Winmasters Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Salvio Dátum október 17, 2015, 17:33:50
Másnál is akadozik az oldal?
Engem vagy be se enged érvénytelen felhasználónév vagy jelszóra hivatkozva, vagy ha be is enged nem látszik az egyenlegem, tehát használhatatlan.

Szerk: Már megjavult

Nekem is folyamatosan problémám volt tegnap, vért izzadtam mire 1-1 élőt elhelyeztem. Most meg már be sem enged. Más be tud legalább jelentkezni?

Idézetet írta: Coraggio Dátum október 18, 2015, 19:15:58
Nekem is folyamatosan problémám volt tegnap, vért izzadtam mire 1-1 élőt elhelyeztem. Most meg már be sem enged. Más be tud legalább jelentkezni?

Most be tudtam lépni, de elég lassú megint az oldal, az egyenleg is csak egy kis várakozás után jelenik meg, azt hittem be se tölt mint tegnap.

Szeretjük az oldalt, mert csak 5 tipp 1 nap és olyan lassú, hogy megóvnak az élőzéstől. Örülj neki... ;)

Dobtam nekik egy levelet, és gyorsan válaszoltak is:

"Regarding the problem you have faced we would like to thank you for bringing this into our attention. We can confirm that an unexpected technical problem occurs. Our technical department is working on it.We kindly ask you for your patience and we apologize for any inconvenience this might have caused."

Tehát technikai problémával küzdenek a fiúk és dologoznak rajta.

Friss ajánlat:
"Fizessen be 3.000 Ft-ot és Öné az 50%-os, akár 9.000 Ft bónusz a 10RELOAD9K kóddal!"

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum október 21, 2015, 17:50:19
Friss ajánlat:
"Fizessen be 3.000 Ft-ot és Öné az 50%-os, akár 9.000 Ft bónusz a 10RELOAD9K kóddal!"

Nekem ugyanez az ajánlat két hete jött.
Elvileg 30 nap van a kiforgatásra és erre írtam, hogy az" apróbetűs" rész alapján már az élő fogadások sem számítanak bele! (a kezdőbónusz feltételein túl)

    Nos egy piros pont az irodának, kaptam egy 3000 Ft-os freebetet a hétvégi technikai problémák miatt, mindenféle befizetési kötelezettség nélkül.

    A megforgatása sem vészes, a lényeg:
    * 30 napon belül 3-szor kell megpörgetni legalább 1,80-as oddson, multi fogadás esetén az egyes eseményeknek leglább 1,20-nek kell lennie.
    * Viszont élő és ázsiai nem számít bele a forgatásba.

    Asszem ennyi a lényeg, nézzétek meg biztosan más is kapott ilyen ajánlatot.

Idézetet írta: Coraggio Dátum október 23, 2015, 15:09:44
    Nos egy piros pont az irodának, kaptam egy 3000 Ft-os freebetet a hétvégi technikai problémák miatt, mindenféle befizetési kötelezettség nélkül.

    A megforgatása sem vészes, a lényeg:
    * 30 napon belül 3-szor kell megpörgetni legalább 1,80-as oddson, multi fogadás esetén az egyes eseményeknek leglább 1,20-nek kell lennie.
    * Viszont élő és ázsiai nem számít bele a forgatásba.

    Asszem ennyi a lényeg, nézzétek meg biztosan más is kapott ilyen ajánlatot.

Én csak egy ezrest kaptam.

Én is kaptam egy ezrest, de úgy, hogy be se léptem oda a hétvégén.

Köszi WM !

Tegnap fizettem be nagyobb összeget, erre ma ez az üzenet fogad a honlapon:

"TÁJÉKOZTATÁS

Tájékoztatjuk a felhasználót, hogy a jelen honlapon közzétett tartalom, mint elektronikus hírközlő hálózat útján közzétett adat ideiglenes hozzáférhetetlenné tételét a Nemzeti Adó- és Vámhivatal 3056092454 számú határozatával, 90 napos időtartamra elrendelte. Az ideiglenes hozzáférhetetlenné tétel elrendelésére tiltott szerencsejáték szervezés miatt került sor. Az ideiglenes hozzáférhetetlenné tétel elrendelésének jogalapja a szerencsejáték szervezéséről szóló 1991. évi XXXIV. törvény 2. § (2) bekezdése, 37. § 14. pontja, illetve 36/G. § (1) bekezdése."

:great:


Idézetet írta: Subi28 Dátum október 25, 2015, 11:01:14
Tegnap fizettem be nagyobb összeget, erre ma ez az üzenet fogad a honlapon:

"TÁJÉKOZTATÁS

Tájékoztatjuk a felhasználót, hogy a jelen honlapon közzétett tartalom, mint elektronikus hírközlő hálózat útján közzétett adat ideiglenes hozzáférhetetlenné tételét a Nemzeti Adó- és Vámhivatal 3056092454 számú határozatával, 90 napos időtartamra elrendelte. Az ideiglenes hozzáférhetetlenné tétel elrendelésére tiltott szerencsejáték szervezés miatt került sor. Az ideiglenes hozzáférhetetlenné tétel elrendelésének jogalapja a szerencsejáték szervezéséről szóló 1991. évi XXXIV. törvény 2. § (2) bekezdése, 37. § 14. pontja, illetve 36/G. § (1) bekezdése."

:great:

Mi a gond?

https://www.winmasters.com/hu/sportfogadas


Szkrilles befizetésre lehet igényelni a sportfogadási bónuszt?

Idézetet írta: sade63 Dátum október 25, 2015, 13:18:46
Szkrilles befizetésre lehet igényelni a sportfogadási bónuszt?

Igen lehet.

Jó tanács figyeljetek a 20 napos és az ötszörös vagy hétszeres  forgatásra, mert ez történik:

"
Tájékoztatjuk, hogy a Sportfogadás oldalon nyert promóciós bónusz megforgatására 20 nap állt rendelkezésre. Mivel nem sikerült a bónuszt megforgatni a megadott időn belül, az lejárt és törlődött számlájáról. "

Brutális követelmény...