Az Expekt a legjobb?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#15 szeptember 16, 2007, 11:45:49, Sabaria
Sziasztok!

Nem akarom lerombolni az expekt nimbuszát, de velem valami olyasmi történt a napokban, ami éppen az itt olvasottak miatt lepett meg.
Ha jól tudom, még szeptember végéig tart a 35 eurós bónusz akciójuk. Nos, én ezen a héten regeltem náluk, mindent úgy csináltam, mint annak rendje (és amely itt is le van írva az egyik fórumban). Hozzáteszem: a max összeget, 35 eurót fizettem be, ami még jó a bónuszra, mert találtam egy szeintem kedvező fogadást.
A levelemre, melyben a bónuszt igényeltem, a következő választ kaptam (csak a lényeg van itt):

"We can at this point unfortunately not give you the bonus, since your IP address is not showing in our system.
Please contact your internet provider, so they can open the IP address for you."  :-\

Vagyis: nem látják az IP címemet, és ezért nem tudják - pontosabban: nem akarják - utalni a bónuszt. Ilyenkor mi van? Tudtommal, ha be vagyok jelentkezve, látniuk kell az IP címemet, ez nem az internet szolgáltatómon múlik. Továbbá ahhoz, hogy két gép kommunikálni tudjon, eleve ismerniük kell egymás IP címét - vagyis az infó ott van a szerverükön, hiszen regeltem, befizettem. Hogy lássák is az IP-t, arról ők tudnának gondoskodni, nem én.

Korábban a sportingbet-en és a bwin-en regeltem, fogadtam is jó párszor, bónuszt is kaptam nem egyszer. Ezeknél az iodáknál, amelyekről sokkal több rosszat lehet hallani, soha nem volt ilyen problémám. Sőt, a sportingbetnél még olyan bónuszt is kaptam néha automatikusan, amelyekre nem is számítottam. Nem tudom mire vélni ezt az IP-cím őrületet. Biztos, hogy a valódi ok valami más. Személyes nem lehet, mert korábban az expekt-tel nem álltam kapcsolatban.

Három lehetséges megoldásra lehet tippelni (de egyelőre csak play money-ben, mert én se tudom a végeredményt  :icon_confused:)
1. Valamelyik ügyes honfitársunk magára haragította őket, és most minden magyart szívatnak. (Odds: 6,0)
2. Azt hiszik, hogy Ausztriától keletre azt se tudják, hogy az IP címet eszik-e, vagy isszák, és velünk mindent meg lehet etetni. (Odds: 5,0)
3. Nem jött be a számításuk, amit ettől a bónusz akciótól reméltek. Talán túl sokan elolvasták a részvételi feltételeket, és kevesen fizettek Moneybookers-en keresztül (ekkor ugyanis nem jár a bónusz). Annyira azért nem úriemberek (most finom voltam), hogy bevállalják a bukást, inkább elővették a B-verziót: "te vagy a hibás, user, miért nem mutatod az IP-det". Így lehet átveréssel a bevételt növelni.
Bocs az expekt-hívőktől, de ez utóbbit tartom egyébként a legvalószínűbbnek. (Odds: 1,5)
Szerintem minden infó, ami a bónusz kiutalásához kell, az már ott van az ő adatbázisukban, erre az én gépemen keresik. Jó, hogy a banki számlaszámomra nem kíváncsiak, vagy a gimnáziumi érettségim eredményére. Azzal bizonyíthatnám pl., hogy elmúltam 18.

Közben letelt a 48 óra. Úgy tűnik, erről a bónuszról már lemondhatok.  :'(

A következő dolgok miatt írtam ezt meg:
1. Nem szeretem, ha a magyarokat hülyének nézik (ld. szerdai EB-selejtező).
2. Figyelmeztetés mindenkinek, aki még ebben a hónapban szeretne regelni ennél az irodánál.
3. Tanácsot kérve - mit lehet ilyenkor tenni?
Szerintem Milánék tudják is ellenőrizni, hogy igaz-e, amit az expekt állít - hiszen ide is be vagyok jelentkezve. Egyébként: amikor ide regeltem (a Sportfogadáshoz), itt is egy külön pontban szerepelt, hogy az IP-cím továbbításra kerül. Miért az expekt-nél lenne másképp? Jó lenne, ha valamelyik admin megerősítene, hogy látható az IP-címem. Köszi.
4. Hogy föl ne robbanjak.

Bocsánat a terjengősségért, de rövidebben nem tudtam leírni.

Természetesen láttom az IP cimedet.

Nem tudom, hogy mit akar ezzel az Expekt.

HAPPY END!

Kösz a választ, Milan, egyébként sejtettem. Sőt, a levél elküldése után már én is láttam, a jobb alsó sarokban...

Úgy tisztességes, hogy beszámoljak a folytatásról: írtam a magyar nyelvű ügyfélszolgálatnak egy kicsit keményebb (nem durva) levelet. Ma délután megérkezett a számlámra a pénz.

Egyébként nehogy azt higgyétek, hogy én valami bónuszvadász vagyok, csak bosszantó lett volna, mert már bekalkuláltam a költségvetésbe. Tudom, hogy hosszú távon nem a bónuszból, hanem a pozitív mérlegből kell profitálni. Mert a bónuszok száma véges...

Szóval: lehet, hogy az expekt a legjobb iroda, de eddig ezt megerősíteni nem tudom - majd meglátjuk.

A legjobb fogadoirókát Horvátországban vannak.itt 1 vagy 2 tizeddel nagyobak az oddszok.csak a neten nem lehet rájuk fogadni ez a baj két fogadóiroda cimét tudom  favorit.hr és ps-kladionica.hr

Idézetet írta: booldi Dátum január 03, 2008, 17:46:47
A legjobb fogadoirókát Horvátországban vannak.itt 1 vagy 2 tizeddel nagyobak az oddszok.csak a neten nem lehet rájuk fogadni ez a baj két fogadóiroda cimét tudom  favorit.hr és ps-kladionica.hr

Persze a helyi irodáknál lehet, hogy találsz nagyobb oddsokat, viszont általában ezek elkérnek egy bizonyos kezelési költséget, amikor fogadsz.

Igy van Milan 5%-ot vonnak le.De a fogadási kombinációk szempontjábol a legjobb.16 kötés a max.de nekem az tetszik a legjobban benne hogy a kombibácios fogadásnál pl 2/5 az ugye 10 kombináció, nem 10szer X összeget fizetsz, hanem az egészért X összeget és ebből számolják ki a nyerményt.tehát van 5 kunád bemész és 5 kunából akár rakhatsz egy 2/16-os szelvényt.
Egyébként én most az expekt-en játszok.




Hogyan kérhetem a pénzem Moneybookersre az expektnél ezt válaszolták:


A moneybooker online fizető rendszert a következő feltételek teljesítése mellett lehet használni!

1. Minimum egyszer feltöltést kell végezni moneybookeren keresztül

2. A lehívott összegnek el kell érnie a minimum 6 EUR-ot ,maximum 1999 EUR lehet

3. A befizetett összeg és és a nyereményeknek kevesebb értékűnek kell lennie mint barmilyen bónusz ami jóváírásra került!


Ez magyarra lefordítva azt jelenti,hogy a bónuszpénzt nem lehet Moneybookersre lehivni,ugye? Marad nekem a banki átutalás,aminek a költségeit az expektnél a gyanútlan ügyfél fizeti meg...nem véletlen a kisbetűzés...

Sziasztok!

Van egy új promóció az Expekt-en:

Ha a Manchester United, Inter, Barcelona közül valamelyik veszít, a nagyobb ligákon belül elhelyezett nyertes végeredmény, illetve Félidő/Végeredmény fogadásokhoz 3 Euro-s tét felett ugyanennyit, max 20 Euro-t hozzáírnak.

Megtévesztő a magyar fordítás a feltételekre vonatkozóan:
"Abban az esetben ha a következő három csapatból az egyik (Manchester United, Inter, Barcelona) vesztesen kerül ki a Január 26.-án és 27.-én játszódó mérkőzésen, minden első fogadás nyereményéhez hozzáadunk 20 Eurót"

Ez angolul így hangzik(és ezt veszik alapul!):
"If at least one out of these three teams - Manchester United, Inter, Barcelona - lose their respective match between the 26th and 27th January, all first placed bets will, as stated above, be topped-up with the amount of the stake, up to €20"

Mintha nem stimmelne a fordítás... Nem először, de ennek ellenére az Expekt egy nagyon jó iroda és érdemes ezt az akciót is bepróbálni.

Idézetet írta: Betmen Dátum január 25, 2008, 17:04:18
Sziasztok!

Van egy új promóció az Expekt-en:

Ha a Manchester United, Inter, Barcelona közül valamelyik veszít, a nagyobb ligákon belül elhelyezett nyertes végeredmény, illetve Félidő/Végeredmény fogadásokhoz 3 Euro-s tét felett ugyanennyit, max 20 Euro-t hozzáírnak.

Megtévesztő a magyar fordítás a feltételekre vonatkozóan:
"Abban az esetben ha a következő három csapatból az egyik (Manchester United, Inter, Barcelona) vesztesen kerül ki a Január 26.-án és 27.-én játszódó mérkőzésen, minden első fogadás nyereményéhez hozzáadunk 20 Eurót"

Ez angolul így hangzik(és ezt veszik alapul!):
"If at least one out of these three teams - Manchester United, Inter, Barcelona - lose their respective match between the 26th and 27th January, all first placed bets will, as stated above, be topped-up with the amount of the stake, up to €20"

Mintha nem stimmelne a fordítás... Nem először, de ennek ellenére az Expekt egy nagyon jó iroda és érdemes ezt az akciót is bepróbálni.

Igen valóban megtévesztő ez a két ellentétes szöveg, de biztos vagyok benne, hogy az angol változatát veszik alapul.
Tehát igy szól a promoció:

Ha elhelyezzel egy fogadást végeredménnyel, vagy félidő/teljes játékidő fogadást, minimum 3 euró téttel, a hétvégi Premier League, FA-cup, Serie A és Primera mérkőzésein, s ez az első fogadásod nyertes, akkor bónuszként a feltett tét teljes értékét megkapod, egészen 20 euróig.

Idézetet írta: Milan Dátum január 26, 2008, 08:23:29
Idézetet írta: Betmen Dátum január 25, 2008, 17:04:18
Sziasztok!

Van egy új promóció az Expekt-en:

Ha a Manchester United, Inter, Barcelona közül valamelyik veszít, a nagyobb ligákon belül elhelyezett nyertes végeredmény, illetve Félidő/Végeredmény fogadásokhoz 3 Euro-s tét felett ugyanennyit, max 20 Euro-t hozzáírnak.

Megtévesztő a magyar fordítás a feltételekre vonatkozóan:
"Abban az esetben ha a következő három csapatból az egyik (Manchester United, Inter, Barcelona) vesztesen kerül ki a Január 26.-án és 27.-én játszódó mérkőzésen, minden első fogadás nyereményéhez hozzáadunk 20 Eurót"

Ez angolul így hangzik(és ezt veszik alapul!):
"If at least one out of these three teams - Manchester United, Inter, Barcelona - lose their respective match between the 26th and 27th January, all first placed bets will, as stated above, be topped-up with the amount of the stake, up to €20"

Mintha nem stimmelne a fordítás... Nem először, de ennek ellenére az Expekt egy nagyon jó iroda és érdemes ezt az akciót is bepróbálni.

Igen valóban megtévesztő ez a két ellentétes szöveg, de biztos vagyok benne, hogy az angol változatát veszik alapul.
Tehát igy szól a promoció:

Ha elhelyezzel egy fogadást végeredménnyel, vagy félidő/teljes játékidő fogadást, minimum 3 euró téttel, a hétvégi Premier League, FA-cup, Serie A és Primera mérkőzésein, s ez az első fogadásod nyertes, akkor bónuszként a feltett tét teljes értékét megkapod, egészen 20 euróig.

Most komolyan bezavarodtam. Most nem csak akkor kapod a tétet meg, ha azon csapatok közül valamelyik veszit?


Ez majdnem olyan mint a gb-en a teniszes dolog. Még a végén Tsonga nyer ők meg kaszálnak csomót :D de még ha Djokovic akkor is szerintem.

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Expektről mennyi idő alatt érkezik meg a pénz a számlára? VISA kártyára igényeltem, a feldolgozásról már kaptam emailt, de a pénz sehol.... Ennek már 6 munkanapja.

Idézetet írta: Várda64 Dátum február 20, 2008, 05:12:59
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Expektről mennyi idő alatt érkezik meg a pénz a számlára? VISA kártyára igényeltem, a feldolgozásról már kaptam emailt, de a pénz sehol.... Ennek már 6 munkanapja.

Szerintem ma, vagy holnap meg kell kapnod a pénzt. Nekem olyan 4-5 nap alatt küldik, de van amikor hamarabb is.

Köszönöm gyors válaszod!
Várom a pénzt!
Üdv!