Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 33 vendég van a témában


Sziasztok!

Eddig még csak a lakcímem volt verifikálva a skrillnél, de most nem enged depozni, és pénzt küldeni sem. Igazából számítottam rá, hogy ez előbb utóbb befog következni. De előre nem akartam magam jobban verifikálni ameddig így is működött a dolog.
Azt szeretném tőletek kérdezni, hogy ugye bár, ha a bankártyát verifikálják, egy kisebb random összeget levesznek a kártyádról, és azt neked a bankodtól meg kell tudnod, hogy mennyi volt pontosan, mert hogy ők ezt euroban tették meg, ez a tranzakció mindig euroban történik , akkor is ha a skrill számla dolláros?
A bankszámlám verifikálása a swift és iban kód megadását követően, milyen forgató könyvet követ?

Mi közben keresgéltem a skrill helpjén találtam egy ilyet: "Banker's Confirmation" , le lehet tölteni egy forma nyomtatványt, amit a bankodnak kell kitölteni, ezt csak érdekesség képen kérdem, mikor van erre szükség, miért -mihez kérnek ilyet?

( Az account limitemre gyakran ránézek, most 29.000 $ és 25.000$ a hátrelévő limit, de hogy a 90 nap mit jelent azt nem értem pontosan, melyik 90 napra vonatkozik, és mi történik, ha letelt ez az idő....?)

Köszi az infót, ha valaki írna! Üdv!

Miért van az h pénteken 150.000et simán kiutaltam a számlámra ma pedig ha 100.000 Ft felett szeretnék kiutalni a akkor bankszámla ellenőrzést kérnek?

Elérted a 90 napos pénzkorlátod. Ellenőrzés után megnő.

Sziasztok!

Nekem egy olyan problémám van, hogy tegnap akartam utalni a skrillre, de mivel már egy ideje nem használtam nem tudtam, hogy a régi Unicredites bankszámlaszám megszűnt.. én pedig arra utaltam pénzt..  :bash:
Ma reggel le is ment a számlámról a pénz, és arra lennék kiváncsi, hogy mikor kapom vissza a pénzem és mennyit?
Ha egyáltalán visszakapom? :D
Írtam a skrill oldalán emailt, 24 órán belül elvileg válaszolnak, de nemtudom ilyenkor hogy megy..
Kell valahol még jeleznem, vagy visszaküldik maguktól esetleges kezelési költségek levonása után? :-)
Remélem tudtok segíteni! Előre is köszönöm!

Haverom nyitott skrill számlát és adtam neki kölcsön egy kis pénzt. Skrillen keresztül küldtem természetesen. Ma belépett a fiókjába és a skrill lenullázta a számláját. Végignéztem a historyt és csupán az általam küldött pénz található a tranzakciók között. Ilyet más is tapasztalt?

Mi célból nyúlják le a szemetek más pénzét???

Na az én problémám szerencsére megoldódott, ma vissza is küldték. De mivel K&H-s vagyok így kártyáról nemtudok befizetni bet365-re..
Régen pedig használtam a Skrill-t a Moneybookers-es korszakban, de most Drogos hozzászólása elbizonytalanított, hogy azon keresztül utaljak-e.
Már nem olyan megbízható oldal mint régen?

Idézetet írta: pappy91 Dátum május 14, 2014, 17:07:36
Na az én problémám szerencsére megoldódott, ma vissza is küldték. De mivel K&H-s vagyok így kártyáról nemtudok befizetni bet365-re..
Régen pedig használtam a Skrill-t a Moneybookers-es korszakban, de most Drogos hozzászólása elbizonytalanított, hogy azon keresztül utaljak-e.
Már nem olyan megbízható oldal mint régen?

Nekem eddig nem volt vele semmi bajom, de most, hogy haveromnak nullázták a számláját és még mindig nem válaszolták emailen, kicsit felbosszantott...  :bash:

Sziasztok!
Ha no gambing-et jelöltem be akkor azt, hogy lehet inaktiválni?!

Meg tudná adni valaki az emailcímüket? Mert kt napja írtam nekik a webes felületükről üzenetet, válasz persze nem érkezett....
Ennyire esik a skrillnél a színvonal?  :bash:

Idézetet írta: drogos Dátum május 16, 2014, 17:10:28
Meg tudná adni valaki az emailcímüket? Mert kt napja írtam nekik a webes felületükről üzenetet, válasz persze nem érkezett....
Ennyire esik a skrillnél a színvonal?  :bash:

Innen kaptam tőlük leveleket: [email protected] ; [email protected] ; [email protected]

Én azt szoktam ilyen esetekben, ha gondom van valamelyik netes céggel. hogy az összes fellelhető e-mai címükre elküldöm a levelem. Általában bejön.

Idézetet írta: Gake Dátum május 17, 2014, 09:40:28
Innen kaptam tőlük leveleket: [email protected] ; [email protected] ; [email protected]

Én azt szoktam ilyen esetekben, ha gondom van valamelyik netes céggel. hogy az összes fellelhető e-mai címükre elküldöm a levelem. Általában bejön.

És hogyan szólítod meg őket?
Dear No-Reply?

Az utolsó elérhetőségük, amit a jelek szerint olvastak a [email protected]. haha

Idézetet írta: Knapp Dátum május 17, 2014, 11:04:42
És hogyan szólítod meg őket?
Dear No-Reply?

Az utolsó elérhetőségük, amit a jelek szerint olvastak a [email protected]. haha

;D Én nem Dear No-Reply -nek szólítanám őket,  ha nekik írnék, akkor a Dear Support v. Dear Customer v. egyszerűen Dear Skrill Team lenne a megszólítás.

A jelek szerint az utolsó sorodat olvasva Dear Verification lenne a helyes, hmmm... :-\ nem tudom  ::)

Bár az utolsó verification levelük a [email protected] - ról jött.
Így most már természetesen írnék nekik az általad megadott e-mai címre is. :great:
:beerchug:

Egy probát meg ér, ha nem is vagy vip. [email protected]
Ők gyorsan válaszolnak.

Jol latom, hogy mar nem tudod igazolni a lakcimed illetve limitet novelni azzal, hogy kuldenek egy levelet a cimedre? Feltolttem az okmanyok-at, de 2 hete semmi valasz.

Az én problémám elvileg megoldódott, bár kénytelen vagyok jóhiszeműen elfogadni a Skrill válaszát. A válasz szombaton jött (spamek közé került). Én szerdán írtam nekik...
Azt írták, hogy mivel a barátom (akinek küldtem) nem "fogadta el" 14 napon belül [ the beneficiary has not accepted it within 14 days.<- már ha jól értem] , ezért törölték a tranzakciót. Tehát gondolom ez azt jelenti, hogy visszakerült a számlámra. Ezt leellenőrizni nem tudom, mert a historyban nem szerepel és a kis pénzem ellenére elég nagy a pénzmozgás a skilles számlámon, így tényleg nem tudom megmondani. De érzésre én is azt mondom, hogy kreditálták. Más kérdés, hogy szerintem ilyen esetben jobb lenne a LOG-ban feltüntetni.

Más kérdés: tudja valaki, hogy lehet elfogadni? Mert én azt hittem, hogy ha valakinek küldök pénzt, akkor az automatikusan azt jelenti, hogy el is fogadja. Mert én pl amikor nyertem skrilles nyereményt a Sportfogadas.org-on, akkor sosem kellett semmit sem akceptálnom.

Köszi a választ!