ATP - Párizs

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: sparco Dátum november 03, 2012, 16:15:40
Már bocs, de mi az hogy "ilyen" játékkal? Olyanra gondolsz, amivel lecsapja passzív Simont egész meccsen?:D (nem csak arra gondolok h brutálisan szervál)  Lehet Murray nem adott bele 100%-ot, de ha láttad ezen a héten többször játszani, akkor nem veheted el az érdemeit, amit itt művelt. Meccs előtt 1.7 re tipeltem Jano oddsát, erre 2.4... nem tudom a bukik mit gondoltak. Jano nem egy meccsen bravúrozott mit Rosol, hanem zsinórban négyen! Simon meg kapott egy leadott meccset Berdychtől. Szegény cseh a második szettben már szerintem azon nevetett, hogy leakarom adni a meccset ennek a balféknek, de majdnem dupla breakelőnybe került, annyira szar volt Simon :D A mostani meccsvégén meg megható pillanat...láttam már pár tenisz tornát, de ez a hét a kedvenceim közt.

ja és a kedvencem 2. szett közepén: Simon tenyeres nyerők: 1 :D:D:D

Tipszar olyan volt Jano ellen, mint egy lassított felvétel, röhögött egy jót azon, ahogyan ki fog esni (szerintem Djoko-val fogadtak, melyikük képes kevésbé látványos módon kiesni). A Murray elleni meccséből az első szettet láttam, ott egyértelműen látszódott, h a hosszú labdamenetekkel zavarba hozható a lengyel. Igen, az ejtései ültek, de ne mond nekem azt, hogyha Murray komolyan vette volna azt a meccset, nem tudott volna ezekre felkészülne. Ne érts félre, nem azt mondom, h rossz nézni a lengyel játékát, de azt igen, hogyha az ellenfelek fel lennének pörögve, a selejtező után nem sok maradt volna a lengyel srácnak.

Idézetwww.teniszonline.hu
Hozzáférés megtagadva.
Access denied.
sparco létezik még ez az oldal? nekem ezt irja ki

Idézetet írta: sparco Dátum november 03, 2012, 16:21:42
Meccs végén extázisban voltam, ne figyeltem pontosan statokra, ha valaki emlékszik ossza meg pls :)

Csatolva.

Idézetet írta: jaaas Dátum november 03, 2012, 16:23:46
Tipszar olyan volt Jano ellen, mint egy lassított felvétel, röhögött egy jót azon, ahogyan ki fog esni (szerintem Djoko-val fogadtak, melyikük képes kevésbé látványos módon kiesni). A Murray elleni meccséből az első szettet láttam, ott egyértelműen látszódott, h a hosszú labdamenetekkel zavarba hozható a lengyel. Igen, az ejtései ültek, de ne mond nekem azt, hogyha Murray komolyan vette volna azt a meccset, nem tudott volna ezekre felkészülne. Ne érts félre, nem azt mondom, h rossz nézni a lengyel játékát, de azt igen, hogyha az ellenfelek fel lennének pörögve, a selejtező után nem sok maradt volna a lengyel srácnak.

Persze, nem sokan adtak bele 100% ot a héten, sokan még 50 et sem. Tipsa se persze de, azért nem is volt olyan leszarós. A meccs elején akkor Jano még nem pörgött fel, és bukta az adogatását, de 15 perc után kb ő dominált végig. De azért látva Simon és Jano eheti játékát, ég és föld volt a kettő közt. Simon szokásos középre visszapakolós  volt, Berdych ütött ellene 40+ hibát, mert ki akart egyértelműen kapni, de még így se nyert könnyen a francia, mert borzasztó gyenge volt. Jano meg ahhoz képest hogy milyen elmebeteg állat, nem üt túl sok ue-t. Legalábbis adogatóként elég stabil...

Idézetet írta: jaaas Dátum november 03, 2012, 16:27:53
Csatolva.

Nem erre gondoltam, hanem ahol nyerő/ue van. Simon nyerőkre 10.5 alatt nem adnék túl nagy oddsot. Ezért nem értettem mi alapján gondoltad, hogy a francia bármivel is megfordíthatja a meccset.

Idézetet írta: afrikailajos Dátum november 03, 2012, 16:25:19
sparco létezik még ez az oldal? nekem ezt irja ki

Most épp nem, egyrészt más tárhelyre kerül majd, másrészt meg kicsit más milyet csinálok. Úgyis vége a szezonnak, idén már nem nagyon akarok kapkodni vele :) Inkább majd ha megvan minden amit elterveztem

Na mindegy, bocsi a sok kommentért, de ez a hét nagyon felpörgetett :D Sok leadott meccs ide vagy oda, az a maradék három aki döntőzhet mindenképp megérdemli, mert ők akarják a legjobban. Külön öröm hogy egyik Llodra aki nagy kedvencem, és hogy még fel tud pörögni egyes meccsekre, és nem a leszarós formáját hozza mi tavaly meg idén amikor játszott. Az utóbbi idők legszebb teniszes pillanatai a számomra...ami ezen a héten zajlik

Idézetet írta: sparco Dátum november 03, 2012, 16:32:17
Nem erre gondoltam, hanem ahol nyerő/ue van. Simon nyerőkre 10.5 alatt nem adnék túl nagy oddsot. Ezért nem értettem mi alapján gondoltad, hogy a francia bármivel is megfordíthatja a meccset.

Csak egy nagyon szar sugallat alapján. Amilyen fogadójátékkal rukkolt elő Simon ott, kb azt hittem, h egy Phillippoussis - Karlo szintű játékos az ellenfele ;D

Idézetet írta: sparco Dátum november 03, 2012, 16:37:39
Na mindegy, bocsi a sok kommentért, de ez a hét nagyon felpörgetett :D Sok leadott meccs ide vagy oda, az a maradék három aki döntőzhet mindenképp megérdemli, mert ők akarják a legjobban. Külön öröm hogy egyik Llodra aki nagy kedvencem, és hogy még fel tud pörögni egyes meccsekre, és nem a leszarós formáját hozza mi tavaly meg idén amikor játszott. Az utóbbi idők legszebb teniszes pillanatai a számomra...ami ezen a héten zajlik

Én régen láttam ilyen papírforma tornát. Talán az első meccs ami meglepett, az a mostani volt, de egyébként más plusz töltetem nincs erre a tornára. Kb úgy érzem, mintha színházban "lennék", és nem sporteseményt néznék.

#39 november 03, 2012, 16:49:40, sparco
Idézetet írta: jaaas Dátum november 03, 2012, 16:42:03
Én régen láttam ilyen papírforma tornát. Talán az első meccs ami meglepett, az a mostani volt, de egyébként más plusz töltetem nincs erre a tornára. Kb úgy érzem, mintha színházban "lennék", és nem sporteseményt néznék.

Persze igazad van. Aki látott elég teniszt, annak leesett azért hol lesz leadás stb. De ez a párizsi torna soha nem arról volt híres, hogy a kiemeltek végig menetelnek. Nekem ami tetszik benne, hogy egy selejtezős, és remélem egy szabadkártyás játszhat döntőt, attól függetlenül hogy tényleg sok "színház volt"

Jano sírva megy kb kezet fogni Simonhoz, meg LLodra kisfia a meccsek után szalad a papához, ezek olyan pillanatok, melyek mindig tetszenek :)

Ezt még a marseillei tornáról kaptam el:


Jano szerintem parádés amit művel ezen a tornán, bár a mostani elődöntőről sajnos lemaradtam, pedig szívesen megnéztem volna ahogy szétcsapja bányász Simont ;D Az a durva hogy ennek a langaléta lengyelnek amellett, hogy iszonyat ütőereje van, finom megoldásokra is képes...

Tipsa nyerni akart, ebben 100%-ig biztos vagyok. Minek adta volna le? a VB-n kicsit sem ő számít az esélyesnek...A megnyert első szett után már elhitte hogy megvan a meccs, aztán beindult a remegősen kezdő lengyel, és szétbombázta. Szerintem Tipsa nem volt lassú, befutott a majdnem tökéletes rövidítést, amire gyönyörű keresztet ütött, erre a lengyel lágyan nem vissza tette keresztbe? behalás. Meg a brutál tenyeres egyenesek amire mozdulni nem tudott a szerb...
Mire hivatkozva adta fel? "heat exhaustion" ;D Csúnya alázta Jano az biztos.

Ferire viszont mehet a ház! Bár szívesebben látnám Llodrát a döntőbe, de Feri élete első 1000-es győzelmére készül és meg is fogja nyerni....

Idézetet írta: sparco Dátum november 03, 2012, 16:45:20
Persze igazad van. Aki látott elég teniszt, annak leesett azért hol lesz leadás stb. De ez a párizsi torna soha nem arról volt híres, hogy a kiemeltek végig menetelnek. Nekem ami tetszik benne, hogy egy selejtezős, és remélem egy szabadkártyás játszhat döntőt, attól függetlenül hogy tényleg sok "színház volt"

Én nem is értem a szervezőket, hogyan lehet egy 1000es tornát ilyenkor rendezni... Pl miért nem lehet a szeptemberi metz-i tornát ekkor megrendezni, és ezt szeptemberben? Mindegy, a pénznek soha nem voltam ellensége, és ez a torna sokat segít ilyen téren ;D

Idézetet írta: Cesc18 Dátum november 03, 2012, 16:51:41

Tipsa nyerni akart, ebben 100%-ig biztos vagyok.

Én sem osztom annyira jaaas véleményét, miszerint Tipsa le akarta volna adni. Akkor már VB résztvevő volt, de mint Ferinek, neki is ez a nagyobb esély. Persze lehet nem volt 100% osan odakoncentráló, mert már a VB re gondolt vagy nemtudom,de elég sokszor hergelte magát. Viszont mikor Jano a semmiből ütötte a brutális tenyeres nyerőket, ő is csak mosolyogni tudott rajta...elég önbizalom romboló lehetett azért. Egyszerűen jobb volt a lengyel.

Gyerünk Llodra sokkal jobb vagy nyerni kell!!!!!

Döntő

Vasárnap, November 04:

15:00 Jerzy Janowicz - David Ferrer  2,85  1,40