnak, azaz nem a neveket, hanem a tehetséget, motivációt és munkabírást nézik. Persze ehhez kell a megfelelő ember, de még mindig jobb mint spontán kidobni euróban 100 milliókat, még akkor is ha megtehetik.

Most már 100% hogy létrejött a transzfer... hát kettős érzéseim vannak...

Egyre inkább úgy tűnik, hogy Szoboszlai a Liverpool játékosa lesz.


Most nézem, hogy a Bayernnél pedig létrejöhet egy Sane-Mane-Kane trió. Jesszus :)