Csacsi tippek..

Előző téma - Következő téma

UHT és 5 vendég van a témában


Idézetet írta: Jaaas Dátum november 09, 2012, 16:19:56
Ha nézed a meccset Csacsa, láthatod, h miért mondtam, h veszélyes ez a cseh gyerek. Fél gőzzel játszva is csak 6-2re vesztette el az első szettet, és a másodikban is csak egy break a szerb előnye ;D

Erre szoktam mondani, hogy gyenge kezdés után erősen visszaesett!  ;D Közben break vissza..  :D

Idézetet írta: csacsa44 Dátum november 09, 2012, 16:23:27
Erre szoktam mondani, hogy gyenge kezdés után erősen visszaesett!  ;D Közben break vissza..  :D

;D Djoko odaajándékozott egy break-et szegény tenyeres-talpas Tomas-nak. Ezzel szerintem felkeltette az alvó oroszlánt, és csak 6-3ra nyeri a második szettet ;D

#5087 november 10, 2012, 06:59:50, csacsa44
Magyarország v Litvánia
(Hendikep)    11/09/2012    

Litvánia +5.5

2.05

Idézetet írta: csacsa44 Dátum november 09, 2012, 16:31:52
Magyarország v Litvánia
(Hendikep)    11/09/2012    

Litvánia +5.5

2.05


Na ezt indokold nekem 5 bővített mondatban  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 09, 2012, 16:46:41
Na ezt indokold nekem 5 bővített mondatban  ;D

Még a legszerelmesebb időszakomban sem írtam 5 bő mondatot, ne szopass oak!  ;D
Olvasgattam néhány cikket, amiből számomra az következett, hogy bár szinte biztosan behúzzuk a meccset 1,02-es szorzóért  ;D, de szerintem nem lesz olyan sima, mint ahogy azt sokan gondolják. Első meccs, a Litvánoknál új csapat épül, verekedős brigád, és bár nem játszik egyetlen NHL-s játékosuk, mégis úgy gondolom, hogy hatot nem teszünk közé. Meglehet a fölényes győzelem, de hat nem lesz közte. Hokis fórumon is nézegettem a hozzáértők tippjeit, hát nem sokan várnak legalább 5 gólos győzelmet, és mivel én nem igazán értek hozzá, így megmaradt az Ő hozzáértésük támpontnak. Szóval semmi extra, amolyan megérzés, amit az általam olvasottakból megerősítésre került. 

Remélem nem vágunk minden harmadban kettőt mert akkor bukta van(feltéve ha a litvánok nem találnak be,ami nagyon meg tudna nyugtatni).

Idézetet írta: laudrup Dátum november 09, 2012, 19:37:16
Remélem nem vágunk minden harmadban kettőt mert akkor bukta van(feltéve ha a litvánok nem találnak be,ami nagyon meg tudna nyugtatni).

Necces lesz, sokkal jobbak vagyunk, a Litvánoknak gyakorlatilag momentumuk sincs..

Idézetet írta: csacsa44 Dátum november 09, 2012, 20:03:26
Necces lesz, sokkal jobbak vagyunk, a Litvánoknak gyakorlatilag momentumuk sincs..

Én ki is szálltam 3-1-nél. Remélem pont 5 lesz közte  :D

Ezt a békát be kellett nyelni..  ;D

Magyarország v Litvánia
(Hendikep)    11/09/2012    

Magyarország -5.5

1.75    


Idézetet írta: csacsa44 Dátum november 09, 2012, 20:32:53
Ezt a békát be kellett nyelni..  ;D

Magyarország v Litvánia
(Hendikep)    11/09/2012    

Magyarország -5.5

1.75    



Magyarország v Litvánia
(Hendikep)    11/09/2012    

Litvánia +5.5

2.05


Beszari csacsa, kellett nekem visszafogadni a hipiszupi kis tippem ellen... ;D

Kedves Sportfogadó Barátaim!

Ha nyerni akartok, és nem csak pöcsölni itt a szaros naplóitokkal, és igazán komolyan gondoljátok, hogy rengeteg pénzt szerezzetek az én mámoros estéket nyújtó tippjeimmel, akkor tudjátok hol találtok meg a neten! Egy kis segítség a kereséshez: OPNI És előre elnézést kérek, ha a leveleitekre nem tudok rögtön válaszolni, higgyétek el, nem egyszerű a napi több száz levéllel boldogulnom. Egy nagyon jó barátom mondta, hogy: "Csacsa, azt azért tudnod kell, hogy Elvis Presley sem volt olyan népszerű, mint Te!" És a barátom mindig igazat mond!!!!!!!!!!!

Nagyon kellemes és sikeres hétvégét Kívánok Nektek!

csacsa


Idézetet írta: csacsa44 Dátum november 10, 2012, 10:03:51
Kedves Sportfogadó Barátaim!

Ha nyerni akartok, és nem csak pöcsölni itt a szaros naplóitokkal, és igazán komolyan gondoljátok, hogy rengeteg pénzt szerezzetek az én mámoros estéket nyújtó tippjeimmel, akkor tudjátok hol találtok meg a neten! Egy kis segítség a kereséshez: OPNI És előre elnézést kérek, ha a leveleitekre nem tudok rögtön válaszolni, higgyétek el, nem egyszerű a napi több száz levéllel boldogulnom. Egy nagyon jó barátom mondta, hogy: "Csacsa, azt azért tudnod kell, hogy Elvis Presley sem volt olyan népszerű, mint Te!" És a barátom mindig igazat mond!!!!!!!!!!!

Nagyon kellemes és sikeres hétvégét Kívánok Nektek!

csacsa

Csacsa Imááádlak :beerchug:  :great:


;D ;D ;D ;D ;D

Idézetet írta: csacsa44 Dátum november 10, 2012, 10:03:51
Kedves Sportfogadó Barátaim!

Ha nyerni akartok, és nem csak pöcsölni itt a szaros naplóitokkal, és igazán komolyan gondoljátok, hogy rengeteg pénzt szerezzetek az én mámoros estéket nyújtó tippjeimmel, akkor tudjátok hol találtok meg a neten! Egy kis segítség a kereséshez: OPNI És előre elnézést kérek, ha a leveleitekre nem tudok rögtön válaszolni, higgyétek el, nem egyszerű a napi több száz levéllel boldogulnom. Egy nagyon jó barátom mondta, hogy: "Csacsa, azt azért tudnod kell, hogy Elvis Presley sem volt olyan népszerű, mint Te!" És a barátom mindig igazat mond!!!!!!!!!!!

Nagyon kellemes és sikeres hétvégét Kívánok Nektek!

csacsa



;D ;D ;D ;D Pont az elöbb jutott eszembe, milyen jó paródiát lehetne erről csinálni! KIRÁLY VAGY CSACSA! :great:

Tamarine Tanasugarn v Kimiko Date Krumm
(Mérkőzés győztese) 11/10/2012

Tamarine Tanasugarn


2.20

Idézetet írta: davixxx Dátum november 10, 2012, 10:28:21
;D ;D ;D ;D Pont az elöbb jutott eszembe, milyen jó paródiát lehetne erről csinálni! KIRÁLY VAGY CSACSA! :great:

Melyik naplóban is van ennek az eredetije? Múltkor belefutottam, de újra át akarom élni  ;D