NBA 2021/22

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Tipp: Wiggins dupla dupla
Odds: 5,25
Iroda: Bet365
Indoklás: A korábbi játékokban is megtették már ezt a tippet mások, úgyhogy most sem maradhat ki. Ráadásul az előző meccsen össze is jött. Azóta eléggé visszavették a szorzóját, de ettől még ugyanolyan jó tipp marad, és ugyanúgy meg van rá az esély, hogy ezúttal is összejön. Ráadásul most hazai pályán játszik a GSW, úgyhogy a 10 pont szinte kötelező Wigginstől, és ha igaz, hogy R. Williams nem teljesen egészséges, akkor a lepattanókból is összejöhet a kellő mennyiség.

Tipp:D. Green eljut minimum két sikeres hárompontos dobásig  ;D
Odds: 12,25
Iroda:bet365

Indoklás: Nagy számok törvénye, mert más 'értelmes' indokom nincs. Mellémagyarázni lehet, de Green olyan vakon van, hogy az már fáj. Eddig több foultja van a Finals-ben, mint pontja, ami azért lett volna egy minimum 251-es odds így 4 meccs után...
A bostoni srácok ha valakit, akkor őt engedni fogják, hogy dobjon kintről, és ez a színesbőrű srác, aki igencsak jó helyezést érne el egy szamárhasonmás versenyen, van akkora egóval megáldva, hogy otthon ráküld majd a tengelyből egy triplát. Lehet, hogy eddig egy sem sült, és full vak dobások voltak, de azért egyre nagyobb az esély, hogy egy esik. Aztán ha vérszemet kap, dob még párat, és ha elkapja a gépszíj, ha egy üzlet beindul... Egyébként a tengelyből ő korábban nagyon hatékony volt, nem zárom ki, hogy ilyen szempontból neki lesz egy jó meccse. Nem erre utalnak a jelek, tényleg a dobómozdulata is káros a szemnek, de neki is lehet jó napja egyszer.

Amiben ugyanakkor reális értéket látok, az az egy tripla. Mivel eddig full vakon volt, így már 2,75-ért adják, amondó vagyok, most kell felszállni a vonatra! Egyet-kettőt tuti rásüt, mert konok, és ha üresen hagyják (üresen fogják hagyni), akkor szerintem egyet minimum elsüllyeszt.

Golden State Warriors-Boston Celtics (5.m )
Tipp : 226,5 pont felett
Odds :5,50
Betfair

Idáig a szélsőségek meérkőzései voltak.Azt hiszem szinte minden mérkőzés 10 pont körüli különbséggel zárult,hol az egyik hol a másik csapat javára. Szerintem a GSW szeretné lelkileg is padlóra küldeni az ellenfelét és persze a hazai pálya is sokat számít most.Bár ahogy visszanéztem a statisztikát a Boston talán alig kapott ki idegenben és a GSW elleni idegenbeli mérlege is nagyon jó.Úgy gondolom a hazaiak gyorsan szeretnék a megfelelő előnyt kiharcolni a Boston pedig ott liheg a nyakukon.Bár azon sem csodálkoznék ha fordítva lenne.Ezért sok pontra számítok és megint egy 10 pont körüli különbségre.De viszont én nem nagyon mernék tenni a hazaiakra,hisz itt már annyi minden történt,hogy az sem lepne meg ha a Boston húzná be vagy 10 pont különbséggel ezt a találkozót.

Tipp: Al Horford 3 vagy több tripla
Odds: 4,9
Iroda: Bet365
Az nem kérdés, hogy Horford képes lenne 3 triplát is bedobni, a nagyobb gond az, hogy fog-e próbálkozni vele. A döntő első meccsén 6/8-as mutatóval rukkolt elő kintről, majd a második összecsapáson még kísérlete sem volt. A mostani meccsen jó GSW-védekezést várok és sok bostoni távoli dobást. Ha így lesz és Horford is jó napot fog ki, akkor a 3 sikeres tripla nem tűnik lehetetlennek.

Tipp: Kevon Looney 9,5 pont felett
Odds: 4,6
Iroda: Bet365
Indoklás: Már tegnap kinéztem magamnak azt a tippet, amit oakland tett meg előttem, csak nem jutottam el odáig, hogy itt az oldalon is megírjam az indoklásom. Mostanra viszont lemaradtam róla, úgyhogy holnapra kiderül, hogy jól jártam-e a lassúságommal vagy rosszul. Így tehát maradt a szokásos tippem.
Az első négy meccsből kétszer is megfogadtam már Looney pontjait, és most újra megpróbálom. 25-30 perceket tölt a pályán, és csak azért éri el ritkán a 10 pontot, mert nagyon keveset dob rá. Pedig a döntő második és harmadik meccsén 10-ből 9-et beszórt, úgyhogy el tudja találni a gyűrűt, ha arról van szó. Nagy kérdés, hogy ezúttal hányszor fog próbálkozni, de ha a Thompson/Poole páros az eddigiekhez hasonló (nem túl kiváló) teljesítményt nyújt, akkor talán több bejátszás érkezik hozzá a gyűrű alá, és akkor összejöhet a tipp.

NBA Döntő 2021/22 - 6. Mérkőzés (Tippjáték)

NBA-döntő, 6. mérkőzés: Szerinted Jayson Tatum (Boston Celtics) hány pontot fog szerezni és ki nyeri a meccset? (pl. 20 pont és Boston Celtics)

Az nyer aki a legközelebb áll a valósághoz (előbb a játékos pontjainak a számát vesszük figyelembe, második kritérium a mérkőzés győztese amit akkor figyelünk ha 2 vagy több játékos rendelkezik azonos teljesítménnyel).

Nyeremény:

3.000 forint Skrillen keresztül

Részvételi feltételek:

1. Bárki részt vehet a játékban, teljesen ingyen, amennyiben regisztrálva van a fórumon.
2. Tippelési határidő: június 17., 3:00!
3. A tippeket ebben a fórumtémában kell írni.
4. Módosítani a hozzászólásokat tilos! Létezik egy 5 perces tolerancia idő beküldéstől számítva.
5. Amennyiben 2 vagy több játékos áll a legközelebb a valósághoz (mindkét kritérium figyelembevétele után), vagy tippelt helyesen akkor a nyereményt köztük osztjuk szét.

Általános részvételi feltételek:

1. A nyeremény átvételéhez Skrilles számlára van szükségetek.
2. A játékban egy fórumtag csak egy felhasználóval szerepelhet. Követjük az IP címeket, s azonos IP címmel rendelkező játékosokat azonnal kizárunk a játékból.
3. A folyamatos VPN használat a játékban tilos.
4. A játékban való szerepléshez szükséges a magyar nyelv ismerete!
5. Bármilyen vitás kérdésben a Sportfogadas.org üzemeltetőinek a döntése az irányadó és végleges. Ellenvetésnek helye nincs.

Extra szabálypont:
Amennyiben egy játékost csalás miatt kizárunk egy versenyből, akkor a kizárás vonatkozik a Sportfogadas.org által rendezett összes játékra.
Csalásnak minősül a több azonosítóval való szereplés, illetve azon tevékenység amikor egy játékos az eredmény tudatában tippel.

Idézetet írta: curpy82 Dátum június 12, 2022, 11:56:01Nyertes

NBA-döntő, 4. meccs, tippjáték:

Gratulálunk @curpy82

Nyereményed 3.000 forint Skrillen keresztül

Idézetet írta: david97 Dátum június 13, 2022, 14:42:37Tipp: Wiggins dupla dupla
Odds: 5,25
Iroda: Bet365
Indoklás: A korábbi játékokban is megtették már ezt a tippet mások, úgyhogy most sem maradhat ki. Ráadásul az előző meccsen össze is jött. Azóta eléggé visszavették a szorzóját, de ettől még ugyanolyan jó tipp marad, és ugyanúgy meg van rá az esély, hogy ezúttal is összejön. Ráadásul most hazai pályán játszik a GSW, úgyhogy a 10 pont szinte kötelező Wigginstől, és ha igaz, hogy R. Williams nem teljesen egészséges, akkor a lepattanókból is összejöhet a kellő mennyiség.

A tipp, amivel úgy látszik, mostanában mindig nyerni lehet.  ;D

Hatalmas ziccert hagyott ki a Boston. Nem hiszem, hogy lesz még egy ilyen mérkőzés, ahol ennyire rosszul dob majd kintről a Warriors. 9/40 a triplavonalon kívülről, és mindez úgy, hogy Wiggins és Curry együtt hoztak össze 0/15-öt. Ezt ki kellett volna használniuk a vendégeknek. A sors iróniája, hogy bostoni oldalról pont az a játékos mondott ezúttal csődöt (Brown, 5/18), aki talán a legjobb és legstabilabb teljesítményt nyújtotta eddig a Celticsnél az első négy meccsen.

Pedig a 3. negyed végén még csak 1 ponttal ment a GSW, de a Boston az utolsó negyedben szinte csak büntetőből tudott betalálni. 4 (!!!) mezőnykosarat dobtak mindössze ebben az utolsó 12 percben (4/15). Nem tudom, hogy egy ilyen elszalasztott lehetőség mennyire marad meg a fejekben, de ez a 6. meccsre rányomhatja a bélyegét.

Idézetet írta: david97 Dátum június 13, 2022, 14:42:37Tipp: Wiggins dupla dupla
Odds: 5,25
Iroda: Bet365
Indoklás: A korábbi játékokban is megtették már ezt a tippet mások, úgyhogy most sem maradhat ki. Ráadásul az előző meccsen össze is jött. Azóta eléggé visszavették a szorzóját, de ettől még ugyanolyan jó tipp marad, és ugyanúgy meg van rá az esély, hogy ezúttal is összejön. Ráadásul most hazai pályán játszik a GSW, úgyhogy a 10 pont szinte kötelező Wigginstől, és ha igaz, hogy R. Williams nem teljesen egészséges, akkor a lepattanókból is összejöhet a kellő mennyiség.


nyertes

33 pont és Boston Celtics


24 pont Boston Celtics

NBA-döntő, 6. mérkőzés:  (28 pont és GS Warriors)

28 pont Boston győzelem