Csacsi tippek..

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: csacsa44 Dátum április 12, 2010, 16:59:42
live! Fogadócédula létrehozva Mon 10-04-12 16:59


Mon 10-04-12 16:00    Granollers Marcel - Ferrero Juan Carlos
Ki nyeri meg a(z) 2 szettet?    ATP Tour    Ferrero Juan Carlos    (2-2)    1.17
                         1.17


Nem hiába mosolyog a fényképeden annyira Apukád. Akinek ilyen ügyes kislánya van, az büszke lehet Rá ;)

Grat. csacsa :ok: :beerchug:

Idézetet írta: jaaas Dátum április 12, 2010, 17:16:53
Nem hiába mosolyog a fényképeden annyira Apukád. Akinek ilyen ügyes kislánya van, az büszke lehet Rá ;)

Grat. csacsa :ok: :beerchug:

:) Köszi jaaas!! Úgy látszik kellett az a "Vettel vonal"!  :beerchug:

#2192 április 13, 2010, 12:12:47, csacsa44
Megint a női tenisz.  :bash:   Ezek nagyon ki tudják nyírni az embert, ettől függetlenül nem szeretném kihagyni ezt a meccset. Először is azért, mert Martinez még sosem hagyott cserben, egyszer nem volt nálam a BKV bérlet, ő kölcsönadta és inkább ment gyalog. Másodszor azért, mert otthon játszik. Harmadszor pedig azért, mert Andi nem egy nagy durranás, nem egy Pete Sempres az biztos. Hogy hogy jön ez ide, azt ne kérdezzétek, de hogy igazam van az nem kétséges, ugye? Szóval, ha Martinez ma cserbenhagy, akkor nem fog érdekelni, hogy kihúzott a BKV büntetés alól, megyek a postára és megy neki is az anthrax-os levél.. Srácok, ilyen egy igazi elemzés!  ;D


Tue 10-04-13 10:05      Petkovic Andrea - Martinez-Sanchez Maria Jose      WTA Tour    2    (0-0)    1.35
                        1.35


#2193 április 13, 2010, 19:05:00, csacsa44
Martinez nem hagyott cserben, csókoltatom innen Dél-Pestről!!  ;)

Na, és akkor Tomas! Az senkit ne tévesszen meg, hogy ő a rongytigris! Tegnap oda ütötte a labdát, ahová akarta, Csalez Lopez azt sem tudta, hogy fiú-e vagy lány! Azt sajnálom csak, hogy Tomas nem ütött ki egy-két frutti árust a nézőtérről, jó móka lett volna. Szóval szerintem Tomas behúzza ezt a meccset, legalábbis nagyon remélem! Ma már nem akarok postára menni...

Tue 10-04-13 15:00      Berdych Tomas - Gasquet Richard      ATP Tour    1    (0-0)    1.55
                        1.55

Idézetet írta: csacsa44 Dátum április 13, 2010, 13:05:48
Martinez nem hagyott cserben, csókoltatom innen Dél-Pestről!!  ;)

Na, és akkor Tomas! Az senkit ne tévesszen meg, hogy ő a rongytigris! Tegnap oda ütötte a labdát, ahová akarta, Csalez Lopez azt sem tudta, hogy fiú-e vagy lány! Azt sajnálom csak, hogy Tomas nem ütött ki egy-két frutti árust a nézőtérről, jó móka lett volna. Szóval szerintem Tomas behúzza ezt a meccset, legalábbis nagyon remélem! Ma már nem akarok postára menni...

Tue 10-04-13 15:00      Berdych Tomas - Gasquet Richard      ATP Tour    1    (0-0)    1.55
                         1.55


Tomas Berdych annyira simán hozta a meccset, mint ahogy vártam. Gasquet-nek momentuma nem volt. A frutti árusok is élnek...  ;D

Idézetet írta: csacsa44 Dátum április 13, 2010, 19:08:41
Tomas Berdych annyira simán hozta a meccset, mint ahogy vártam. Gasquet-nek momentuma nem volt. A frutti árusok is élnek...  ;D

Nem tudom mi lehet a titkod, vagy olvassák a játékosok az elemzéseidet, vagy félnek a leveledtől, esetleg ennyire erős a Vettel-vonal?
Ha ez publikus, mennyit nőtt százalékban az utóbbi időben a bankod?

#2196 április 14, 2010, 06:21:30, csacsa44
Tue 10-04-13 20:30    Rapid Wien - LASK  kombinációs fogadások    Ausztria, Bundesliga    1       1.25

Tue 10-04-13 21:00    Chelsea - Bolton   kombinációs fogadások    Anglia, Premier Liga    1       1.15
                        1.44

Idézetet írta: jaaas Dátum április 13, 2010, 19:17:44
Nem tudom mi lehet a titkod, vagy olvassák a játékosok az elemzéseidet, vagy félnek a leveledtől, esetleg ennyire erős a Vettel-vonal?
Ha ez publikus, mennyit nőtt százalékban az utóbbi időben a bankod?


jaaas, mikor meghúztam a Vettel-vonalat, akkor bizony kakiban voltam fogadások terén, de ezt te nagyon jól tudod. Ezt annak is tudom be, hogy a rossz választásaim vonzották a szerencsétlenséget + rossz MM, a három dolog együtt meg aztán szétszedett. Szóval a lényeg, hogy a Vettel-vonal meghúzásakor volt 60 db uborkám, ma 400 db uborkám van, és ha nyer a Chelsea és Rapid, akkor 432 db uborkám lesz. Hétvégén meg kezdődik a piac...  ;D    

Akkor ez már uborkaföld :) Gratulálok!

wow, gratulálok az eredményeidhez, nagyon durva!  :ok: hogy őszinte legyek, fel se fogtam még, hogy Te hogyan tudod ezeket a kicsi szorzókat nyereségesen megjátszani, amikor én ezekkel próbálkoztam régen, mindig buktam rajtuk...  ::) ;D
csak így tovább, foszd ki a bukikat!  :beerchug:

Idézetet írta: Latzka Dátum április 13, 2010, 19:43:41
Akkor ez már uborkaföld :) Gratulálok!

Köszi Latzka!  ;) Azért igyekszem helyén és értékén kezelni a dolgokat, most jól megy, de nem lesz ez mindig így, fog majd még torzulni az arcom, ha rohadásnak indul az uborka..  ;D

csacsa az uborka mágnás ;)
Gratulálok, szép teljesitmény :ok: Ilyen vonalat mindenkinek meg kellene húznia :beerchug:

Idézetet írta: mócárt Dátum április 13, 2010, 19:46:20
wow, gratulálok az eredményeidhez, nagyon durva!  :ok: hogy őszinte legyek, fel se fogtam még, hogy Te hogyan tudod ezeket a kicsi szorzókat nyereségesen megjátszani, amikor én ezekkel próbálkoztam régen, mindig buktam rajtuk...  ::) ;D
csak így tovább, foszd ki a bukikat!  :beerchug:
Idézetet írta: jaaas Dátum április 13, 2010, 19:51:28
csacsa az uborka mágnás ;)
Gratulálok, szép teljesitmény :ok: Ilyen vonalat mindenkinek meg kellene húznia :beerchug:

Köszi fiúk!

Sok sikert Kívánok Nektek is!  :beerchug:

#2203 április 14, 2010, 12:03:29, csacsa44

Wed 10-04-14 10:35      Becker Benjamin - Ferrero Juan Carlos  kombinációs fogadások    ATP Tour    2    (0-0)    1.09

Wed 10-04-14 10:35    Golubev Andrey - Ferrer David  kombinációs fogadások    ATP Tour    2    (0-0)    1.11
                        1.21

Ha netán bedőlne ez az uborkás mutatvány (erre gondolni sem merek  ;) ), akkor küldök egy kis káposztát. A környéken úgyis sok terem.

Sok siker kívánok csacsa:cya: