Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nyert valaki ezen a 100x10k freebetes sorsolason?

Ha igen mennyi tickettel?

Adtak 10 ingyen pörgetést a Book of Dead nyerőgépre! A bónuszoknál el kell fogadni és a nyereményt 25x kell megforgatni.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum augusztus 09, 2022, 21:43:05Unibetes Fradi promo helyett válaszolok már erre.
Régen így volt, ahogy MessiÁs leírta, de most kb semmit nem lehet csinálni egy neteller/skrill számlával, amíg a webcamos azonosítást el nem végzed. Ennél mi kell több? - nagylabort, vagy dns vizsgálatot ne csináltassunk nekik, hogy valami alternatív módon is be/ki lehessen fizetni 2022-ben?

Ja, meg az alapvető kiindulópont, hogy ha nem korlátoznák a téteket, akkor nem kéne küzdeni a multiaccounting ellen...

De mi a gond a bankkártyás befizetéssel?

Idézetet írta: MessiÁs Dátum augusztus 15, 2022, 15:45:04Nyert valaki ezen a 100x10k freebetes sorsolason?

Ha igen mennyi tickettel?

Én most a legutóbbin részt vettem 25 tickettel, de nem nyertem.

Én sem.

A Teslás nyeremény játékon nem kaptam se 1500 fogadási lehetőséget se 20 pörit.
De igazából már nem éri meg emiatt chatelni velük meg, Mert még Neked kell bizonyítgatni, hogy fair-rül a leírtkának megfelelően játszottál.

Viccc

A 2.000 ingyen fogadás se jelenik meg, már megint... :(

Azért elég illúzió romboló volt - és nem is megyek el mellette szó nélkül-, hogy a hétvégi magyar NB II-re ez az iroda nem mert csak a háromesélyes opciókkal kijönni.  :noway:
Fosnak az MTK-tól? Akkor ki kell hagyni.... rajtuk kívül még van 19 csapat ebben a ligában, akikre lehetne egyéb opciókat is fogadni.

Jó fejek továbbra is és képben vannak..


Adtak egy 25%os nyereménynövelőt ahol a max tét 200ft.. köszi :bash:

Idézetet írta: MessiÁs Dátum augusztus 29, 2022, 13:22:44Jó fejek továbbra is és képben vannak..


Adtak egy 25%os nyereménynövelőt ahol a max tét 200ft.. köszi :bash:
Mit akarsz ennel többet?? ;D

Meg a fooldalon is 8000et irnak max tetnek.. jo lett volna na az 25%, mert ket nagy oddsot is elkapok, ugy nez ki.

Sziasztok! Unibeten a tenisz mérkőzésnél hogyha a játékos feladja akkor azt vesztesként könyvelik el és nem fizetik vissza a pénzt? Valaki járt már így, vagy írni kell az ügyfélszolgálatnak?

Unibet egy szettes iroda, ha az elsoben adja fel akkor void ha utana akkor kiertekelik.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum augusztus 29, 2022, 20:37:23Meg a fooldalon is 8000et irnak max tetnek.. jo lett volna na az 25%, mert ket nagy oddsot is elkapok, ugy nez ki.
Màr javitottak a novelot

Most sincs ott a 2.000 es ingyenfogadás a függő tételeknél nekem... :(