Csacsi tippek..

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában


Valami azt súgja, hogy a félkegyelmű nyer egy szettet a másiktól..

Tsonga J-W. (Fra) - Troicki V. (Srb)

Troicki V. (Srb)  +2,5 szett

1,90


Radwanska - Ivanovic

Ivanovic +1,5 szett

1,40



#5387 június 02, 2013, 20:37:01, csacsa44
Pár napig Balatonalmádiban vagyok / Ramada Hotel /, ma jöttem le a családdal. Beálltam egy audi mellé, kiszállok látom "kézis" Audi. Aztán volt még egy.. Aztán vacsoránál kiderült itt az egész női kézi válogatott, szóval puszikat itt lehet küldeni szívesen továbbítom..  ;D  :P

Ejj, micsoda élmények, itt vannak Nagy Laciék is,gondoltam is Lufura, hogy készítek neki egy interjút valamelyik jómadárral.. ;D Most fejeztük be a vacsorát, a fiuk közül többen is szaladtak ki spanglizni, vacsi után jólesik. Mi a tizediken vagyunk, nézek ki az ablakon, látom, hogy két játékos valamit sumákol a parkolóban.. Kiderült, hogy ők dugi dohányosok, addig-addig ténferegtek-forgolódtak mígnem kikötöttek egy bokros részen dugibagózni.. Gép elő paparazzo funkció elindít, küldetés teljesítve..  ;D ;D Csenge lányom is sikert aratott, a fiúk előzékenyek voltak vele szemben a sütis pultnál.. ;)

#5389 június 06, 2013, 22:29:20, csacsa44
Vége a lazításnak, paparazzi fotóimat egy-két napon belül viszontláthatjátok a Blikk címlapján! Munkámért 10 ezer forintot kaptam, ami az alábbi atombiztos kombira ment:


Portugália U19 - Csehország U19    1
Dánia U19 - Bulgária U19    1
Magyarország - Qvalyit     1


Odds: 2,02

A két U meccs sima ügy. Viszont felelőtlenség volt, hogy bari meccsre tettem, de kit érdekel, fogom a gépem, lekapok még valakit cigizés közben / Szepesi.. /, oszt megvan az újabb 10 ropi!  ;)

Viccet félretéve, őszintén hiszem, hogy nem kell aggódnom a szelóért..  ;)

Idézetet írta: csacsa44 Dátum június 06, 2013, 12:57:56
Vége a lazításnak, paparazzi fotóimat egy-két napon belül viszontláthatjátok a Blikk címlapján! Munkámért 10 ezer forintot kaptam, ami az alábbi atombiztos kombira ment:


Portugália U19 - Csehország U19    1
Dánia U19 - Bulgária U19    1
Magyarország - Qvalyit     1


Odds: 2,02

A két U meccs sima ügy. Viszont felelőtlenség volt, hogy bari meccsre tettem, de kit érdekel, fogom a gépem, lekapok még valakit cigizés közben / Szepesi.. /, oszt megvan az újabb 10 ropi!  ;)

Viccet félretéve, őszintén hiszem, hogy nem kell aggódnom a szelóért..  ;)

Jól van csacsa, nem okoztál csalódást. A lehető legjobb helyre fordítottad a pénzt! :ok: ;D

Idézetet írta: rosco Dátum június 06, 2013, 13:21:54
Jól van csacsa, nem okoztál csalódást. A lehető legjobb helyre fordítottad a pénzt! :ok: ;D

:D  ;D

Megint belecsapok a lecsóba, hátha odavész a remek sorozatom, és hosszú idő után lesz egy vesztes szelvényem az 1 nyertes után.. Szóval tényleg sokat filóztam ezen a meccsen, és leginkább abba az irányba tereltem magam, hogy hagyjam a francba, hiába van remek lehetőség előtt Djoko, azért Nadalt sosem lehet leírni, még akkor sem, ha fos volt az első mérkőzésein. Persze, addig-addig győzködtem magam, hogy rájöttem, ez életem lehetősége, nem lenne szabad kihagyni, péntek 13 amúgy is szerencsét szokott hozni. Ezért a körülményeket figyelembe véve, azt hogy Nadal nincs topformában, és azt, hogy Djoko számára mennyire fontos lenne behúzni az RG-t, megtettem a szerbet. Hajrá Djoko!


Nadal R.-Djokovic N.

Djokovic N.

2,11

Idézetet írta: csacsa44 Dátum június 07, 2013, 11:56:58
Megint belecsapok a lecsóba, hátha odavész a remek sorozatom, és hosszú idő után lesz egy vesztes szelvényem az 1 nyertes után.. Szóval tényleg sokat filóztam ezen a meccsen, és leginkább abba az irányba tereltem magam, hogy hagyjam a francba, hiába van remek lehetőség előtt Djoko, azért Nadalt sosem lehet leírni, még akkor sem, ha fos volt az első mérkőzésein. Persze, addig-addig győzködtem magam, hogy rájöttem, ez életem lehetősége, nem lenne szabad kihagyni, péntek 13 amúgy is szerencsét szokott hozni. Ezért a körülményeket figyelembe véve, azt hogy Nadal nincs topformában, és azt, hogy Djoko számára mennyire fontos lenne behúzni az RG-t, megtettem a szerbet. Hajrá Djoko!


Nadal R.-Djokovic N.

Djokovic N.

2,11


Nem kell félni Csacsa, nekem is ez volt az eszmefuttatásom, neten már meg is tettem. Meg fél órával ezelőtt elszaladtam a lottózóba is, hadd hozzon egy kis casht is a házhoz (holnap bográcsolós berúgós kártyázós mulatság lesz, hátha sikerül az alapanyagokat nyert pénzből megvenni  :D)! Aztán vagy együtt sírunk, vagy együtt nevetünk  :cya:

Idézetet írta: misk@ Dátum június 07, 2013, 12:11:11
Nem kell félni Csacsa, nekem is ez volt az eszmefuttatásom, neten már meg is tettem. Meg fél órával ezelőtt elszaladtam a lottózóba is, hadd hozzon egy kis casht is a házhoz (holnap bográcsolós berúgós kártyázós mulatság lesz, hátha sikerül az alapanyagokat nyert pénzből megvenni  :D)! Aztán vagy együtt sírunk, vagy együtt nevetünk  :cya:

Úgy legyen Misikém!  :beerchug:  :beerchug:

Megyünk tovább..


Horvátország-Skócia    Horvátország

Ferrer D.-Tsonga J.W.    Tsonga J.W.


2,90



Megyünk tovább...

Horvátország    Horvátország v Skócia
1.33

Döntetlen, vagy Svédország    Ausztria v Svédország
1.55

2.06

Nem is tudom mit mondjak. Nem voltak ezek rossz tippek, de hogy négy eseményből egy sem volt jó, az már inkább vicc kategória, épp ezért nem is mérgelődöm rajta. Eredetileg Djoko +1,5 szett lett volna a fő tipp, ezt akartam megtolni keményen, ehelyett elkezdtem variálni. Tsonga csúnyán leégett, hogy szakadjon meg, Horvátok szintén a nagy tutival, és azt sem gondoltam volna, hogy a Svédek kikapnak. Mindegy, túllépünk a dolgon, még csak most kezdődik a buli, meglátjátok! ;)  ;D

#5398 június 09, 2013, 10:11:22, csacsa44
 ;)

Kanadai Nagydíj időmérő - Paul di Resta vs Adrian Sutil   

Adrian Sutil


2.10

#5399 június 10, 2013, 12:13:35, csacsa44
Maccabi Haifa    Maccabi Haifa v Hapoel Eilat

1.48    

Lewis Hamilton    Kanadai Nagydíj - Nico Rosberg v Lewis Hamilton

1.50    


2,22