OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Csalás az egész magyartermékharsona.hu. A b*zi ET 2-3 másodpercenként kap szavazatot. Ha annyi látogatója van az oldaluknak havonta, mint amennyi szavazatot hamisitanak, akkor megeszem a nkie papucsot. :bash:

vmlinuz!

Hova lett Gyují!? Vagy, hogy írják a kissrác nevét.. De ugye jól láttam, hogy ő volt az a Malcolm in the middle sorozatból?

Beteg egy sorozat az tény, de imádom ;D

Idézetet írta: Gery185 Dátum december 14, 2009, 20:53:39
vmlinuz!

Hova lett Gyují!? Vagy, hogy írják a kissrác nevét.. De ugye jól láttam, hogy ő volt az a Malcolm in the middle sorozatból?

Beteg egy sorozat az tény, de imádom ;D
Igen, ő volt az, Dewey. Nekem kedvenc sorozatom, nem is tudom hányszor láttam az összes részt már :great:
Most lecseréltem Phil Hellmuthra ;) Nem azért, mert tudok pokerezni, hanem mert káromkodok én is közben, főleg egy-egy bad beatnél

Srácok, nem tudom, hallottátok-e Tiger Woods esetét(kurvázott Vegasban, megcsalta az asszonyát, összevesztek, fának hajtott és folyamatosan kerülnek elő a szeretői..)
Azt hiszem, most fény derült a titokra, a siker titkára, ami csak ennyi:

Hétvégenként ugorjunk el Vegasba, béreljünk 15 luxus-kurvát és máris a világ legjobb golfozójává válhatunk :fumator:
Tiger-nek minden téren megvan a lukérzéke és úgy néz ki 18 luk alá sose ad ;D

Nem tom ki mennyire szereti a videojátékokat, de most jelent meg a legújabb Tiger Woods játék...
Nézzétek meg a borítóját ;D

Sziasztok Srácok!

Ingatlan joggal kapcsolatos kérdésem van. Bevállaljátok?

Idézetet írta: TiB Dátum december 20, 2009, 11:26:53
Nem értek a joghoz, de 4 kopasz ukrán előbb kirak valakit, mint egy kilakoltatási végzés ;D

Szerintem írj Szigonak privátot.

Na, ez biztos TiB, mármint a 4 ukrán!  ;D Köszi a tanácsot, bár nem tudom zaklassam-e, szerintem örül, ha nem kell a vizsga után joggal foglalkoznia. Töltödnie kell ez kétségtelen  :redchug:;D

Dobj csak egy privit, és meglássuk. Minden jogterülethez amúgy sem értek ;D

Okés, köszi, ment a halmaz / betű / !   ;)

#624 december 24, 2009, 23:49:15, csacsa44
Egy kis segítség az elemzőknek / is /....

Meteorológiai kifejezések magyarázata


Területi lefedettségre vonatkozó kifejezések

Egy-két helyen:   az adott terület kevesebb, mint 2 %-án előforduló jelenség
Néhol:   az adott terület 2-5 %-án előforduló jelenség
Helyenként:   az adott terület 5-15 %-án előforduló jelenség
Elszórtan:   az adott terület 15-35 %-án előforduló jelenség
Szórványosan:   az adott terület 35-50 %-án előforduló jelenség
Több helyen:   az adott terület 50-65 %-án előforduló jelenség
Többfelé:   az adott terület 65-80 %-án előforduló jelenség
Sokfelé:   80-95 %-án előforduló jelenség
Országszerte:   az ország területének több mint 95 %-án előforduló jelenség

Felhőzetre vonatkozó kifejezések

Felhőtlen:   nincs felhő az égen
Derült:   az ég kevesebb, mint egy nyolcadát takarja felhő
Kissé felhős:   az ég 2 vagy 3 nyolcadát takarja felhőzet
Közepesen felhős:   az égbolt felét takarja felhőzet
Felhős:   az ég öt nyolcadát takarja felhőzet
Erősen felhős:   az ég hat-hét nyolcadát takarja felhőzet
Borult:   a teljes égboltot felhőzet borítja
Időnként megnövekszik a felhőzet:   a teljes időszak legalább 80 %-ában süt a nap, a felhőzet egyszerre az ég legfeljebb 50 %-át takarja
Időnként erősen megnövekszik a felhőzet:   a teljes időszak legalább 70 %-ában süt a nap, a felhőzet egyszerre az ég legfeljebb 80 %-át takarja
Többször erősen megnövekszik a felhőzet:   a teljes időszak legfeljebb 50 %-ában süt a nap, a felhőzet egyszerre az ég legfeljebb 80 %-át takarja
Gyakran erősen megnövekszik a felhőzet:   a teljes időszak legfeljebb 30 %-ában süt a nap, a felhőzet egyszerre az ég legfeljebb 80 %-át takarja
Többnyire erősen felhős lesz az ég:   az időszak legalább 80 %-ában erősen felhős az ég
Túlnyomóan borult lesz az ég:   az időszak legalább 90 %-ában borult az ég
Változóan felhős lesz az ég:   a felhőzet térben és időben erősen változó képet mutat, mennyisége a kissé felhős és az erősen felhős között változik
Több-kevesebb napsütés:   a terület egészén várható napsütés, amely azonban egyes helyeken jelentősen eltérhet
Felszakadozik a felhőzet:   kezdetben erősen felhős vagy borult az ég, majd a zártság megszűnik, szakadozottá válik a felhőzet
Elvékonyodik a felhőzet:   a teljes időszakban erősen felhős vagy borult az ég, de a felhőzet vastagsága csökken, a nap már átsüt rajta
Szűrt napsütés:   erősen felhős vagy borult az ég, de a felhőzet szinte kizárólag magas szintű felhőkből áll, a nap átsüt rajta

Szélre vonatkozó kifejezések

Időnként:   A teljes időszak legfeljebb 20-30 %-ában előforduló jelenség
Többször:   A teljes időszak 50-70 %-ában előforduló jelenség
Gyakran:   A teljes időszak több mint 70-%-ában előforduló jelenség

Csapadékra vonatkozó kifejezések

Jelentéktelen eső:   kevesebb, mint 1 mm
Jelentéktelen havazás:   kevesebb, mint 1 cm
Kisebb eső:   1-2 mm
Kisebb havazás:   1-2 cm friss hó
Nem számottevő:   kevesebb, mint 5 mm eső
Jelentős eső:   legalább 10 mm
Jelentős havazás:   legalább 10 cm friss hó

Hőmérsékletre vonatkozó kifejezések

Többnyire:   a terület legalább 80-90 %-án bekövetkező jelenség
Általában:   a terület legalább 80-90 %-án bekövetkező jelenség

A jelenség bekövetkezési lehetőségére vonatkozó kifejezések

Lesz:   100 %
Várható:   70-95 %
Valószínű:   50-70 %
Előfordulhat, kialakulhat:   30-50 %
Lehet:   10-30 %
Nem valószínű:   0-10 %
Nem várható:   0-5 %
Nem lesz:   0 %



Az miért van, hogy egyre gyakrabban  fagy le az oldal? Legalábbis nekem...Leginkább mikor hozzászólást írok vagy a chat közben. Valami vagy valaki nagyon leterheli szervert? :o :)

Nem tudom mi lehet a gond. Milyen böngészőt használsz? Lehetséges, hogy az animált ikonok okozzák a fagyást hozzászólás irása közben, pedig most jóval kevesebb jelenik meg egyszerre, mint régebb. A másik lehetőség a flash animáció lenne, az új flash playert eléggé elszarták.

Nálam is jelentkezik hsz küldésénél, általában "a munkameneted lejárt a hozzászólás irása alatt" hibaüzenettel, a hozzászólás pedig eltűnik, és kiirja hogy adjak cimet az uj témának. Ha a "vissza" gommbal visszalépek, akkor viszont visszakapom a hsz-em teljes szövegét. Azt viszont nem értem, hogy régen bejelentkeztem egyszer, a mindörökké vagy bejelentkezve marad ennyi ideig "0" választással, és utánna nem kellett. Most viszont minden alkalommal be kell jelentkezzek ha elinditom a böngészőt, pedig a cookie-k is engedélyezve vannak (win7, avant browser).

Véletlenül nincs olyasmi beállitva, hogy a böngésző bezárásakor törölje a cookiekat?

Valaki Segítsen pls!

Hogyan tudok már létező témában szavazást indítani?

Előre is köszi.