Csacsi tippek..

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában


Nico Rosberg  USA Nagydíj időmérő - Nico Rosberg vs Michael Schumacher
(Mérkőzés győztese) 11/17/2012 Egyik sem 1.40
Győri ETO - felett 3.5 Győri ETO v Egri FC
(Hazai csapat góljai) 11/17/2012 Egyik sem 1.44


2.01

#5131 november 21, 2012, 07:59:29, csacsa44
PSG  PSG v Rennes
(Nincs fogadás döntetlenre) 11/17/2012 Egyik sem 1.25 Függőben

Nico Rosberg  USA Nagydíj időmérő - Nico Rosberg vs Michael Schumacher
(Mérkőzés győztese) 11/17/2012 Egyik sem 1.36 Függőben
Daniel Munoz-De La Nava  Daniel Munoz-De La Nava v Blaz Rola
(Mérkőzés győztese) 11/17/2012 Egyik sem 1.25



2.12

Nico Rosberg  USA Nagydíj időmérő - Nico Rosberg vs Michael Schumacher
(Mérkőzés győztese) 11/17/2012 Egyik sem 1.28 Függőben
Ademar Leon +6.5 Ademar Leon v Chekhovskie Medvedi
(Hendikep (2 esélyes) - további piacok) 11/17/2012 Egyik sem 1.25


1.60

Elmentem pihenni..  :crazy:  ;D

#5134 november 21, 2012, 15:53:37, csacsa44
Röviden megindokolnám, hogy miért pont ezt a két meccset néztem ki, szóval:
Csak! / nagyon vicces, taps, taps /  :bash:  ;D


Zenit St Petersburg    Zenit St Petersburg v Malaga
(Játékidő eredménye)    11/21/2012        1.72
Gyöngyös +9.0    Gyöngyös v Szeged
(Hendikep)    11/21/2012        1.31


2,25


Viccet félretéve, azért fog nyerni a Zenit, mert ott hidegebb van. Most gondoljunk bele, hogy egy zimbabwei faszt átküldünk az eszkimók közé, azért, hogy részt vegyen az ottani kori versenyen. Szerintetek milyen esélye van? Semmi, remélem ti is átérzitek a példám jelentőségét.. Szóval, pár napja zárolta a spanyol NAV a Malaga BL-ből származó bevételeit vagy leendő bevételeit, ami súlyos tizenmilliók euróban, mindezt azért, mert a csapat tulajdonosa cirka fél éve fűnek-fának tartozik, beleértve a játékosokat is. Meg is látszik ez a Malaga bajnoki teljesítményén: 4 meccs/ 2 pont! A Bl-ben már továbbjutottak, kurvára nem érdekli őket, hogy mi lesz az eredmény, ellenben a Zenittel, akik még átléphetik a küszöböt. Szívem szerint, -1-ről, -2-ről tenném a Zenit győzelmet, de maradok a biztosabb verziónál. A másik meccs az a meccs, amit már megbántam, hogy bekötöttem, úgyhogy marad az izgulás.  :bash:  ;D Megyek, meg is kérdezem kézi szakértőinket, mit gondolnak a meccsről. A Szeged szombaton BL meccset játszik, emiatt ugrottam a tippre, mint légy a szarra, csak azt nem vettem figyelembe, hogy a Barcához mennek, ahová kurvára felesleges kivinni a legjobbakat, esélyük annyi, mint Zámbónak a döntőre! Ja, nem, az le van zsírozva, rossz példa.  ;D


Úgy látom, a fórumon elég szép számban vannak azok, akik fogadtak a Zenitre, remélem, hogy a ribancok nem tesznek keresztbe nekünk!  :D  ;D

Ja Zene(vagy zenit)lesz füleiknek a sok saller amit kapnak ha nem nyernek!  ;)

Idézetet írta: csacsa44 Dátum november 21, 2012, 08:48:49

Zenit St Petersburg    Zenit St Petersburg v Malaga
(Játékidő eredménye)    11/21/2012        1.72
Gyöngyös +9.0    Gyöngyös v Szeged
(Hendikep)    11/21/2012        1.31


2,25

:great:

Úgy látom hangolódsz a hétvégi meccsre.  ;D ;D Így is kell!

De arra készülj fel, ha valami beláthatatlan csoda folytán a Milan nyer, akkor kifújják az orrod itt a fórumon.  ;D ;D

Idézetet írta: Várda64 Dátum november 23, 2012, 07:24:57
Úgy látom hangolódsz a hétvégi meccsre.  ;D ;D Így is kell!

De arra készülj fel, ha valami beláthatatlan csoda folytán a Milan nyer, akkor kifújják az orrod itt a fórumon.  ;D ;D

;D  ;D Nem tudom kinek lesz ingere az orromban lappangó maroknyi zöld turhához..  ;D Mindenesetre gyűjtöm addig!  ;D

#5140 november 26, 2012, 06:12:30, csacsa44
Vienna Capitals - Dornbirn   H   1,20   
Alonso - Massa   H   1,24   
Cajasol Banca Civica - Real Madrid       V   1,12   

Chelsea - Manchester City   Manchester City szerez gólt   1,20   
Partizan Belgrád - Smederevo   H   1,12   


2,23986


Milan - Juventus Mindkét csapat szerez gólt    1,60   

Levante - Barcelona Mindkét csapat szerez gólt   1,76   
   


2,81

Ha jót akarsz magadnak szabadulj meg gyorsan ettől az avatartól és tedd vissza a "kis Hercegnőt"!

Mind a ketten jobban járunk: én imádom Őt, téged pedig talán békén hagynak a Milan szurkolók.  ;D ;D (Apropó, ettől a "falusi" csapattól hogyan lehetett kikapni?  ??? )

Idézetet írta: Várda64 Dátum november 26, 2012, 05:52:09
Ha jót akarsz magadnak szabadulj meg gyorsan ettől az avatartól és tedd vissza a "kis Hercegnőt"!

Mind a ketten jobban járunk: én imádom Őt, téged pedig talán békén hagynak a Milan szurkolók.  ;D ;D (Apropó, ettől a "falusi" csapattól hogyan lehetett kikapni?  ??? )

Vissza fog kerülni kép Mester, csak kell egy kis változatosság!  :D Ami a vereséget illeti, nem foglalkozok a büntetővel, benne van a pakliban, hogy a spori "benéz" valamit. Kikaptunk, nincs semmi gond, gratulálok a Milannak, megyünk tovább..  ;)  :beerchug: