Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 42 vendég van a témában


Idézetet írta: LanMaffia Dátum szeptember 20, 2014, 22:48:30
Na de jó, hogy ezt megtudtam, még hátha le lehet mondani. A mostani kártyámnak valami 3.600 az éves díja, és azt mondta az ügyintéző, hogy mivel ilyen sokat használom a kártyám, érdemes lenne egy ilyen Maestro-ra váltani, mert az meg pont ezért lenne, és ilyen használat mellett meg ingyenes. Persze ezen használatok lazán fele online vásárlás.

Mármint bukiknál meg külföldre nem megy vele lóvé.
Belföldön meg passz..
Inkább válts bankot, kártya dijak otpnél veszet magasak.

Na sikeresen megérkezett a kártya. Az lenne a kérdésem, hogy a PIN-kódot utána küldik külön levélben? Kb. hány nap míg megérkezik?

Ehhez van külön skrill kártyás téma, ott megtalálod a választ, nem rég írtam le.  :cya:

Idézetet írta: Tomikaa Dátum szeptember 21, 2014, 12:24:39
Ehhez van külön skrill kártyás téma, ott megtalálod a választ, nem rég írtam le.  :cya:

Köszönöm és elnézést.  :D

Az viszont korrekt, hogy hitelesíteni akarom a bankkártyámat (nem a Skrill Card-ot) és "transaction failed" fogad...

Non-gamblinként hitelesitsd, utána meg feltöltésnél válassz gamblinget.

#1776 szeptember 22, 2014, 12:33:33, benedek185
Idézetet írta: vmlinuz Dátum szeptember 22, 2014, 08:01:12
Non-gamblinként hitelesitsd, utána meg feltöltésnél válassz gamblinget.

Akkor is "failed" fogad. Mindegy, majd megpróbálom máskor. Annyira nem sürgős végülis, mert kártyával is több, mint 900 k-t tölthetek fel, gondolom a Skrill Card miatt, meg az identity verifikálás miatt emelték meg.  :)

Hello! Vki tudna segíteni? Előző hét csütörtökön töltöttem (volna) fel pénzt bet365re skrillen keresztül, de nem érkezett meg se betre, se skrillre, illetve skrillen az utalás állapotát "in progress"-ként jelöli és a bankszámlámról viszont lehúzták a pénzt, szóval lóg a levegőbe, de meddig? Pénteken írtam nekik levelet, még nem válaszoltak. Történt mér vkivel hasonló?

23/09/2014 11:01    Withdrawal    Bank transfer

Ez a withdraw 13:45-kor érkezett be a Raiffeisenes számlámra. (A Skrill is Raiffeisenes számlát használ a küldéskor, így ez bankon belüli utalás. Mondjuk azt nem értem, hogy amikor fogadniuk kellene a depositot, miért kell köcsögölni a német számlával, de biztos megvan az oka, mondjuk engem nem érint, csak furcsa)

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 03, 2014, 17:57:04
Ezt én is megszívtam, de állítgatás helyett a forint Skrill számla mellé nyitottam egy eurós Netellert.
Mivel magyar ügyfélként néhány helyen csak forintban játszhatsz, illetve ahogy Irtis írja, nem engednek devizanemet váltani egy meglévő számla esetében, így szükség lehet forint- és euró pénztárcára is.

Most már tudatosan használom a kettőt és ezen is lehet keresni, mert legalább nincs kényszerből váltás, mikor pénzre van szükség: ha gyenge a forint, akkor inkább eurót költök, ha erős a forint, akkor inkább forintot.
Persze a hátránya az, hogy a két pénztárca között nehéz az átjárás.

Csak nincs FT-os skrill card, pedig az lenne a legjobb.

Újra adathalász e-mail, figyeljetek:


Idézetet írta: benedek185 Dátum szeptember 25, 2014, 20:52:16
Mikor kaptál ilyen emailt?
Ma délután, de kb 3 havonta jön egy ilyen.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum szeptember 25, 2014, 19:30:50
Újra adathalász e-mail, figyeljetek:

Ugyanez jött nekem is, de szerencsére a spambe tette a gmail, így gyanús lett. A feladót megnézve pedig kiderült számomra is, hogy nem kell komolyan venni.

Nekem egyszerre jött netellerre és skrillre  :D Profik, vérprofik  :)