Kézi-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában


 Laura van der Heijden go Fradi  :great:

Lenne egy kérdésem kínai kézilabdával kapcsolatban. Valóban van ott olyan kegyelmi szabály, hogy ha az egyik csapat vezet 15-el, akkor a bíró dönthet úgy, hogy lefújja a mérkőzést? Előre is kösz a választ.

Idézetet írta: slow Dátum március 07, 2017, 18:08:10
Lenne egy kérdésem kínai kézilabdával kapcsolatban. Valóban van ott olyan kegyelmi szabály, hogy ha az egyik csapat vezet 15-el, akkor a bíró dönthet úgy, hogy lefújja a mérkőzést? Előre is kösz a választ.

Nem csak dönthet, le is fújja.


Idézetet írta: slices Dátum március 07, 2017, 18:10:58
Nem csak dönthet, le is fújja.

Az 1. félidő végig megy bármennyivel is vezetnek!

 Linnea Torstenson and Carmen Martin signed a two years contract (1+1) with french club OGC Nice  :o





;)


Vardarnál elég nagy kapkodás, fejetlenség van, rövid időn belül a második edzőváltás, ez is a Győr-Fradi kettős esélyeit növelheti. David Davis a Metz ellen elszenvedett súlyos – 42–28-ra nyertek hazai pályán a franciák –vereséget követően távozik.
A jövőben Irina Dibirova, leánykori nevén Irina Poltorackaja lesz a csapat vezetőedzője, Ő a férfi csapatban játszó Timur Dibirov felesége, játékosként kétszeres világbajnok és olimpiai ezüstérmes, illetve ötszörös orosz bajnok, kétszeres BL-győztes és egyszeres dán bajnoki aranyérmes, valamint EHF-kupa-győztes is volt.
Edzőként viszont zöldfülű.

Szimonetta Planeta (RB) ---> Chambray Touraine Handball

Fura még ez a Vardar is, bundázik egyet a csapat, vagy épp beleszarik egy-egy tét nélküli meccsbe, máris repül az edző...  :noway:

Mahé 2018 júliusától a Telekom Veszprémben!

Amikor Tóth Gabit kölcsönadták, akkor még nem tudtam mire vélni a dolgot, de így Oftedal érkezésével már érthető minden.  :)

Idézetet írta: csabax Dátum március 10, 2017, 18:29:54
Amikor Tóth Gabit kölcsönadták, akkor még nem tudtam mire vélni a dolgot, de így Oftedal érkezésével már érthető minden.  :)

Összeveszett Martínnal. Tóth több lehetőséget akart, Martín nem adott neki. Elmérgesedett a viszony, ezért nem volt maradása. Más kérdés, hogy a norvég klasszis érkezésével nyáron úgyis ment volna.

http://m.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezilabda-ezert-kerult-ki-szucsanszki-a-valogatott-keretbol-2557473

Elek Gáborral együtt van még Szucsánszki? Nem találok semmilyen konkrétumot a hírek között. :laugh:

Idézetet írta: rosco Dátum március 13, 2017, 22:22:49
http://m.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezilabda-ezert-kerult-ki-szucsanszki-a-valogatott-keretbol-2557473

Elek Gáborral együtt van még Szucsánszki? Nem találok semmilyen konkrétumot a hírek között. :laugh:

Én úgy tudom, hogy igen, egy párt alkotnak  :)