Felett 1.0 (Gólok száma az 1. félidőben (goal line))

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Habár eleinte hadilábon álltam az 1. félidős gólokkal, mára kicsit kifinomultabb lett a szaglásom ezzel kapcsolatban.

Nem fogok itt LSP-t és ROI-t vezetni, úgy is a tapasztaltabbak számára látható lesz a megéri vagy nem éri meg kategória.

Valószínűleg olyan mérkőzések tippjei fognak itt helyet kapni, ahol mindenképp számítok 1 gólra ezért a vezértipp a Felett 1 lesz, mert itt igencsak tetszenek a szorzók, ( 1 gólnál a tét vissza jár)  esetleg a picit gyengébbeknél a Felett 0,5-öt  is bepróbálom.

Az is elő fog fordulni hogy egy-egy 2. félidős gólt is bedobok ha épp ebben a naplómban vagyok és ide tudom a leghamarabb beilleszteni a hirtelen jött felismerést.

Előzetes és élő tippek fognak itt keveredni napról napra szebb fényben, mert még egyenlőre az első félidős statos oldalakat nem is böngésztem, de előbányászok párat ha az időm engedi....

Az addigi átlagszorzót és eredményességi mutatót azért oda fogom rakni az eredmény után...

1 tippem a Francia 2-ből jött, mert az Istres sem elhanyagolható hazai pályán kapott vagy rúgott gólokban, de a Tours 1., 2. félidős egyaránt és szinte elhanyagolható a hiba százaléka ez ügyben. Megérdemlik a Felett 1-et 1,80 -ért , ugye ha csak 1 gól jön össze, jön a tét vissza.

1    Felett 1.0    Istres v Tours                                                                        ( 1-0)
(Gólok száma az 1. félidőben (goal line))    14/02/2014    Egyik sem    1.80    Függőben

2. tippem emlékezet és böngészés alapon született, nem olyan erős mint az előző, de 1 gól be fog esni félidőig.....

1    Felett 1.0    AC Milan v Bologna
(Gólok száma az 1. félidőben (goal line))    14/02/2014    Egyik sem    1.75    Függőben



Katari S Liga

1    Felett 1.0    Al-Ahli Doha v Qatar SC Doha                                   ( 0-0)  1-1
(Alternatív gólok száma az 1. félidőben (goal line))    14/02/2014    Egyik sem    1.60    Függőben

1    Felett 1.0    Al-Sadd SC v Al Gharafa                                              (2-1)  4-2
(Alternatív gólok száma az 1. félidőben (goal line))    14/02/2014    Egyik sem    1.70    Függőben

18. min

1    Felett 0.5    Dordrecht 90 v Ajax - tartalékos
(1. félidő gólok)    14/02/2014    Egyik sem    1.50    Függőben

7. min 0-0

1    (Current Score 0-0) Over 1.0    PSG v Valenciennes                             1-0
(Gólok száma az 1. félidőben (goal line) - további piacok)    14/02/2014    Egyik sem    1.675    Függőben

Ezt muszáj betolnom ide , hogy egy kicsit zöldüljön a napló  :laugh:

1    Felett 1.5    Atletico Madrid v Valladolid
(2. félidő góljai)    15/02/2014    Egyik sem    1.80    Függőben