Betfair software

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Köszi a válaszokat, ma ki is próbálom. Pár € lesz a tanulópénz.

Ha valaki tudna segíteni ebben a progiban megköszönném. Nagyon tetszik csak nem igazán értem még , hogy lehet vele fogadni. Már nyertem is vele csak nem tudom hogy csináltam :).

Mit nem értesz rajta,mivel van gond?
Elolvastad a Getting started részt? És a Manual idevágó részét?

Szívesen segítek,de ha nem írod le,hogy konkrétan mi a probléma, akkor nem tudok

Köszi előre is.
Kicsit furcsa nekem alapból, ha jól látom itt a színek másképp vannak. Itt a kék a lay és a piros a back? Vagy csak az oldalak vannak felcserélve? Nem igazán érthető.
A másik hogy hogy teszem meg a tétet? HOva kell kattintani? Mert tettem meg fogadást, meg nyertem is, de nem igazán tudom hogy csináltam. Bele az oddsba, vagyis a back vagy a lay oldalra ott mellette? És utána megy a visszaszámláló és utána megteszi.
Amint megvan a fogadás akkor a grid-ben megjelenik zölddel valami összeg. Ha arra rákattintok akkor tesz sure bet-et?

Ahogy Harvy is írta nemrég ez a reverse ladder
Ilyenkor amire kattintasz azt elfogadod, a másik módban, ami a Market Make olyankor ami oddsra rákattintottál akkor hozzáadódik a stake
Szerintem ez a reverse ladder egyszerűbb, a másikba könnyebb belebonyolódni

Stakelni úgy tudsz, hogy ha pink oszlopban kattintasz az első kék odds-szal egyvonalban, akkor raksz lay betet, és fordítva ha kék oszlopban kattintasz az első pink oddsal egyvonalban akkor teszel back betet

Profitod úgy lesz,ha magasan back-elsz és alacsonyan lay-elsz és fordítva

És igen,ha rákattintasz a zöldre akkor csináltál egy hegde-t (ugyanígy pirosnál is)

Ha nem érthető,akkor valaki más is besegíthetne,mert elég fáradt vagy így edzés után és azt hiszem ennél könnyebben nem tudom elmagyarázni

Köszi szépen, érthető volt! Majd gyakorolok és belejövök :).

Idézetet írta: sirdond Dátum július 25, 2010, 19:58:32
Én is csak ritkán megyek fel, megnézni a P/L statisztikám, vagy a bf fórumot olvasgatom,ha nagyon unatkozok

Elsőre biztos bonyolultnak tűnik, nekem legalább is az volt, de könnyen beletanultam, 1-2 nap és te is átlátod majd az alapokat
Mire gondolsz amikor azt kérdezed segít e? Annyi plusz van a betfair oldalához képest,hogy itt folyamatosan látod az odds változásokat, a matched és tradelt összegeket, minden egy helyen van és persze a csodálatos hedge gomb :)
Ja és gyorsan tudsz váltogatni az események között,hirtelen ennyi jut eszembe

Ha komolyabban akarsz tradelni akkor elengedhetetlen valamilyen api használata

Ezzel a módszerrel egy hó alatt mennyi nyereséged van ? Hány százalékra tudsz szert tenni ?

Milyen módszer? nem értelek, ez csak egy program ami könnyít a dolgokon
ha jó stratégiád van így is úgy is nyereséges vagy :)

Van ez a Geek's Toy program amit ajánlottatok , használgatom is. Van benne ez a Projected SP funkció. Azt el tudja valaki magyarázni, hogy micsoda, mert nem nagyno értem.

Idézetet írta: liticarb Dátum augusztus 17, 2010, 17:31:21
Van ez a Geek's Toy program amit ajánlottatok , használgatom is. Van benne ez a Projected SP funkció. Azt el tudja valaki magyarázni, hogy micsoda, mert nem nagyno értem.

Jó lenne erről a programról egy magyar összefoglaló leírás  ::)

Azt meglehet oldani, hogy teniszben megadok egy odds-t, beállítom, hogy élő fogadásnál is maradjon, de az első szett befejezése után, ha nem vették meg automatikusan cancelezze a szoftver?

Szerintem nem, a legtobb program max OCO-t (order cancel order) tud azaz megadsz két betet és ha valamelyik teljesul a masik torlodik (mittom layelni akarsz 1,1en vagy backelni 3on)

Akkor ez a Betfair szoftver a tőzsdei szoftverekhez hasonlít?

Idézetet írta: harvy666 Dátum augusztus 30, 2010, 13:52:24
Szerintem nem, a legtobb program max OCO-t (order cancel order) tud azaz megadsz két betet és ha valamelyik teljesul a masik torlodik (mittom layelni akarsz 1,1en vagy backelni 3on)

köszke

Üdv.

Az lenne a kérdésem, hogy tud e valaki valmit olyan programról (inkább BOT-ról) ami a következőt tudja.

Pl.: Egy lóversenyen a favorit oddsa lay oldalon 2.5-ös. Én azt szeretném, hogyha a lay oldal a verseny közben eléri a 10-et, akkor a progi autómatikusan lay-elje az eseményt. Magyarán csak akkor tegyen fogadást, ha a beállított paripa lay odds-a eléri a 10-et.

Remélem érthető voltam.

Köszönöm előre is.