Csacsi tippek..

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


#5865 január 12, 2014, 06:12:59, csacsa44
Juan Martin Del Potro    Juan Martin Del Potro v Bernard Tomic
(Megnyeri a mérkőzést)    11/01/2014    Egyik sem    1.25    Függőben

Mérhetetlenül csalódott leszek, ha Del Potro leadja a meccset, mert másképp nem nyerhet Tomic. De miért adná le? [/color]

Felett 1.5    Atletico Madrid v Barcelona
(További összesített gólok)    11/01/2014    Egyik sem    1.28    


Minden adott ahhoz, hogy legalább két gól essen a mérkőzésen.

Man Utd vagy döntetlen    Man Utd v Swansea
(Dupla esély)    11/01/2014    Egyik sem    1.12


Ha kikap a MU, annak is örülni fogok..  ;D


1.80

Idézetet írta: csacsa44 Dátum január 11, 2014, 07:40:04
Felett 1.5    Atletico Madrid v Barcelona
(További összesített gólok)    11/01/2014    Egyik sem    1.28    


Minden adott ahhoz, hogy legalább két gól essen a mérkőzésen.

Proli banda.  :noway:

Idézetet írta: csacsa44 Dátum január 12, 2014, 06:13:38
Proli banda.  :noway:

Végignéztem ezt a szemét meccset, egyszerűen nem hiszem el,
hogy ez nem volt így lezsírozva. :crazy:


AAaabbcccdddeefffgghhiiííjjkllmmnnnooppprrsstttyvvzzssa, billentyű próba 1234, billentyű próba 1234567890. Oké, jó lesz.

Idézetet írta: csacsa44 Dátum január 16, 2014, 14:49:27
AAaabbcccdddeefffgghhiiííjjkllmmnnnooppprrsstttyvvzzssa, billentyű próba 1234, billentyű próba 1234567890. Oké, jó lesz.

Szűz Máriám...! T'án valami bajod esett, vagy valami a fejedre esett? ;D :2funny:

Idézetet írta: Gake Dátum január 16, 2014, 15:38:32
Szűz Máriám...! T'án valami bajod esett, vagy valami a fejedre esett? ;D :2funny:

;)  ;D

Kezdem unni ezt az idióta időjárást, sőt nem unni, egyenesen elegem van belőle. Reggel olyan köd volt nálunk, hogy a kutyát meg kellett fordítani, mert befelé ugatott az udvarra...

Te Csacsa!

Nemrégiben felkerült ez a púpos juvés téma a naplódban, és úgy gondoltam, hogy utánanézek én ennek, hogy honnan is eredhet ez a csúfolkodás  ;)
Nos beleástam magam és végül kettő értékelhető magyarázat volt fellelhető a neten:
1. az ötvenes évek környékén a Juvénak olyan meze volt, ami nyakban mélyen ki volt vágva, aztán mikor szaladoztak ezek a zebra legények a pályán, akkor a szél befújt a mezük alá, és háttájékon megemelte a mezt, amitől aztán a nézőknek úgy tűnt, mintha mindahányan púposak lennének.
2. Piemontban úgy tartják, ha az ember megérint egy púpost, akkor szerencséje lesz, ergo a púposokat szerencsehozónak tartják. Mivel a Juve számtalan scudetto-t nyert meg minimum véleményezhető módon, ezért rájuk ragasztották az ellendrukkerek a gobbo, azaz púpos nevet. Emiatt aztán még rubentino-nak is hívják őket (rubare - lopni), de ez most nem tartozik a történethez.

Nos, döntsd el, hogy melyik verzió lehet a valóság! Te valószínűleg az elsőt gondolod annak, pedig hát a második mégis csak sokkal hihetőbbnek tűnik...  ;)

Ezt pedig csak neked csatolom, itt is van ám kettő nem akármilyen púp...  :-*

Idézetet írta: misk@ Dátum január 16, 2014, 16:17:03
Te Csacsa!

Nemrégiben felkerült ez a púpos juvés téma a naplódban, és úgy gondoltam, hogy utánanézek én ennek, hogy honnan is eredhet ez a csúfolkodás  ;)
Nos beleástam magam és végül kettő értékelhető magyarázat volt fellelhető a neten:
1. az ötvenes évek környékén a Juvénak olyan meze volt, ami nyakban mélyen ki volt vágva, aztán mikor szaladoztak ezek a zebra legények a pályán, akkor a szél befújt a mezük alá, és háttájékon megemelte a mezt, amitől aztán a nézőknek úgy tűnt, mintha mindahányan púposak lennének.
2. Piemontban úgy tartják, ha az ember megérint egy púpost, akkor szerencséje lesz, ergo a púposokat szerencsehozónak tartják. Mivel a Juve számtalan scudetto-t nyert meg minimum véleményezhető módon, ezért rájuk ragasztották az ellendrukkerek a gobbo, azaz púpos nevet. Emiatt aztán még rubentino-nak is hívják őket (rubare - lopni), de ez most nem tartozik a történethez.

Nos, döntsd el, hogy melyik verzió lehet a valóság! Te valószínűleg az elsőt gondolod annak, pedig hát a második mégis csak sokkal hihetőbbnek tűnik...  ;)

Ezt pedig csak neked csatolom, itt is van ám kettő nem akármilyen púp...  :-*

Látom, ügyesen megvártad a pillanatot, hogy mikor jer elő ezzel a gobbi történettel, ügyes.  ;D  :beerchug: Egyébként teljesen mindegy, hogy melyik verzió a valós, mert legyen az bármelyik is, mi büszke púposok vagyunk!  ;) ;D

Idézetet írta: csacsa44 Dátum január 16, 2014, 16:40:27
Látom, ügyesen megvártad a pillanatot, hogy mikor jer elő ezzel a gobbi történettel, ügyes.  ;D  :beerchug: Egyébként teljesen mindegy, hogy melyik verzió a valós, mert legyen az bármelyik is, mi büszke púposok vagyunk!  ;) ;D

A púposságnak is megvan a maga előnye, ha az ember hanyatt esik nem bassza be a fejét. :D
Bár, ha valakinek púpos csaja van az nem jó, ha meg akarja dönteni külön gödröt kell ásni a púpjának, hogy ne billegjen. ;D

A cigány megy gyónni. Beül a gyóntatószékbe..
- Plébános úr! Nagy a baj..
- Micsoda fiam!?
- Nagy bűnt követtem el..
- Gyóndd meg hát nekem.
- Hát, tudja tiszteletes úr, loptam egy tyúkot.
- Ez nem olyan nagy bűn.. Meséld tovább..
- Hát loptam még kecskét is ám.
- Na ez már komolyabb ügy, de még nem olyan súlyos..
- De tudja tiszteletes úr, hogy mi a legnagyobb bűnöm?!
- Nem fiam nem tudom, áruld hát el!
- Megbasztam a jó Qrva anyámat!
- Hát ez nagyon súlyos bűn, a feloldozáshoz el kell mondanod 1000 Miatyánkot.. no és a templom udvaron van egy öreg eperfa.. Azt estére kivágod, és összedarabolva berakod a fészerbe. Értetted!?
- Értettem plébános úr..
Eltelik egy kis idő, kimegy a pap a kertbe azt látja, hogy a roma bóklászik a fa körül, azt még nem történt semmi sem.
- Mit csinálsz ott édes fiam, hát már rég ki kellett volna vágni azt a fát!
- Tudja plébános úr, én tipródom...
- Hát és min tipródsz cigány?
- Hát azon plébános úr, hogy bassza meg maga is a jó Qrva anyját, aztán ketten hamarabb végzünk!

#5877 január 19, 2014, 05:57:27, csacsa44
Ha jól emlékszem, akkor valamikor az 1800-as évek végén voltam utoljára tippmix-boltban, úgyhogy ma frissítem egy kicsit az emlékeimet azzal, hogy betérek, s dobok egy ötöst az alább kombira:

161    1    *(0-1) Manchester City - Cardiff   H   1.38
168    1    Betis - Real Madrid   V    1.27
125    1    R. Nadal - G. Monfils  H    1.10

1.92


Ráraboltatom a harcsámra őket..
  ;D  ;D

        

#5878 január 28, 2014, 17:37:42, csacsa44
Nyomjuk, ha már elkezdtük.

Russia vs Sweden
Sweden 1.35

Alba Fehervar vs KC Szombathely
Alba Fehervar 1.10


1,48

#5879 január 20, 2014, 03:39:42, csacsa44
Na öcsém, ötös kombi, tippmix nyeremény visszaforgatva.

Nyer:

Barcelona kosár
Barcelona Messi
Alba Fehérvár kosár
Svédország kézi
Porto foci


1,99