bet365 Szuperfokozó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Titti7 Dátum szeptember 27, 2023, 19:17:52Ma is fogadhatunk szuperfokozóval Varga Barnabás góljára. A Kecskemét elleni találata a válogatott támadónak mast 1,90 helyett 2,50 -es szorzón fogható!
Úgy néz ki Pesic fog lezdeni, Vargát Stankovic csak a padra jelolte.

Mai szuperfokozó tényleg szuper, a magyar gól 1.35 helyett 2.00-val fizet a bet365-ön.  :ok:

Nálatok is volt olyan, hogy egyszer random módon engedte a szuperfokozót sokkal nagyobb téttel, mint az addigi max, aztán vissza az eredeti max tétre?

Idézetet írta: lazanyja Dátum október 14, 2023, 11:20:44Nálatok is volt olyan, hogy egyszer random módon engedte a szuperfokozót sokkal nagyobb téttel, mint az addigi max, aztán vissza az eredeti max tétre?
még nem vettem észre, pedig direkt mindig nagyobb összeget írok a téthez  ;D

Mondjuk én ezt a fokozót csak akkor használom, amikor tényleg ér valamit. Tehát amikor a 4.50 helyett 4.75-tel tudok fogadni, az hidegen hagy, de ezek azért jók

Ja, most olvasom az első posztot, hogy van maximum tét. Amúgy megkérdeztem a chaten, hogy mennyi, mert emiatt szeretnék befizetni. Azt mondja nem tudja, de ha nem írja ki, hogy nem engedi, és átenged a befizetés oldalra, akkor biztos jó lesz, nem fog utána változni. Erre befizetek nagyobb összeget, és enged 12.5 eurot. Azért ezt kiírhatnák előre.
Most remélem majd engedik kifizetni a maradék részt, amit nem tudtam feltenni. Chaten azt mondták, hogy ebben az esetben most tétrakás nélkül is engedik. Dehát látjuk mennyit ér, ha chaten mondanak valamit. :)

Idézetet írta: lazanyja Dátum október 14, 2023, 11:20:44Nálatok is volt olyan, hogy egyszer random módon engedte a szuperfokozót sokkal nagyobb téttel, mint az addigi max, aztán vissza az eredeti max tétre?
Nekem egyszer engedte 10 ezer felett, amúgy mindig max 4500

Idézetet írta: Mehecske Dátum október 14, 2023, 11:46:04Nekem egyszer engedte 10 ezer felett, amúgy mindig max 4500

Nálam is pont így volt...

Sziasztok!

A mai egyik szuperfokozó a Paks duplázása a Kisvárda ellen 2.00-es oddsért. Tét: max. 4500 HUF.

Mai Fradi meccsre szuper fokozó:
Fradi megnyeri az egyik félidőt 2.50 -ért (1.72 helyet).

Én is csak most vettem észre ezt a topicot, ami szuper fokozót eddig tudtam tenni azoknál nekem mindig 12.5 euró volt a max tét amit engedett.

Mai szuper fokozó:
MTK - ZTE
Gólok 2,5 fölött
@2.00 (1.65) helyett

Előző szuper fokozók 2/0 találati arány.
Mai a Diósgyőr - Mezőkövesd meccsre:
Diósgyőr gólok 1,5 fölött
@2.00 (1.53 helyett)