Csacsi tippek..

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában


Idézetet írta: benikun Dátum május 07, 2010, 20:05:18
Gratula csacsa, nagyon jó a napló és a tippek is! Kívánok minél több profitot!!  :beerchug:

Köszönöm benikun!

Neked is sikeres fogadásokat kívánok!  :beerchug:

#2431 május 07, 2010, 20:29:04, csacsa44
Bet365-ön: Maria Jose Martinez Sanchez nyeri a(z) 2. szettet.  @ 1.22,  1.400,00 HUF Single

:great:

live! Fogadócédula létrehozva P 10-05-07 20:30


P 10-05-07 20:25    Djokovic Novak - Krajinov Filip
kombinációs fogadások    ATP Tour    1       1.03
                         1.03

Sziasztok Kollégák!  ;)

A következő történt: all in mentem a Djokovic fogadásokkal... Mióta vezetem az ubis számlát, egyszer történt ilyen, amúgy végig tartottam amit tartani kellett. Szóval a sima fogadásaim általában a bankom 5-10 százalékával játszottam meg, de sokszor volt, hogy csak 2-3 százalék volt a tét. Az élő fogadásoknál előfordult, hogy 20-30 százalékot is feltettem. Teljesen jól müködött a történet, május 5-e környékén majdnem átléptem az 1900-as ubihatárt. 60-ról. Kb. 1 hónap alatt. Jó ez a játék. Igaz, hogy az 1 hónap a sportfogadásban nem tekinthető hosszú időnek, de az azért látható volt, hogy következetes játékkal eredményesek lehetünk. De bas.ott türelem kell hozzá... És erre tényleg jó megoldás, ha van egy másik számla is, ahol kedvére játszhat az ember. Szóval, egy szabályt megszegtem, oda az ubiföld.. Illetve, a föld megmaradt, csak ubi nincs. Azt meg hamarosan veszek, és újra indul a történet. 3000 forinttal fogom kezdeni és az ubi név is megmarad. Bet365-ön nincs különösebb változás, ott megmaradt a gempa, próbálom feltornázni.

Hajrá!  További sok sikert kívánok Mindenkinek!


Basszus!  :( Elvitte a termést a peronoszpóra.... Sajnos van ilyen. Sebaj csacsa! Talajfertőtlenítés és kezdődhet a történet előlről. Én szurkolok Neked!  :ok:

Idézetet írta: Várda64 Dátum május 09, 2010, 08:11:04
Basszus!  :( Elvitte a termést a peronoszpóra.... Sajnos van ilyen. Sebaj csacsa! Talajfertőtlenítés és kezdődhet a történet előlről. Én szurkolok Neked!  :ok:

Köszi Várda!  :) Az lesz, jól megdolgozom a talajt, aztán jöhet a következő adag! Egyébként meg egy igazi Birka vagyok...  :D

Köszi a szurkolást, sokat segít és segített eddig is!  ;)




Hát, várunk még ezzel a fogadással, hátha esni fog:

Spanyol Nagydíj - Sebastian Vettel      Bármely kör végén vezet   1.50

Jelenlegi időjárás: Barcelona, Spanyolország Szél.:41.38 Hossz: 2.18 átlagos magasság: 5m. 
Jelentést adó állomás BARCELONA/AEROPUERT 17.34 km-re Barcelona. Magasság : 6m

   
Jelenlegi időjárás-jelentés
(Online)
Rel Páratartalom: 88%
Szél: DNY 7 km/h
Látástávolság: 9000m
Légnyomás: 1008.1 mb
További adatok:
feloszlott felhők 370m

máj. 9, 09:00 Helyi idő
Barcelona, ES
Hőm :
16 oC
Részben felhős égbolt

Közben találtam még valamit, kora délutánra eső várható. Safety car?  :D

Idézetet írta: csacsa44 Dátum május 09, 2010, 07:46:32
Sziasztok Kollégák!  ;)

A következő történt: all in mentem a Djokovic fogadásokkal... Mióta vezetem az ubis számlát, egyszer történt ilyen, amúgy végig tartottam amit tartani kellett. Szóval a sima fogadásaim általában a bankom 5-10 százalékával játszottam meg, de sokszor volt, hogy csak 2-3 százalék volt a tét. Az élő fogadásoknál előfordult, hogy 20-30 százalékot is feltettem. Teljesen jól müködött a történet, május 5-e környékén majdnem átléptem az 1900-as ubihatárt. 60-ról. Kb. 1 hónap alatt. Jó ez a játék. Igaz, hogy az 1 hónap a sportfogadásban nem tekinthető hosszú időnek, de az azért látható volt, hogy következetes játékkal eredményesek lehetünk. De bas.ott türelem kell hozzá... És erre tényleg jó megoldás, ha van egy másik számla is, ahol kedvére játszhat az ember. Szóval, egy szabályt megszegtem, oda az ubiföld.. Illetve, a föld megmaradt, csak ubi nincs. Azt meg hamarosan veszek, és újra indul a történet. 3000 forinttal fogom kezdeni és az ubi név is megmarad. Bet365-ön nincs különösebb változás, ott megmaradt a gempa, próbálom feltornázni.

Hajrá!  További sok sikert kívánok Mindenkinek!

Nagyon sajnálom. A Bet365-nél úgy tudom, hogy feladás esetén vissza kaptad volna a tétet, tehát meggondolandó, hogy ilyen kis téteknél és tenisznél az expekten érdemes-e játszani. Én is peches voltam ennél a meccsnél, mert A PADDY POWERNÉL fogadtam Djoko ellen, és nem tudtam, hogy ott mi a szabály, de ott is csak visszakaptam a tétem és nem nyertem vele. Az utolsó percekben jutottam a fontos információkhoz erről a meccsről itt: http://www.fogadoportal.hu/tippek/

Újra sok sikert!





Abban a stratégiában, amit én játszok nincs helye teljes bankos tétnek. Meg volt határozva, hogy milyen tétekkel játszok, ez egyértelműen az én hibám. Függetlenül attól, hogy Djoko kikapott, még most is 1600 körüli ubim lenne. Abban is tökéletesen igazad van, hogy ha más irodánál vagyok, akkor semmi problémám nem lenne, törölt tipp oszt jól van. De sajnos elég sokat fogadok +1,5 hendis teniszre, amit az Expekt-nél jól kínálnak, és mást is. A lényeg, hogy a baj itt tényleg nem Djokoval és az irodával volt, hanem egy szabállyal, amit megszegtem...

Köszi a jókívánságot titokzatoskodó és Neked is sok sikert kívánok!!  :beerchug:

Idézetet írta: TiB Dátum május 09, 2010, 11:44:23
Értem, akkor nagyon meggyőztél az időjárás adatokkal ;D Megy is az all-in a safetycarra ;D

TiB! Milyen az mikor feloszlik egy felhő? 370 méter magasan feloszlik a felhő, felhőzet... All-in Neeeeee!!  ;D De lehet egy kis gempát teszek rá...  :beerchug:

#2442 május 09, 2010, 19:50:42, csacsa44
Bet365 kombi:

Spanyol Nagydíj - Sebastian Vettel(Pilóták speciális)   Bármely kör végén vezet   1.40   

Man Utd v Stoke(Játékidő eredménye)   Man Utd   1.11   

Chelsea v Wigan(Játékidő eredménye)   Chelsea   1.10   


Vettel szorzója 1,5 volt még 169 perccel ezelőtt, jól levitték..

Bet365:

Spanyol Nagydíj
(Biztonsági autós szakasz a veresenyben)   Igen   2.10

#2444 május 10, 2010, 15:55:02, csacsa44
Bet365 kombi:

David Ferrer    @ 1.11
Róma    @ 1.12
Chelsea    @ 1.10