OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: TiB Dátum április 29, 2021, 10:31:20
Nem reklámozni akarom az Ncore-t ;D csak most meghívóképes rangom van :D és még van egy csomó meghívóm, ha esetleg kell még valakinek.

Vagy 5 éve raktak ki mert nem léptem be 90 napig.

Idézetet írta: sleve Dátum április 30, 2021, 21:46:38
Vagy 5 éve raktak ki mert nem léptem be 90 napig.

Ha szeretnél nagy visszatérést, még van meghívóm. :)

Idézetet írta: TiB Dátum április 30, 2021, 23:21:11
Ha szeretnél nagy visszatérést, még van meghívóm. :)

Kössz, nem a régit adják vissza! Meg vagyok sértődve.  ;D

Lenne egy kérdésem, amit nem értek. Miért nincs a kocsikban olajszint kijelzés? Minden jelez, benzin, merre van az anyósom, minden szart, de az olajat nem. Nem lehet mérni és kijelezni?

Tegnap baseballt néztem, és mondtak egy nagyon érdekeset, bele sem gondoltam eddig:

Azt mondta a koma, hogy szinte a baseball az egyetlen  sport, amiben mondjuk egy 50-60 évvel ezelőtti csapat fel tudná venni a versenyt a maiakkal, ha képzeletben áthelyeznénk az időben. Sőt, akkor nagyobb pályák voltak, egy homért nehezebb volt ütni.

Gondolkodtam, és tényleg.

Bódi Sylvi a mellével hergel.

Idézetet írta: TiB Dátum május 01, 2021, 11:21:40
Lenne egy kérdésem, amit nem értek. Miért nincs a kocsikban olajszint kijelzés? Minden jelez, benzin, merre van az anyósom, minden szart, de az olajat nem. Nem lehet mérni és kijelezni?
Nekem Peugeot 2008 van, most lesz 7 éves, még az első kiadás, új vétel. Sok városi használat és kb. 2 éve egyszer kiírja, hogy kevés az olaj. Benzinkút, kis várakozás, ellenőrzés, 1 liter utántöltve. Úgy másfél hónap múlva jött az éves kötelező szerviz, kérdezem a szervizvezetőt, hogy ez mi volt. Válasz: Ja, ezt nem tudtam? 4,5 liter olaj megy bele és ha 1 liter elfogy (vagyis lemegy a szint) figyelmeztet. Azóta mindig van nálam olaj és tavaly meg idén is szinte ugyanakkor jelzett.

Idézetet írta: TiB Dátum május 01, 2021, 11:21:40
Lenne egy kérdésem, amit nem értek. Miért nincs a kocsikban olajszint kijelzés? Minden jelez, benzin, merre van az anyósom, minden szart, de az olajat nem. Nem lehet mérni és kijelezni?

Milyen kocsid van? Enyimbe van kijelzés (clio II).

Idézetet írta: sleve Dátum május 03, 2021, 07:54:55
Milyen kocsid van? Enyimbe van kijelzés (clio II).

Fabia II és úgy megette az olajat, mint a húzat egyetlen jelzés nélkül.

Idézetet írta: TiB Dátum május 03, 2021, 09:27:19
Fabia II és úgy megette az olajat, mint a húzat egyetlen jelzés nélkül.

Van azon a kis pálcán amit kihúzol min. max. csak húzogatni kell naponta  ;D ;D ;D

Idézetet írta: gerry Dátum május 03, 2021, 12:32:01
Van azon a kis pálcán amit kihúzol min. max. csak húzogatni kell naponta  ;D ;D ;D

Még egy dolog amit huzogatnom kell, karácsonyra 40es karom lesz :D



Piszok gyorsan és egyedi technikával fut, meg a haja is milyen, de a körmei? WOW ;D Egy liftet alig tud felküldeni a másodikra.

https://youtu.be/vOCzOm0ytUM

Nagyon érdekes video, egy baja van, hogy nem 30 évvel korábban láttam.
Minden csapatomban én rúgtam a szabikat, de ez új volt nekem.
Kipróbáltam a múltkor, a negyvenedik lövés már egész jól ment :-))), tényleg hatékony.

https://m.youtube.com/watch?v=PhgCddJBG9A