SPF Póker Bajnokság

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nekem unibet sokkal jobb lenne,és vasárnaptól ráérek szinte bármelyik este.

99ejulia99 jelentkezett..

Idézetet írta: Subi28 Dátum december 22, 2020, 17:04:18
sziszka2828 én lennék, köszönöm a felvételt! :) Ha beindul a dolog és lenne rá igény, lehetne PLO is közben.

szerk.: Illetve, van most ez a home games kupongép kihívás ma éjfélig azt hiszem, hogy egy valódi pénzes leosztásért home games játékon adnak egy kupont. Kipörgethetjük egy szupergyors meccsel, ha van kedvetek.  :beerchug:

Ez azt jelenti, ha mondjuk ketten, vagy hárman is akár leülünk Home Games-ben bármit játszani, akkor ki tudjuk pörgetni? Mert láttam, hogy van valami Home Games-es challenge.

Idézetet írta: zsivany20 Dátum december 23, 2020, 12:55:30
Ez azt jelenti, ha mondjuk ketten, vagy hárman is akár leülünk Home Games-ben bármit játszani, akkor ki tudjuk pörgetni? Mert láttam, hogy van valami Home Games-es challenge.

Ezt sajnos már nem, mert tegnap éjfélig élt a kihívás, de egyébként igen, szerintem működött volna. Na majd legközelebb. :)

Hogyan lehet belépni ebbe az exluzív klubba?
Nyuszika vagyok a Starson.


Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum december 23, 2020, 14:44:16
Hogyan lehet belépni ebbe az exluzív klubba?
Nyuszika vagyok a Starson.

"- Open the main poker lobby, then click on the Home Games tab
- Click the 'Join a Poker Club' button
- Enter my Club ID number: 3193206
- Enter my Invitation Code: zsivany20poker "

Tehát a fő lobby-ban a Home Games-re kell menned.
Ott pedig a "Join a Poker Club" a következő lépés.
Ott a Club ID number-t kell megadni, hogy megtaláld a klubunk, ami esetünkben: 3193206
Itt kéri majd az invitation code-ot, ami pedig: zsivany20poker

A napokban jelentkezem az első verseny részleteivel, csak most nekem is Karácsony van, és nagyon kevés időm van... De egy-két nap és érkezik az infó, hogy mikor ülünk először a virtuális asztalokhoz!  ;)

#248 január 03, 2021, 11:13:35, zsivany20


Sziasztok!

Kedd estére beidőzítek egy versenyt a PokerStars-os Home Games-es klubban! Ma néhány nap után belépve 4 újabb jelentkező csatlakozását hagytam jóvá, így már 28-an vagyunk bent.  ;)  Aki még nem csatlakozott, várjuk azokat is, pár kattintás az egész!

Azt hiszem, egy este 8 órás kezdés nagyjából mindenkinek megfelelő lehet a korábbi szavazások alapján. A játék pedig első körben egy klasszikus NL Holdem lesz, 3.000 kezdő zsetonnal, és 15/30-as kezdő vakszinttel. Aki később érne gép elé, azoknak van 20 perc (az első két szint) késői regisztráció. Bár már most is be lehet regisztrálni, így erre nem biztos, hogy szükség lesz!
(A regisztrációnál nem pénzes versenyként lesz beállítva, így "Play Money"-t kér csak a nevezésnél, ami alapból van mindenkinek, de ha esetleg valakinek nincs, vagy eljátszotta a "Play Money"-t, akkor 4 óránként fel lehet tölteni a Cashier-ben... 4 óránként 15.000 játékzsetont lehet igényelni.)

Díjnak bedobok egy jelképes 9 dollárt, amit az első három helyezett között osztunk majd szét (első: 5$, második: 3$, harmadik: 1$).
A későbbiekben kitalálunk majd valami bajnokság rendszert, vagy akár játszhatunk nevezős versenyeket, amin komolyabb díjak is összegyűlhetnek... ezt majd szavazásra bocsájtjuk itt a fórumon. Na meg persze ha van igény, mehet majd más játéktípus is... (PLO például).

Január 5. (kedd), 20:00, SPF Póker
NL Holdem, Poker Stars

(Aki még nem csatlakozott a klubhoz, az néhány poszttal feljebb olvashatja, hogyan tudja ezt megtenni.)

Ha van kérdés, ötlet, jöhet bátran...
:beerchug:

Idézetet írta: zsivany20 Dátum január 03, 2021, 11:11:21


Sziasztok!

Kedd estére beidőzítek egy versenyt a PokerStars-os Home Games-es klubban! Ma néhány nap után belépve 4 újabb jelentkező csatlakozását hagytam jóvá, így már 28-an vagyunk bent.  ;)  Aki még nem csatlakozott, várjuk azokat is, pár kattintás az egész!

Azt hiszem, egy este 8 órás kezdés nagyjából mindenkinek megfelelő lehet a korábbi szavazások alapján. A játék pedig első körben egy klasszikus NL Holdem lesz, 3.000 kezdő zsetonnal, és 15/30-as kezdő vakszinttel. Aki később érne gép elé, azoknak van 20 perc (az első két szint) késői regisztráció. Bár már most is be lehet regisztrálni, így erre nem biztos, hogy szükség lesz!
(A regisztrációnál nem pénzes versenyként lesz beállítva, így "Play Money"-t kér csak a nevezésnél, ami alapból van mindenkinek, de ha esetleg valakinek nincs, vagy eljátszotta a "Play Money"-t, akkor 4 óránként fel lehet tölteni a Cashier-ben... 4 óránként 15.000 játékzsetont lehet igényelni.)

Díjnak bedobok egy jelképes 9 dollárt, amit az első három helyezett között osztunk majd szét (első: 5$, második: 3$, harmadik: 1$).
A későbbiekben kitalálunk majd valami bajnokság rendszert, vagy akár játszhatunk nevezős versenyeket, amin komolyabb díjak is összegyűlhetnek... ezt majd szavazásra bocsájtjuk itt a fórumon. Na meg persze ha van igény, mehet majd más játéktípus is... (PLO például).

Január 6. (kedd), 20:00, SPF Póker
NL Holdem, Poker Stars

(Aki még nem csatlakozott a klubhoz, az néhány poszttal feljebb olvashatja, hogyan tudja ezt megtenni.)

Ha van kérdés, ötlet, jöhet bátran...
:beerchug:
köszi a kezdeményezést, neveztem! :beerchug:

Köszi a kezdeményezést,a szervezést és a nyerményeket is :ok: A 10 perc vaktól megijedtem egy kicsit,de a vak tétek elég jól vannak elosztva :ok:

Köszönöm szépen! Ott leszek! :)

Idézetet írta: Powell Dátum január 03, 2021, 11:31:48
Köszi a kezdeményezést,a szervezést és a nyerményeket is :ok: A 10 perc vaktól megijedtem egy kicsit,de a vak tétek elég jól vannak elosztva :ok:

Slow, Regular, Fast, Hyper.... azt hiszem ezek a választható opciók, és rémlett, hogy a Slow nagyon lassú tud lenni még 3.000-es kezdő zsetonnál is. Szerintem ez így teljesen átlagos gyorsaság lesz. Esetleg majd kezdőzsetont lehet még emelni 5.000-re a későbbiekben, ha gyorsnak bizonyul így.

Sziasztok! Unibeten nekem jobb lett volna, bár végül is mindegy, mert melózom. Csak egy kérdés:január 6 az nem szerda?

Idézetet írta: tonijani Dátum január 03, 2021, 11:55:55
Sziasztok! Unibeten nekem jobb lett volna, bár végül is mindegy, mert melózom. Csak egy kérdés:január 6 az nem szerda?

Dede, elvileg javítva lett az eredeti posztban az elírás január 5-re! Valamiért az idézett szövegben még jan 6 van...  :)

Sajnos Unibeten én nem tudok versenyeket létrehozni, ott tárgyalni kell velük stb stb. Home Games-en viszont pár kattintás létrehozni egy személyre szabott versenyt.